مطالعه کنید و جایزه نقدی بگیرید

مطالعه کنید و جایزه نقدی بگیرید

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

 کافه خوندنی، سایتی است که با عضو شدن در آن، می توانید متونی جذاب مطالعه کنید و با پاسخ به سوالات مطرح شده، در قرعه کشی ماهانه شرکت کنید.

Cafekhoondani.com

در سایت کافه خوندنی می توانید داستان (متن کامل یا بخشهایی از کتب معروف)، مطالبی درخصوص تاریخ، هنر، سلامت، مذهب، سبک زندگی، علم و گردشگری مطالعه نمایید و در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

برای شرکت در مسابقه ابتدا باید در سایت عضو شوید. هنگام عضویت مشخصات را به صورت صحیح و واقعی باید وارد نمائید چون مبلغ جایزه فقط به حسابی که به نام کاربر ثبت نامی سایت باشد واریز می شود.

با پاسخ به سوالاتی که در انتهای هر متن ارائه می شود، اعضا امتیاز جمع می کنند و در پایان هر هفته و ماه قرعه کشی انجام می شود و جوایز زیر ارائه می شود.

یک جایزه یک میلیون تومانی و ۲ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی بین اعضای سایت که در سه ماه گذشته، هر ماه حداقل ۱۰۰ امتیاز داشتند قرعه کشی می شود و هر ۵۰۰ امتیاز کل فرد یک سهم در قرعه کشی دارد.

امتیازات کل، در قرعه کشی یک میلیونی و ۵۰۰ هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در ۳ ماه گذشته حداقل هر ماه ۱۰۰ امتیاز کسب کرده باشد.

۵  جایزه ۲۰۰ هزار تومان و ۱۰ جایزه ۱۰۰ هزار تومانی بین اعضای سایت که در هفته گذشته حداقل ۲۵ امتیاز داشتند قرعه کشی می شود.

امتیازات هفته، در قرعه کشی ۲۰۰ هزار و ۱۰۰ هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در هفته گذشته حداقل ۲۵ امتیاز کسب کرده باشد. افرادی که یکبار برنده ۲۰۰ هزار و ۱۰۰ هزار تومان شده اند باز هم در قرعه کشی ها شرکت می کنند.

بدون نظر

ورود