جدایی کامیلا کابیو و شان مندز پس از ۲ سال رابطه عاشقانه

جدایی کامیلا کابیو و شان مندز پس از ۲ سال رابطه عاشقانه

شان مندز و کامیلا کابیو، خوانندگان مشهور، از پایان رابطه عاشقانه ی خود خبر دادند.

مندز ۲۳ ساله و کابیوی ۲۴ ساله هفته ی گذشته این خبر را با انتشار بیانیه ای مشترک در اینستاگرام خود اعلام کردند.

در این بیانیه که هر دو آن را در استوری اینستاگرام شان منتشر کردند، آمده بود: «سلام بچه ها، ما تصمیم گرفتیم رابطه عاشقانه ی خود را تمام کنیم اما عشق ما به یکدیگر به عنوان یک انسان قوی تر از هر زمان دیگری است. ما به عنوان بهترین دوستان یکدیگر رابطه مان را شروع کردیم و بهترین دوستان یکدیگر هم باقی خواهیم ماند.»

«قدردان حمایت هایتان از ما از ابتدا و از حالا به بعد هستیم.»

مندز و کابیو پیش از آنکه در ژوئیه ۲۰۱۹ رابطه عاشقانه ی خود را آغاز کنند، چندین سال با یکدیگر دوست بودند.

در تابستان سال ۲۰۱۹ تصاویر متعددی از آن ها در حال ابراز علاقه به یکدیگر منتشر شد و در ماه اوت همان سال در مراسم جوایز MTV بود که برای اولین بار در قامت یک زوج در ملأعام حاضر شدند و یک قطعه ی دوئت به نام Señorita اجرا کردند.

آن ها در ماه نوامبر آن سال در مراسم جوایز American Music Awards هم این قطعه ی پرطرفدار که نامزد دریافت جایزه ی گرمی شده بود را بار دیگر اجرا کردند.

کابیو و مندز قرنطینه ی دوران کرونا را با یکدیگر در میامی سپری کردند. مندز در ماه اوت گفته بود این قرنطینه آن ها را به هم نزدیک تر کرد.

به گفته ی مندز، تک آهنگ او به نام «تابستان عشق» (Summer of Love) از نخستین ماه های دوران قرنطینه الهام گرفته شده بود.

او در مصاحبه ای گفته بود: «این قطعه حس خوبی برایم دارد. مثل نوشتن از اولین ماه هایی بود که در قرنطینه بودیم. من و کامیلا خیلی خوش شانس بودیم که توانستیم چنین اوقات آرامی داشته باشیم و اولین بار در شش سال گذشته بود که توانستیم استراحت کنیم و اصلاً کار نکنیم. ما در میامی دوچرخه سواری می کردیم و حس واقعاً زیبایی داشت.»

او در ادامه گفته بود: «یک جورهایی درباره ی آن زمان نوشتم. خیلی دلم برای آن دوره تنگ می شود و فکر می کنم اگر این فرصت پیش نمی آمد شکل گیری رابطه برایمان خیلی سخت تر می شد. این موقعیت ما را به هم نزدیک کرد.»

کابیو هم از توقف اجباری ناشی از همه‌گیری کرونا و کمک های مندز به او در غلبه بر اضطرابش صحبت کرده بود.

او در ماه اوت در مصاحبه ی خود با شوی تلویزیونی جیمی فالون گفت او و مندز «نامزد نکرده اند». چندی قبل از آن، کابیو با انگشتری در انگشت حلقه ی دست چپش دیده شده بود که به دنبال آن شایعه ی نامزدی او و مندز فضای مجازی را پر کرد.

منبع: people
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود