آدالیا رُز ویلیامز، ستاره محبوب یوتیوب و بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵ سالگی درگذشت

آدالیا رُز ویلیامز، ستاره محبوب یوتیوب و بنجامین باتنِ دنیای واقعی در ۱۵ سالگی درگذشت

آدالیا رُز ویلیامز ملقب به بنجامین باتنِ دنیای واقعی پنجشنبه در سن ۱۵ سالگی درگذشت. او یکی از ستاره های یوتیوب بود که قلب میلیون ها نفر را با نمایش مبارزه اش با بیماری نادر خود تسخیر کرده بود. به گزارش Sun، او که یکی از تولیدکنندگان محبوب محتوا در شبکه های اجتماعی بود، به شرح مبارزه اش با بیماری پیری زودرس یا سندرم هاچینسون-گیلفورد پروگریا می پرداخت. آدالیا رُز از زمان کودکی به پیری زودرس که کمتر از ۵۰۰ کودک در جهان را درگیر خود کرده، مبتلا شده بود.

این عارضه باعث تسریع فرآیند پیر شدن و ریزش مو و نیز مشکلات صدا و مفاصل می شود. پس از این که برخی از ترول های اینترنتی به این ستاره ی یوتیوب پیام های ناخوشایند فرستادند و او را «زشت» خطاب کردند و حتی بعضی شان به او گفتند که بهتر است خودش را بکشد، او از دیگران خواست تا با سایرین به ویژه آن هایی که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، مهربان تر باشند.

آدالیا رُز ویلیامز ملقب به بنجامین باتنِ دنیای واقعی پنجشنبه در سن 15 سالگی درگذشت. او یکی از ستاره های یوتیوب بود

آدالیا رُز در شبکه های اجتماعی علاوه بر خبرهای جدید از وضعیت سلامتش، پیام های انگیزشی پست می کرد و رویکرد شجاعانه خود در رویارویی با مصائب زندگی را به نمایش می گذاشت.

یکی از افرادی که تحت تاثیر داستان آدالیا قرار گرفت، مایکل کاستلو، طراح لباس های جنیفر لوپز بود. او که در سال ۲۰۱۹ برای تولد ۱۳ سالگی آدالیا رُز لباس طراحی کرده بود، نوشت: «دلم شکسته است. دیشب ساعت ۷ پیامی دریافت کردم مبنی بر این که آدالیا رُز ویلیامز به سوی خدا پرکشیده است. زبانم بند آمده و نمی توانم جلوی گریه ام را بگیرم. آدالیا خیلی انسان خاصی بود؛ او یک فرشته بود. دلم برایت تنگ می شود دوست عزیزم و تمام لحظاتی را که با هم گذراندیم برای همیشه در خاطرم نگاه خواهم داشت.»

آدالیا رُز ویلیامز ملقب به بنجامین باتنِ دنیای واقعی پنجشنبه در سن 15 سالگی درگذشت. او یکی از ستاره های یوتیوب بود

ناتالیا، مادر آدالیا، در صفحه ی اینستاگرام آدالیا خطاب به ۴۴۶ هزار دنبال کننده او نوشت: «۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ ساعت ۷ شب آدالیا رُز ویلیامز از این جهان پر کشید. او آرام و بی صدا به دنیا آمد و آرام و بی صدا از دنیا رفت اما زندگی اش آرام و بی صدا نبود. او بر میلیون ها نفر تاثیر گذاشت. حالا دیگر او درد نمی کشد… ما از تمام کسانی که او را مورد حمایت و محبت خود در این سال ها قرار دادند، تشکر و قدردانی می کنیم.»

بیشتر بخوانید:

بنجامین باتن آفریقایی؛ نوزادی که از مادر خود پیرتر است!

بنجامین باتن روس؛ نوجوان ۳۲ ساله که پیر نمیشود!

بنجامین باتن در دنیای واقعی؛ پسر ۲۱ ساله هندی که بدنش همانند یک فرد ۱۶۰ ساله است

بنجامین باتن در دنیای واقعی؛ پسربچه ۶ ساله‌ قزاق که ظاهر یک پیرمرد را دارد

بیماری نادر و عجیب؛ کودک هندی که سرش به اندازه یک هندوانه رشد کرده است

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ناشناس دی ۲۶, ۱۴۰۰

    انسانها از درد کشیدن همنوع خود درد میکشند چه فرقی میکند از چه دینی باشند انسانی که در مقابل سختیهای دنیا مقاومت میکند و تسلیم نمیشود تا لحظه آخر زندگیش خصوصاً که کودک یا نوجوان باشد قابل تحسین ست حتی با اشک و دل شکسته