مقایسه ثروت فلوید می ودر و بچه پولدار اهل دبی به مناسبت مسابقه بوکس تاریخی شان

مقایسه ثروت فلوید می ودر و بچه پولدار اهل دبی به مناسبت مسابقه بوکس تاریخی شان

فلوید می ودر قرار است برای انجام یک مسابقه نمایشی مقابل یک ستاره شبکه های اجتماعی میلیونر به رینگ بازگردد. به گزارش Sun، این اسطوره بوکس در حال مذاکره برای رویارویی با Money Kicks با نام واقعی راشد بالحصا در روز ۲۰ اکتبر در شهر دبی است.

با توجه به این که طرفداران بوکس پیش از مسابقه لوگان پل و می ودر معتقد بودند پل که ۱۲ کیلو از می ودر سنگین تر بود، شانس کمی مقابل او داشت، با این حساب بالحصا در بد دردسری افتاده است. این یوتیوبر ۲۰ ساله تا قبل از این تنها ۲ بار در مسابقات رسمی بوکس شرکت داشته و در دو مسابقه ی نمایشی مقابل بوکسورهای ناشناخته ای به نام انس الشایب و اجمل خان پیروز شده است.

بالحصا (Money Kicks)

در طرف دیگر اما فلوید می ودر ۴۴ ساله که با رکورد ۵۰ مبارزه بدون شکست بازنشسته شد، خود را بهترین بوکسور تاریخ می داند. حتی حالا که ۴ سال از بازنشستگی می ودر به عنوان بوکسور حرفه ای می گذرد، مبارزهای زیادی توانایی نزدیک شدن به او را ندارند چه برسد به تازه کاری مثل بالحصا.

اما همان طور که می ودر زمانی که بازگشتش به رینگ را اعلام کرد، تاکید نمود، این مبارزه قرار است صرفا جهت سرگرمی باشد. او در این باره گفت: «دوست ندارم این کاری را که قرار است انجام دهم، مبارزه بنامم. دوست دارم آن را بوکس نمایشی کمیاب بنامم. چون این از یک مسابقه بوکس صِرف بزرگ تر است.»

فلوید می ودر چقدر ثروت دارد؟

فلوید می ودر در سال ۲۰۱۷ بعد از شکست کانر مک گرگور، فوق ستاره UFC، به طور رسمی بازنشسته شد. اما او از آن زمان ۲ بار برای مبارزه های نمایشی به رینگ بازگشته است: یک بار برای مبارزه یک رانده با تنشین ناسوکاوا، کیک‌بوکسر سبک وزن ۲۳ ساله ژاپنی که او را شکست داد و بار دیگر هم برای تقابل با پل لوگان ۲۶ ساله که بعد از ۸ راند مبارزه برنده ای نداشت.

قبل و بعد از این مسابقه، می ودر گفت که از قِبل این مسابقات ۱۰۰ میلیون دلار نصیبش شده است. فلوید می ودر در مصاحبه ای در قالب یک پادکست در سال ۲۰۲۱ مدعی شد که ثروت خالصش ۱.۲ میلیارد دلار است. فلوید می ودر در مورد ثروتش گفت: «یک میلیارد درآورده ام. چهار سال پیش به این رقم رسیدم. اکنون بیش از ۱.۲ میلیارد دلار ثروت دارم».

فلوید-می-ودر-چقدر-ثروت-دارد؟

اگرچه بالحصا در بوکس مقابل می ودر به احتمال قریب به یقین حرفی برای گفتن ندارد اما از لحاظ میزان دارایی می تواند با او رقابت کند. سیف احمد بالحصا، پدر بالحصا یکی از پولدارترین تجار دبی است که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کند و ثروت خالصی معادل ۲.۱ میلیارد دلار دارد. ارزش خالص بالحصا مشخص نیست اما گفته می شود چیزی در حول و حوش ۴ میلیون دلار باشد. می ودر عنوان کرده که قصد دارد مسابقه های بیشتری را در دبی برگزار کند چرا که قصدش سرگرم کردن دوستداران بوکس است.

از همین رو، با وجود اختلاف بسیار در مهارت و تجربه، پولی که در این مبارزه برای می ودر وجود دارد، مبارزه را برایش کاملاً منطقی می کند. می ودر و Money Kicks قرار است ۲۰ اکتبر بر روی هلی پد برج العرب به مبارزه بپردازند.

بیشتر بخوانید:

بچه پولدار اهل دبی و دارنده باغ وحش خصوصی با «فلوید می ودر» مبارزه خواهد کرد

فلوید می ودر و لوگان پال برای مسابقه بوکس نمایشی خود چقدر دستمزد گرفتند؟

نظر مایک تایسون در مورد تفاوت او و محمد علی کلی؛ کدام یک دیگری را شکست می داد؟

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود