مگان مارکل و پرنس هری ۱۱ شرکت در یک بهشت مالیاتی تأسیس کرده اند

مگان مارکل و پرنس هری ۱۱ شرکت در یک بهشت مالیاتی تأسیس کرده اند

پرنس هری و مگان مارکل که در ایالت کالیفرنیای آمریکا زندگی می کنند، اینطور که گفته می شود ۱۱ شرکت در دلاور، یکی دیگر از ایالت های آمریکا راه اندازی کرده اند که به بهشت مالیاتی شهره است.

بهشت مالیاتی که به آن گریزگاه مالیاتی نیز گفته می شود، به منطقه ای اطلاق می شود که در آن سرمایه ‌گذاران با وجود داشتن حساب‌ بانکی و شرکت، از مالیات معاف هستند یا مالیات بسیار ناچیزی پرداخت می‌ کنند.

بر اساس اسناد و مدارک منتشر شده، وکیل و مدیر امور تجاری مگان مارکل از آوریل ۲۰۲۰ تاکنون ۱۱ شرکت برای این زوج مشهور ثبت کرده اند. حوزه ی فعالیت این شرکت ها، سرگرمی، نشر و سرمایه گذاری به نظر می رسد.

11 شرکتی که مگان مارکل و پرنس هری در آمریکا ثبت کرده اند

اولین شرکت Peca Publishing LLC است که مگان مارکل از آن برای حفظ حقوق کتاب خود The Bench استفاده کرده است، کتابی در حوزه ی ادبیات کودک که مارکل سال گذشته آن را منتشر کرد.

دومین شرکت آن ها Orinoco Publishing LLC بوده که اینطور که گفته می شود برای حفظ حقوق کتاب خاطرات پرنس هری راه اندازی شده، کتابی که قرار است طی ماه های آینده منتشر شود.

ساسکس ها شرکت های دیگری هم راه اندازی کرده اند، همچون Cobblestone Lane LLC که لوگوی بنیاد Archewell را دارد و در فوریه ۲۰۲۰ تأسیس شده است.

دو شرکت دیگر آن ها یعنی Archewell Audio LLC و Archewell Productions LLC، پروژه های نتفلیکس و اسپاتیفای این زوج را مدیریت می کنند. هری و مگان با پروژه های پر سر و صدای خود در حوزه ی سرگرمی توجه جهانی را به خود جلب کرده اند.

آن ها سال گذشته دو شرکت دیگر نیز در حوزه ی سرگرمی به نام های Hampshire LLC و Bridgemont LLC تأسیس کردند.

شرکت Baobab Holdings آن ها هم در فوریه ی سال گذشته ی میلادی تأسیس شده و گفته می شود در حوزه ی سرمایه گزاری فعالیت دارد.

شرکت دیگر هری و مگان به نام Nemawashi Holdings LLC یک شرکت هولدینگ عنوان شده است.

آن ها دو شرکت دیگر هم به نام های  IPHW, LLC و RPV Holdings, LLC دارند.

دفتر مرکزی این شرکت ها در بورلی هیلز، به ریاست ریچارد ژنو، وکیل مگان مارکل است که سال ها است با او همکاری دارد. نام مدیر امور تجاری مارکل، اندرو میر، هم در اسناد و مدارک هر ۱۱ شرکت به چشم می خورد.

منبع: latintimes
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود