کریستیانو رونالدو اولین فردی که از مرز ۴۰۰ میلیون فالوئر اینستاگرامی عبور می کند

کریستیانو رونالدو اولین فردی که از مرز ۴۰۰ میلیون فالوئر اینستاگرامی عبور می کند

کریستیانو رونالدو ستاره تیم فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال به شکستن رکوردها در زمین فوتبال عادت دارد اما این روزها در خارج از زمین نیز در حال رکوردشکنی است. این بازیکن ۳۷ ساله توانسته از مرز ۴۰۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام عبور کرده و بدین ترتیب اولین نفر در جهان است که توانسته به چنین عددی از نظر تعداد دنبال کنندگان اینستاگرامی برسد. در سپتامبر ۲۰۲۱ بود که این مهاجم سرشناس پرتغالی به رکورد ۲۳۷ میلیون نفر دنبال کننده در این پلتفرم محبوب رسید و همان زمان بود که رکورد بیشترین دنبال کننده در اینستاگرام را به خود اختصاص داد، عددی که از آن روز به بعد همچنان در حال افزایش بوده و اکنون از مرز ۴۰۰ میلیون نفر نیز گذشته است.

تعداد فالوورهای کریستیانو رونالدو از 400 میلیون نفر نیز عبور کرد

تعداد فالوورهای کریستیانو رونالدو از 400 میلیون نفر نیز عبور کرد

با ۳۲۴۲ پست و متوسط ۱۰ میلیون لایک برای هر پست، رونالدو تنها ۵۰۱ نفر را در صفحه اینستاگرامش دنبال می کنند. کریستیانو رونالدو که اخیراً همین چند روز پیش تولدش را جشن گرفت، از تمام طرفدارانش به خاطر آرزوهای خوبشان در اینستاگرام برای او و خانواده اش تشکر کرده است: «زندگی مثل یک رولر کوستر است. سختکوشی، سرعت بالا، اهداف حیاتی و انتظارات فراوان… اما در نهایت، همه چیز به خانواده، عشق، صداقت، دوستی و ارزش هایی ختم می شود که باعث می شوند زندگی ارزش داشته باشد. برای تمام پیام هایتان از شما ممنونم! ۳۷ و همچنان ادامه دارد».

تعداد فالوورهای کریستیانو رونالدو از 400 میلیون نفر نیز عبور کرد

تعداد فالوورهای کریستیانو رونالدو از 400 میلیون نفر نیز عبور کرد

در زمینه بیشترین فالوورهای اینستاگرامی، بعد از رونالدو نوبت به کایلی جنر می رسد که بیش از ۳۰۸ میلیون دنبال کننده داشته و حدود ۱۰۰ میلیون دنبال کننده کمتری نسبت به رونالدو دارد. لیونل مسی نیز با حدود ۳۰۶ میلیون دنبال کننده در رتبه سوم قرار داشته و رقابت تنگاتنگی با کایلی جنر برای تبدیل شدن به نفر دوم در این فهرست دارد. پیرس مورگان مجری مشهور بریتانیایی با انتشار عکسی از خود در کنار رونالدو در توییتر چنین نوشته است :«تبریک به رونالد به خاطر تبدیل شدن به اولین انسانی که به رکورد ۴۰۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام می رسد. قهرمان بلامنازع شبکه های اجتماعی. او تنها ۵۰۰ نفر را دنبال می کند، از جمله خود من…».

بیشتر بخوانید:

پست اینستاگرامی عضو گروه بی تی اس رکورد سریع ترین ۱ میلیون لایک را شکست

Fazza کیست؟ ولیعهد دبی و وارث میلیاردها دلار ثروت پدرش که ستاره اینستاگرام است

تذکر به نفیسه روشن به خاطر تبلیغ کردن یک خواننده زن در اینستاگرامش

نظر دایی جورجینا رودریگز در مورد همسر کریستیانو رونالدو: «او زنی حقیقتاً خبیث است!»

کریستیانو رونالدو ثروتمندتر است یا لیونل مسی؟ کدام یک دستمزد بیشتری می گیرد؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • mina بهمن ۲۰, ۱۴۰۰

    تا به حال جانداران دیگری هم به ۴۰۰ م رسیده اند؟

  • ℳα❧ℋ❦ⒹᎥ㋡❥ بهمن ۲۲, ۱۴۰۰

    اون کلمه آخرش یعنی چی
    یعنی اینکه تو رم فالو کرده؟