قسمت آخر فصل دوم سریال «سرخوشی» سرورهای HBO را از کار انداخت

قسمت آخر فصل دوم سریال «سرخوشی» سرورهای HBO را از کار انداخت

پایان فصل دوم سریال پرطرفدار سرخوشی (Euphoria) که بسیاری منتظر آن بودند، باعث شد یکشنبه شب سرورهای شبکه اچ بی او مکس (HBO Max) از کار بیفتد، اگرچه مشکل به سرعت حل شد.

به نظر می‌رسد سرخوشی که از زمان بازگشت با فصل دوم از دو ماه گذشته طرفداران را مجذوب خود کرده و بیشترین توییت‌های مربوط به یک سریال را به خود اختصاص داده، سرویس نمایش پلتفرم HBO Max را لحظاتی پیش از پخش قسمت پایانی از کار انداخته و بسیاری از کاربران برای مدت کوتاهی نتوانستند به آن دسترسی پیدا کنند. این وقفه بسیار کوتاه بود و در کمتر از نیم ساعت پس از گزارش‌های اولیه برطرف شد.

پخش قسمت آخر Euphoria سرورهای نمایش این سریال را از کار انداخت

در نگاه اول، خرابی سرورها گواهی بر محبوبیت فوق‌العاده Euphoria است که اخیرا با گزارش توییتر مبنی بر اختصاص بیش از ۳۰ میلیون توییت در مورد این سریال همخوانی دارد. اما این اولین باری نیست که سرویس پخش این پلتفرم با مشکلات فنی مواجه می‌شود. سال گذشته پخش قسمت آخر مینی سریال میر اهل ایست‌تاون (Mare of Easttown) نیز باعث از کار افتادن سرورهای شبکه HBO Max شده بود. این سرویس پخش نسبتا جدید سعی در رقابت با نتفلیکس، اپل تی‌وی و دیزنی پلاس دارد که با این وقفه‌ها با مشکل مواجه خواهد شد.

پخش قسمت آخر Euphoria سرورهای نمایش این سریال را از کار انداخت

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد سرخوشی، درام نوجوانانه سم لوینسون (Sam Levinson)، بعد از مجموعه بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) پربیننده‌ترین سریال اچ بی او در تمامی پلتفرم‌هاست. بر اساس آمارهای این شبکه، Euphoria در هر قسمت به طور متوط ۱۶.۳ میلیون بیننده داشته که آن را به بهترین سریال این کانال (به غیر از بازی تاج و تخت) از سال ۲۰۰۴ تا کنون تبدیل کرده و تعجبی ندارد که به تازگی برای فصل سوم تمدید شده است.

پخش قسمت آخر Euphoria سرورهای نمایش این سریال را از کار انداخت

تعداد بینندگان Game Of Thrones که در نهایت هشت فصل ادامه پیدا کرد، با پیشرفت سریال افزایش چشمگیری یافت و قسمت آخر آن با ۱۹.۳ میلیون بیننده، رکورد جدیدی از بینندگان HBO را به خود اختصاص داد. با توجه به اینکه سرخوشی به تازگی به پایان فصل دوم خود رسیده، شانس زیادی وجود دارد که تعداد بینندگان آن در نهایت از سریال بازی تاج و تخت پیشی بگیرد. جهشی که در میزان محبوبیت فصل یک و دو این سریال مشاهده شده بسیار قابل توجه است و در صورت تکرار وضعیت مشابه پس از انتشار فصل سوم، ممکن است Game Of Thrones نتواند برای مدت طولانی رکورد خود را حفظ کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود