بلا حدید : از اینکه بینی‌ام را در ۱۴ سالگی عمل کردم پشیمانم

بلا حدید : از اینکه بینی‌ام را در ۱۴ سالگی عمل کردم پشیمانم

بلا حدید (Bella Hadid) مدل ۲۵ ساله امریکایی که پیش از این انجام هرگونه عمل زیبایی را رد می‌کرد، در مصاحبه با مجله ووگ (Vogue) درباره عمل جراحی بینی‌اش صحبت و اعتراف کرد از اینکه زیر تیغ رفته پشیمان است. او گفت: «ای کاش بینی نیاکانم را حفظ می‌کردم.» موضوعی که باعث شد بسیاری از دوستداران بلا، مادرش یولاندا (Yolanda) را به خاطر آنکه به دختر نوجوانش اجازه داده جراحی زیبایی انجام دهد سرزنش کنند و حتی او را به تشویق دخترش به تغییر ظاهری متهم کنند.

پشیمانی بلا حدید از عمل جراحی بینی در ۱۴ سالگی

بلا در مصاحبه‌اش درباره اینکه آیا مادرش در تصمیم او نقش داشته یا نه اظهار نظری نکرد، اما گفت به خاطر احساس ناامنی خودش این کار را کرده است. با این حال برخی از کاربران توییتر یولاندای ۵۸ ساله را به این متهم کردند که دخترش را تشویق به بهبود ظاهرش می‌کند. با آنکه قانون خاصی در مورد جراحی زیبایی در ایالات متحده وجود ندارد، اما رینوپلاستی زمانی انجام می‌شود که بینی ۹۰ درصد رشد خود را تکمیل کرده باشد.

یولاندا که پیش از مادر شدن، خود نیز یک مدل معروف بود پیش از این در سریال Real Housewives of Beverly Hills بازی کرده بود و به صادق بودن بیش از حد با دخترانش در مورد آنچه در صنعت مد در انتظارشان است مشهور است.

پشیمانی بلا حدید از عمل جراحی بینی در ۱۴ سالگی

این اولین بار نیست که این مادر سه فرزند با خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه می‌شود. در سال ۲۰۱۹ نیز او به خاطر توصیه‌های رژیمی به دختران خردسالش مورد انتقاد قرار گرفت. او همچنین جیجی (Gigi Hadid) را از بازی والیبال دلسرد می‌کرد، چون والیبال هیکلش را بزرگ می‌کرد. او در یکی از قسمت‌های ریالیتی شوی Real Housewives of Beverly Hills به دختر ۱۷ ساله‌اش می‌گوید: «والیبال یک ورزش مردانه است و مدلینگ یک کار بسیار زنانه. او باید شروع به ساختن حرفه‌اش کند و این به این معناست که گاهی باید بی‌خیال کارهایی شود که دوست دارد.»

 

در صحنه دیگری از فصل چهارم این برنامه جیجی برای جشن تولدش هیجان‌زده است و از اینکه می‌تواند رژیمش را بشکند بسیار خوشحال است. یولاندا به او می‌گوید: «فقط همین امشب را می‌توانی بد باشی. بعد دوباره باید به رژیم غذایی‌ات برگردی. می‌دانی که در پاریس و میلان فقط دخترهای خیلی لاغر را دوست دارند.»

پشیمانی بلا حدید از عمل جراحی بینی در ۱۴ سالگی

در طول مصاحبه بلا همچنین از درگیری‌اش با تصویری که از بدن خود داشت گفت و اعتراف کرد همیشه در مقایسه با خواهر بزرگ‌ترش جیجی احساس زشتی می‌کرد. او گفت انتقادها از ظاهرش باعث می‌شد او احساس کند لیاقت این را ندارد که به عنوان یک سوپرمدل در نظر گرفته شود.

پشیمانی بلا حدید از عمل جراحی بینی در ۱۴ سالگی

پشیمانی بلا حدید از عمل جراحی بینی در ۱۴ سالگی

بلا ادامه داد: «مردم همیشه چیزی برای گفتن دارند. از نظر آنها من خواهر زشت‌تر بودم. سبزه بودم. به اندازه جیجی باحال نبودم. این‌ها چیزهایی بود که در موردم می‌گفتند و متاسفانه وقتی بارها و بارها یک سری جملات را می‌شنوید بالاخره آنها را باور می‌کنید.» او گفت: «صنعت مد می‌تواند شما را بسازد یا شکست دهد.» و او باید سخت تلاش کند تا در این میان از سلامت روان خود غافل نشود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود