ایلان ماسک: «به عمر طولانی اعتقادی ندارم زیرا باعث خفگی جامعه و عدم پیشرفت می شود»

ایلان ماسک: «به عمر طولانی اعتقادی ندارم زیرا باعث خفگی جامعه و عدم پیشرفت می شود»

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اعتراف می‌کند که پس از جدایی از گریمز، ستاره پاپ و مادر فرزندانش «تنها» شده و اکنون فقط سگش را در کنارش دارد. این میلیاردر ۵۰ ساله، در مصاحبه ای با ماتیاس دوپفنر، مدیر عامل بیزینس اینسایدر اعتراف کرد که از زمان جدایی، منزوی شده است. او همچنین به دوپفنر گفت که نمی‌تواند تنها باشد و گفت که این یک واکنش طبیعی انسانی است.

به گزارش Page Six، همسر سابق ایلان ماسک، این خواننده ۳۳ ساله بعد از جدایی، با منینگ ۳۴ ساله، قرار ملاقات داشته است و موضوع بین این دو آنقدر جدی شده است که آنها اکنون با هم در یک خانه در آستین زندگی می کنند.  یک فرد آگاه در این باره گفت: «منینگ، افسر اطلاعاتی سابق ارتش، آپارتمان خود را در بروکلین، نیویورک حفظ کرده است، او هیچ جزئیات دیگری در مورد چگونگی و زمان شروع رابطه اش با گریمز به اشتراک نمی گذارد».

ایلان ماسک و همسرش

این گزارش در مورد رابطه ادعایی گریمز و منینگ چند ساعت پس از آن منتشر شد که این خواننده در توییتر تایید کرد که برای بار دوم از ایلان جدا شده است. او از زمان دقیق جدایی چیزی نگفت، با این حال توییت او درباره جدایی توسط حساب رسمی منینگ لایک شد. منینگ از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ به دلیل زیر پا گذاشتن قانون جاسوسی زندانی بود.به نظر نمی رسد که گریمز تا به حال مستقیماً برای منینگ توییت کرده باشد، و همچنین این دو هرگز به طور عمومی با هم دیده نشده اند.

ایلان ماسک با عمر طولانی انسان ها مخالف است

ماسک در ادامه گفت و گو به بررسی وضعیت انسانها ادامه داد و به داپفنر گفت که شرکت‌هایش روی محصولاتی کار نمی‌کنند که طول عمر افراد را افزایش می‌دهند، زیرا او فکر می‌کند که انسان‌ها نباید طولانی‌تر زندگی کنند، زیرا جامعه را خفه می‌کند.

در مصاحبه‌ از او پرسیده شد که چرا به افزایش طول عمر انسان ها اشتیاقی ندارد؟ او گفت: «من معتقد به عمر طولانی نیستم و فکر نمی کنم نیازی باشد برای افزایش عمر انسان ها کاری انجام دهیم. این امر باعث خفگی جامعه می شود زیرا حقیقت این است که اکثر مردم نظر خود را تغییر نمی دهند. بنابراین اگر آنها نمیرند، ما در عقاید قدیمی خواهیم ماند و جامعه پیشرفت نخواهد کرد».

در حال حاضر، جو بایدن با ۷۹ سال سن، مسن ترین مردی است که تاکنون به عنوان رئیس جمهور در ایالات متحده خدمت کرده است. ماسک در ادامه گفت که بنیانگذاران آمریکا باید حداکثر سنی را که در آن دیگر نمی‌توانید نامزد انتخابات شوید، تعیین می‌کردند تا با حداقل‌های قانون اساسی مطابقت داشته باشد.برای اینکه یک دموکراسی عمل کند، رهبران باید بطور منطقی با اکثریت مردم در تماس باشند ولی اگر رهبران خیلی جوان یا خیلی پیر باشند، مسئله ساز خواهد بود.

ایلان ماسک و همسرش

او گفت: طول عمر بیشتر افراد باید بین ۱۰ تا ۲۰ سال باشد. من مطمئناً دوست دارم سلامتی را برای مدت طولانی تری حفظ کنم. اما من از مردن نمی ترسم. من فکر می کنم مرگ یک تسکین خواهد بود.

رئیس جمهور ایالات متحده، جو بایدن، در حال حاضر ۷۸ سال سن دارد و مسن ترین فردی است که تا به حال این سمت را دریافت کرده است. بایدن رکورد دونالد ترامپ را که در زمان خروج از قدرت ۷۴ ساله بود، شکست. چاک شومر و نانسی پلوسی رهبران دموکرات در سنا و مجلس نمایندگان به ترتیب ۷۱ و ۸۲ سال سن دارند.  همتایان جمهوری خواه آنها، میچ مک کانل و کوین مک کارتی، ۸۰ و ۵۷ ساله هستند.

بیشتر بخوانید:

ایلان ماسک پوتین را به مبارزه تن به تن دعوت کرد!

هویت عشق جدید ایلان ماسک فاش شد؛ ناتاشا باست کیست؟

مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

 • امیر فروردین ۸, ۱۴۰۱

  -واقعا اعتقادی به عمر طولانی ندارم…
  – خب چرا خودت رو نمی کشی؟

 • علی فروردین ۹, ۱۴۰۱

  ااین صحبت‌ها تراوش ذهن نویسنده وبسایت شماست. در متن اصلی مصاحبه ایلان ماسک هیچ یک از این صحبت‌ها وجود ندارد!!!!
  این کارها چیه میکنید؟؟
  عجب مملکتی داریم بخدا.
  همنشینی با روس‌ها و چینی ها بیشتر از این نصیب مان نمی کند.