عنوان رسمی دنباله فیلم «آواتار» بالاخره توسط دیزنی فاش شد

عنوان رسمی دنباله فیلم «آواتار» بالاخره توسط دیزنی فاش شد

عنوان جدیدی که برای فیلم آواتار ۲ (Avatar 2) به کارگردانی جیمز کامرون در نظر گرفته شده آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) است که شایعات قدیمی درباره عناوین این سری فیلم را تایید می‌کند.

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

عنوان جدید دنباله فیلم علمی تخیلی آواتار سرانجام توسط کمپانی دیزنی فاش شد. آواتار فرنچایزی به کارگردانی جیمز کامرون، کارگردان معروف هالیوودی است که در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم تمام اعصار محسوب می‌شود. اولین فیلم این مجموعه در سال ۲۰۰۹ اکران شد و تاکنون به ۲.۸ میلیارد دلار فروش در سرتاسر جهان دست یافته است. موفقیت این فیلم، کامرون را بر آن داشت تا به فکر ساخت قسمت‌های بعدی باشد و چهار دنباله برای آن در نظر بگیرد که دومین قسمت آن امسال منتشر خواهد شد. این فیلم با حضور سم ورسینگتون، زویی سالدانا، سگورنی ویور، جیووانی ریبیسی، جوئل دیوید مورد و استفن لنگ ساخته شد و با تازه واردانی نظیر کیت وینسلت، میشل یو، جمین کلمنت، ادی فالکو و اونا چاپلین ادامه خواهد یافت.

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

آواتار ۲ بیش از یک دهه است که در حال تولید است و هرازچندگاهی تصاویری از پشت صحنه و شخصیت‌های آن فاش می‌شود. مدت‌ها پیش شایعاتی پیرامون عناوین در نظر گرفته شده برای قسمت دوم فیلم آواتار شنیده می‌شد که یکی از آنها راه آب بود. حالا شرکت دیزنی این شایعه را تایید کرده و فاش کرد که Avatar: The Way of Water عنوان رسمی اولین دنباله آواتار است که قرار است ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود.

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

جیمز کامرون در سال ۲۰۱۸ تایید کرد که مجموعه عناوین لورفته همگی در واقع عناوینی بوده‌اند که در نظر گرفته شده بودند اما در آن زمان اعلام کرد هنوز تصمیم نهایی برای نامگذاری دنباله آواتار گرفته نشده است. با توجه به اینکه می‌دانیم دنباله‌های این فیلم هر کدام داستان‌های مستقلی دارند و پیوسته نخواهند بود، شاید از روی نام فیلم‌ها بتوان حدس زد هر قسمت بیشتر بر چه محتوایی تکیه دارد. درنتیجه آواتار ۲: راه آب احتمالا بر جنبه آب سیاره پندورا متمرکز است و آب مولفه اصلی صحنه‌های آن خواهد بود.

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

عنوان فیلم آواتار ۲ سرانجام فاش شد

داستان فیلم آواتار حول گروهی از موجودات بیگانه بومی به نام ناوی می‌چرخد که در سیاره‌ای به نام پندورا زندگی می‌کنند که توسط انسان‌ها در حال استخراج هستند و درنتیجه این نژاد برای حفظ سرزمین خود مجبور به جنگ است. در همین حال انسان‌ها بر بدن ناوی‌ها تسلط یافته و قابلیت این را پیدا کرده‌اند تا درون بدن آنها زندگی کرده و آنها را به فرهنگ خود نزدیک‌تر کنند تا درنتیجه آنها را بهتر درک کرده و مورد بهره‌برداری قرار دهند. در پایان قسمت اول این فیلم، جیک سالی (با بازی سم ورسینگتون)، شخصیت اصلی فیلم، ذهن خود را به‌طور کامل به بدن یک ناوی منتقل کرده  و عهد می‌بندد که با آنها زندگی و مبارزه کند و درنتیجه وجود انسانی خود را از دست می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات جدید از فیلم «ماینکرفت»؛ جیسون موموآ به عنوان بازیگر انتخاب شد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود