گریه های امبر هرد در دادگاه و روایت او از خشونت و رفتارهای عجیب جانی دپ + ویدیو

گریه های امبر هرد در دادگاه و روایت او از خشونت و رفتارهای عجیب جانی دپ + ویدیو

امبر هرد بالاخره در دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از او در جایگاه پاسخگویی حاضر شده و در مورد رابطه عاشقانه پرتلاطم خود با این بازیگر سرشناس گفت، پیش از آنکه به سوء مصرف شدید مواد مخدر و خشونت خانگی دپ اشاره کند. امبر هرد در حالی که گریه می کند به دادگه می گوید که در ماه می ۲۰۱۳ که او و دپ در تعطیلات در یک تریلر (کاروان) پارکی در کالیفرنیا بوده اند، جایی که دپ به دنبال کوکایین گشته و برای پیدا کردن این ماده مخدر، بدن او را نیز تفتیش کرده است، چیزی که هرد از آن با نام cavity search یاد می کند. این عبارت به تفتیش کامل مظنونین توسط نیروهای پلیس برای پیدا کردن مواد مخدر مخفی شدن اطلاق می شود که اندام های خصوصی را نیز در بر می گیرد.

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

هرد در ادامه شهادت خود با گریه می گوید که جانی دپ در این تاریخ مشخص با زنی دیگر نیز به اصطلاح «لاس» می زده است. هرد چنین می گوید: «به یاد دارم که در تریلر مرا به دروغ گفتن در مورد آن [مواد مخدر] متهم کرد. سعی کردم آرامش کنم. او سپس تمام خشمش را متوجه خود تریلر کرد و شروع به خرد کردن چیزها کرد. چیزی از روی میز بر می داشت و آن را به سمت کابینت شیشه ای پرت می کرد. سرم داد می زد و در نهایت به منطقه سرویس بهداشتی برگشتم. او وارد بخش سرویس بهداشتی شد. دنبال چیزی می گشت. وارد دستشویی شدم و وقتی بیرون آمدم از من پرسید که کجاست و چه مدت است که قایمش کرده ام. اصلاً نمی فهمیدم در چه موردی صحبت می کنم. گفت می دانی در مورد چه چیز لعنتی حرف می زنم، با من روراست باش. کجا مخفی اش کرده ای».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

اینجاست که امبر هرد احساساتی شده و می گوید: «شروع کرد به فشار دادن من به دیوار، لباسم را پاره کرد…. به پهلویم دست زد، لباس زیرم را پاره کرد و سپس شروع به تفتیش اندام های خصوصی ام کرد. گفت که دنبال کوکایینش است. کوکایینش». هرد در حالی که گریه می کند، ادامه می دهد: «من فقط ایستاده بودم و به چراغ نگاه می کردم. نمی دانستم چکار کنم. انگشت هایش را می چرخاند. نتوانستم بگویم بس کن یا چیزی». این مشاجره بدین خاطر آغاز شد که شب قبل هرد و دپ دور آتش نشسته و زنی که کنار هرد نشسته بود مواد مخدر مصرف کرده و سرش را روی شانه هرد گذاشته بود. هرد هم قارچ های توهم زا مصرف کرده بود. هرد در این باره می گوید :«جانی به شدت فعال شده بود. خیلی بی حوصله بود. آن زن فکر می کرد دارد شوخی می کند. همه اینطور فکر می کردیم».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

آن زن خطاب به جانی دپ می گوید: «هی رفیق داری چکار می کنی. او می خندید و بیشتر خودش را به من تکیه می داد. من به سرعت فهمیدم که شوخی نیست اما او نمی دانست. او [جانی دپ] بار دیگر حرفش را به او تکرار کرد و گفت فکر می کنی داری خودتو به زن لعنتی من می مالی؟ این زن لعنتی منه. صدایش بلندتر و بلندتر شد. او انگار به گریه افتاده بود اما دست هایش را بالا انداخت و جانی مچ دستش را گرفت و پیچاند و او را به سمت خودش کشید. او [جانی] گفت می دانی چقدر فشار لازم است تا مچ دست یک انسان را بشکند. او را نگه داشته بود و این زن بهتش زده و گریه می کرد». امبر هرد می گوید که مداخله کرده و جانی را آرام کرده و در ادامه به داخل کاروان خود رفته اند. هرد در ادامه شهادت خود تصریح می کند :«جانی به من گفت که با او در مورد رابطه ام با این زن روراست نبوده ام». هرد در ادامه شهادتش ماه مارس ۲۰۱۳ را ماهی «حقیقتاً دیوانه کننده» توصیف کرده و می گوید که جانی دپ دائماً او را به خیانت به خود و داشتن رابطه با دیگران متهم کرده است.

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

هرد در ادامه می گوید: «چیزی که مرا در این رابطه نگه داشت این بود که صبر کنم تا دیگر دلیلی برای تحمل کردن وجود نداشته باشد. صبر می کردم تا به نقطه ای برسد که دیگر این موضوع قابل تحمل نباشد و او برای هوشیار شدن آمده باشد، اتفاقی که وقتی افتاد بسیار مایه شادی شد».

امبر هرد در ادامه شهادت خود در دادگاه مدعی می شود که به خواهر دپ، کریستی، زنگ زده و او آمده و دپ را از خانه بیرون برده است. اما در شرایطی که در داخل خودرو بودند شرایط بسیار بدتر می شود: «او شیشه ماشین را پایین کشید، سرش را بیرون برد و یک لحظه شروع به جیغ زدن کرد. سپس سگش، بو، را گرفته و از خودرویی که در حال حرکت بود، بیرون برد. در حالی که سگ را بیرون از پنجره ماشین نگه داشته بود مانند یک حیوان زوزه می کشید. همه کسانی که در خودرو بودند شوکه شده بودند. هیچ کدام کاری نکردیم. من هم واقعاً درمانده بودم و نمی دانستم باید چکار کنم. نمی خواستم کاری کنم که باعث شود او سگ را از پنجره بیرون بیندازد. در این شرایط ترسناک بود که زوزه می کشید… خوب به خاطر دارم که هیچ کسی واکنشی به این کار او نشان نداد. هیچ کس کاری نکرد. در نهایت دست هایش را به داخل ماشین کشیدم و سگ را روی صندلی نشاندم».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ
جانی دپ و دو فرزندش

در ادامه امبر هرد در مورد اولین باری که به ادعای خودش جانی دپ او را زده بود می گوید: «هرگز فراموشش نمی کنم. این موضوع زندگی ام را تغییر داد. روی کاناپه نشسته بودم و خیلی عادی صحبت می کردیم. او داشت مشروبات الکلی می نوشید. فکر می کنم کوکایین مصرف کرده بود زیرا یک شیشه کوکایین روی میز بود. موسیقی داشت پخش می شد. سیگار می کشیدیم و در مورد تتویی که روی دستش بود از او پرسیدم». در آن زمان جانی دپ تتویی با عنوان Wino Forever به معنای «وینو برای همیشه» روی بازوی خود تتو کرده بود که به نامزد سابقش وینونا ریدر اشاره داشت. امبر هرد چنین ادامه می دهد: «از نظر من یک سری نقطه های سیاه بود. نمی دانستم چه نوشته است. پرسیدم که معنایش چیست. او گفت که نوشته وینو و فکر کردم شوخی می کند و خندیدم. به صورتم سیلی زد و من باز هم خندیدم. خندید چون نمی دانستم چکار کنم. فکر کردم شوخی است. چون نمی دانستم چه اتفاقی دارد می افتد».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

امبر هرد مدعی است که به جانی دپ خیره شده و خندیده است، با این تصور که او نیز خندیده و خواهد گفت که همه چیز شوخی بوده است. هرد می گوید که دپ پیش از اینکه یک سیلی دیگر به صورتش بزند گفته است: «فکر می کنی شوخیه هرزه، فکر می کنی خیلی بامزه ای زن هرزه؟». در ادامه روایت امبر هرد از اولین کتکی که از جانی دپ خورده چنین آمده است: «دوباره مرا زد. دیگر شوخی نبود. دیگر نمی خندیدم. نمی دانستم چه کار دیگری باید بکنم. بی هیچ دلیلی به صورتم سیلی زد».

هرد مدعی می شود که دفعه دوم جانی سیلی محکم تری به او زده است: «تعادلم را از دست دادم. ناگهان فهمیدم بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما رخ دهد برایم اتفاق افتاده است. خدا خدا می کردم شوخی باشد. از لحاظ فیزیکی برایم دردناک نبود. آنجا روی فرش نشسته بودم، به فرش کثیف شده نگاه می کردم… نشسته بودم و به این فکر می کردم که چقدر زمان دارم… زیرا با خودم فکر می کردم او مرا زد؟ نه. نمی خواستم ترکش کنم، مردی را ترک کنم که عاشقش بودم. می دانستم که این کارش درست نیست و باید ترکش کنم و این موضوع قلبم را می شکست زیرا نمی خواستم ترکش کنم».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ
جانی دپ و بیهوش شدن پس از مصرف مواد مخدر

امبر هرد در ادامه مدعی می شود: «ای کاش می ایستادم، از خانه بیرون می رفتم و خط قرمزی تعیین می کردم و از خودم دفاع می کردم اما در حالی که فرش کثیف شده را نگاه می کردم، سعی کردم بلند شوم و از در بیرون بروم. بلند شدم و به چشم هایش نگاه کردم و باز نگاه کردم و دیدم که گریه می کند. هرگز ندیده بودم که یک مرد گنده گریه کند». امبر هرد می گوید که جانی دپ در این لحظه شروع به عذرخواهی کرده است: «به زانوهایم دست زد و گفت متاسفم عزیزم. فکر کردم که این لعنتی را کنار بگذارم. فکر کردم که این هیولا را ترک کنم. او روی زانوهایش افتاده بود. به یاد دارم که داشت گریه می کرد، خیلی پشیمان به نظر می رسید اما نمی توانستم ببخشمش زیرا این کار بدین معنا بود که باز هم اتفاق خواهد افتاد. به سمت ماشینم رفتم و چیزی نگفتم. قلبم شکسته بود. سوییچ را چرخاندم و به سمت خانه رفتم».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

هرد در ادامه شهادتش در دادگاه می گوید که از سال ۲۰۱۲، جانی او را متهم به خیانت کرده و خشونت فیزیکی اش بیشتر شده است: «شروع به تهمت زدن به من کرد. سپس به دیوار کنار سرم مشت می زد- کاری که در سال ۲۰۱۲ دیگر تکراری شده بود وقتی مست می کرد. او مرا به خیانت متهم می کرد. از خودم دفاع می کردم و می گفتم که این دیوانگی است. این بحث ها تا جایی پیش می رفت که مرا هل می داد یا به زمین می دوخت و من هم سعی می کردم جلویش بایستم. به چشم هایش زل می زدهم و از من می پرسید که آیا دوست دارم این کار را دوباره تکرار کند. وقتی داشتن رابطه با شریک زندگی سابقم را انکار می کردم مرا سیلی می زد. می گفت که مدرک دارد. برگشتم و به او گفتم که همین الان مرا زدی».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

امبر می گوید که دائماً حس می کرده روی پوسته تخم مرغ راه می رفته و یک مورد را به خاطر می آورد که یک بار داشته عکس می گرفته در حالی که به یک مرد بیش از حد نزدیک بوده است که باعث عصبانیت دپ می شود: «شروع به شکستن وسایل کرد و سرم فریاد کشید. این بدترینش بود. حس کردم باید از خودم دفاع کنم تا فکر نکند که این تهمت هایش واقعیت دارند». هرد مدعی می شود که تلاش هایش برای آرام کردن جانی دپ بی نتیجه بوده است: «بحث را ترک می کردم و این موضوع همه چیز را بدتر می کرد. موهایم را می گرفت و دستم را می گرفت و کمی کشید. چیزهایی که نزدیک من بود را می شکست. سپس مرا کتک می زد. با سیلی شروع می شد و سپس چند سیلی پشت سر هم می زد، چندین بار پشت سر هم. در نهایت او را از خودم دور کرده یا دست هایش را عقب می زدم». در جولای ۲۰۱۳، دپ، هرد و دو فرزند هرد به نام های لیلی-رُز و جک به جزیره شخصی او در باهاماس می روند تا برای آخرین بار از قایق تفریحی دپ استفاده کنند، پیش از آنکه آن را به جی کی رولینگ بفروشد. هرد به دادگاه می گوید که جانی دپ الکل مصرف می کرد اما «نمی خواست به فرزندانش بگوید پس این موضوع را از آن ها پنهان می کرد، آن را داخل فنجان قهوه می ریخت و می خورد».

در ادامه رفتار دپ عجیب شده و از قایق به درون آب می پرد به طوری که لیلی-رُز که آن زمان ۱۴ سال داشت دچار حمله وحشت شده و به گریه می افتد. در ادامه جانی دپ از دخترش می خواهد که اتاق خواب آن ها را ترک کرده و هرد را متهم می کند که اعتیاد او به الکل را به فرزندانش گفته و در حضور فرزندانش او را «مست» خطاب قرار داده است. هرد می گوید: «داشتم سعی می کردم به او بگویم که قصدم پشتیبانی از تو بوده است. او مرا متهم می کرد که به آن ها گفته ام وی دوباره نوشیدن را شروع کرده و مرا به دیوار کناری تختخواب چسباند، گلویم را گرفته بود و برای لحظاتی مرا همانطور نگه داشت و به من گفت که می تواند مرا بکشد و اینکه من مایه ناامیدیش هستم… اینکه باعث می شدم حالش از خودش به هم بخورد. هرگز فراموش نمی کنم. در آن زمان خیلی خیلی شیفته این خانواده بودم و او به من می گفت که مایه شرمساریش هستم. این موضوع بدتر از این بود که به من گفت می کشمت. نام هایی که با آن مرا خطاب قرار می داد. دردناک بود. به احساسات و عواطفم ضربه می زد».

گریه های امبر هرد در دادگاه و اتهامات عجیب علیه جانی دپ

سپس، در ادامه دادگاه، پیام های متنی دپ که برای هرد فرستاده شده بود در دادگاه به نمایش گذاشته شد که از او خواسته بود دیگر به او زنگ نزده و او را یک «طرفدار دار و دسته زنان همجنسگرا» خطاب قرار داده بود. امبر هرد در ادامه در مورد عشق خود به جانی دپ می گوید :«من یک دل نه صد دل عاشق این مرد شده بودم. حس می کردم این مرد مرا می شناسد و به شکلی به من نگاه می کند که هیچ کس دیگری قبلاً نگاه نکرده بود. حس می کردم مرا می فهمد، اینکه از کجا آمده ام. حس می کردم وقتی پیش جانی هستم، حس می کنم زیباترین فرد جهان هستم. حس می کردم چیزی کم ندارم. ما چنین عشق پرفراز و نشیبی در مکان های زیبا داشتیم. عاشق هم شده بودیم اما نمی توانستیم آن را نشان دهیم زیرا دنیا از جدایی او و شریک زندگی سابقش خبر نداشت. به عنوان یک زن، این موضوع دردسرساز است. او برایم قسم خورد که یک سال است کنار هم نخوابیده اند اما با مخفی کردن ماجرا از رسانه ها سعی داشته اند از فرزندانشان مراقبت کنند. باید به شدت مخفیانه کار می کردم. جانی گفت که دنیا مرا مقصر خواهد دانست و مرا یک خانه خراب کن لقب خواهند داد. ما مخفیانه رابطه داشتم. بسیار زیبا بود!».

بعد از روایت عشق خود و جانی دپ، هرد در ادامه شهادتش می گوید :«من اینجا هستم زیرا همسر سابقم به خاطر مقاله ای که نوشتم از من شکایت کرده است. نمی توانم کلماتی پیدا کنم که بگویم چقدر دردناک است. برایم وحشتناک است که هفته ها اینجا بنشینم و همه چیز را روایت کنم، سخنان افرادی را بشنوم که برخی هایشان را خوب می شناسم، برخی را نه، همسر سابقم که با او یک به اصطلاح زندگی داشتم، در مورد زندگی مان بگویم، همان زندگی که آن ها داشتند. این دردناک ترین و سخت ترین چیزی است که تجربه کرده ام. بدون شک چنین است».

بیشتر بخوانید:

اعتراف امبر هرد به خرابکاری در رختخواب جانی دپ / آیا هرد از دنباله آکوامن حذف می‌شود؟

جانی دپ و امبر هرد هر کدام چقدر ثروت دارند؟

وقتی پای اندام های خصوصی جانی دپ به دادگاه جنجالی او و امبر هرد باز می‌شود

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲۴ نظر

ورود

 • علی اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  صاینم از فرهنگ غربی که بعضی ها ارزو شو دارن

  • بهزاد اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   با عرض سلام :بچه بیا پایین سرمون درد گرفت

   • پایینم از اول اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

    زنه جانی رو به خیانت متهم میکنه جانی اون رو به همجنسگرایی! بعد اونوقت خوبه؟ راستی می دونستی کوکائین و ماریجوانا که میگن دپ مصرف کرده حتی اگه اثبات بشه خلاف قانون نیست؟! این دوتا تو آمریکا آزاده و جزو مواد مخدر حسابش نمی کنن!

  • .. اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   لعنت بر هرد

 • ثمین اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  به دوستان توصیه می کنم فیلم آخر مقاله رو حتما ببینید. بعید می دونم آدم سالمی این فیلم رو ببینه و از میزان نقش بازی کردن بیش از حد امبر هرد احساس تهوع بهش دست نده. 🤮 حالت ناراحتی فوق تصنعی که به چهره اش میده. حالت گریه بدون اینکه حتی یک قطره اشک از چشمش بیاد. نگاه کردن به اطراف و به خصوص هیئت منصفه برای اینکه از تاثیرگذاری نقشی که بازی می کنه مطلع بشه. گفتن داستانهایی با جزییات زیاد و بی اهمیت و نامربوط به سوال برای اینکه حرفهای خودش رو حقیقی جلوه بده. تغییر حالت چهره اش از غم و درد به چهره ساکن و بدون حالت وقتی روند دادگاه موقتا متوقف میشه و بعد از سرگرفتن یکباره همون حالت قبلی و ادامه داستانهاش (دقیقا انگار کارگردان کات داده و بعد دوباره گفته حرکت) و خیلی موارد دیگه. کاملا مشخصه یک نمایش تمرین شده رو داره اجرا میکنه. کلا توی فضای مجازی همه دارند نحوه شهادت دادنش رو مسخره می کنند و اینطور دروغگویی وقیحانه اون رو مایه شرمساری قربانیان واقعی خشونت می دونند. اکثرا هم معتقدند با این نمایش بیشتر وجهه خودش رو پیش هیئت منصفه خراب کرده. فعلا میم هاش درنیومده ولی در آینده نه چندان دور مطمئنا شاهد میم های جذابی از صحنه های شهادت امبرهرد خواهیم بود 🤣

  مهمتر از همه اینها، چیزی که دروغگو بودن هرد رو ثابت میکنه اینه که هیچ (تاکید می کنم هیچ، حتی یک) شاهد و مدرک برای اتهامات خشونت دپ علیه خودش یا حتی کس دیگه مثلا اون زنی که ادعا میکنه دپ علیهش خشونت داشته، ارائه نکردند. تنها شواهدی که ارائه شد یکسری پیام متنی و صدای ضبط شده بیربط و چندتا عکس از دپ در حال چرت زدن بود که هیچکدوم دلالت بر خشونت دپ نسبت به هرد نداشتند (جالبه با این همه عکس و فیلم و صدایی که هرد یواشکی ضبط کرده یک مورد هم از خشونتهای ادعایی دپ نتونسته ضبط کنه). هیچکس نه تنها این درگیریهای ادعایی رو ندیده بلکه حتی اثر اونها مثل کبودی یا زخم رو هم روی بدن هرد ندیده. درحالیکه چندین نفر تا الان هم خشونت هرد علیه دپ رو مستقیما دیدند و هم به موارد متعدد از کبودی و زخم روی بدن جانی دپ شهادت دادند و هم در صداهای ضبط شده، خود هرد به زدن جانی دپ اعتراف کرده.

  برای اینکه گریه های واقعی امبرهرد رو ببینید بهتره صبر کنید تا نوبت به سوال کردن وکلای جانی دپ برسه. تا حالا نمایش تک گویی تهوع آور خودش رو با حمایت وکلاش اجرا کرده. البته از اونجایی که بازیگر خوبی هم نیست نمایشش بیشتر مضحک و رقت انگیز شده تا باور پذیر.

  ممکنه خیلی ها بگن اینها دوتا سلبریتی عوضی اند که دارند دعوا می کنند به ما چه ربطی داره. واقعیت اینه که من اکیدا به هر مرد و پسری توصیه میکنم این دادگاه و بخصوص رفتار هرد رو موقع شهادت دادن ببینه. درسته که امبر هرد مشکل اختلال شخصیت مرزی و نمایشی داره و یک فرد سالم (احتمالا) چنین رفتاری رو نشون نمیده ولی برای باز شدن چشمان همه خوبه که صحنه های مظلوم نمایی و گریه نمایشی یک زن در حالیکه بدون کوچکترین احساس ناراحتی، دروغ پشت دروغ میگه و در تمام موارد خودش رو دلسوز و بی خطا نشون میده رو ببینیم. هرچند فکر کنم خیلیها تجربه دیدن چنین رفتاری رو (حالا شاید خفیف تر) داشته باشند و احتمالا اکثرشون هم فریب طرف رو خوردند.

  • Ali اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   به شدت باهات موافقم بزور داشت گریشو در می اورد اخرم نتوسنت هدفش نمیدونم چیه این همه دروغ میگه اخرش که چی .!

 • ایرانی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  ازفردی که کوکائین والکل مصرف کنه همه چی برمییاد

  • داریوش اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   کوکائین الکل ماریجوانا اینها تو آمریکا مخدر حساب نمی شه! واقعا که! ولی حتی اگه اثبات بشه باز نمی تونن بگن کار غیر قانونی کرده

   • پروفسور جرم شناس اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱

    هیچ جای دنیا مصرف کننده مواد مخدر رو نمیتونن مجرم تلقی نمیکنن و فقط ساخت و فروششان جرم هست. در مورد ماری‌جوانا بعضی ایالت های آمریکا و اروپا فروش و استفادشون قانونی هست ولی کوکائین هیچ جای دنیا قانونی نیست.
    در مورد جانی دپ هم اینکه ثابت بشه مواد مخدر استفاده میکرده میتونه اثباتی بر ادعای آزار و اذیت امبر هارد باشه چون مخدر هایی مثل هروئین و کوکائین شخص رو دمدمی مزاج و خشن میکنه.

 • احمد اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  به نظر من حق با جانی هستش چون یه لحظه هم تو صورت هرد نگاه نمیکنه

  • نوروزی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   این دیگه چی بود.
   من که طرفدار جانی هستم و از زندگی خصوصیش خبر ندارم و نمیتونم راجبش چیزی بگم
   از طرفی میگم حق با جانیه و بقیه هم میگن خانم هرد بیماری روانی داره و هرچیزی رو ممکنه بگه
   و هرچی این خانم میگه جانی هم تعجب میکنه
   راستی یه چیزی
   خانم هرد واقعا انگشت جانی رو قطع کرده؟؟!؟

   • سعید اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

    سر انگشت وسط دست راستش یه دلیل برخورد خورده شیشه بطری ای که هرد به سمتش پرتاب کرده بود قطع شده البته قسمت قطع شده رو پیدا کردند و در بیمارستان پیوند زدند. الان از دور چندان مشخص نیست ولی تصویر از نزدیکش رو ببینی معلومه.

 • ناشناس اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  چقدر فیلم سینمایی شده

 • مهدیه اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  ول کنین بابا از این یا اون طرف داری نکنید هی دلیل ومنطق هم نیارین چیزی ک بهتون نمیدن میدن؟؟

 • ناشناس اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  چقدر راحت دروغ میگه. من دادگاه رو دیدم معلوم بود داره بیشترین تلاش رو می‌کنه که گریه کنه

 • mas اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  از جانی که اعتیاد شدید به الکل و مواد مخدر و افسردگی داشته و ۸۰ درصد ثروتش رو تو دو سه سال بخاطر عیاشی از دست داده همچین کارایی برمیاد

 • مریم ابوترابی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  من طرفدار جانی دپم.اما الان میفهمم چرا حس ششم وشهودم میگفت جانی مقصر هست .متاسفم بخاطراینکه ندانسته امبر رو متهم ومقصر دانستم .مواد مخدرو الکل حتما مغز انسان رو بعدازمدتی نابود میکنه من یک شیمیستم و مواد رو بخوبی میشناسم .بین عقل و احساسم میتونم بخوبی قضاوت کنم .شاید احساسم جانی دپ رو تاییدکنه ولی عقلم اونو یه مرد بی بندوباروخشن با ظاهر موجه و متظاهرمیشناسه.البته کارهای خیرخواهانه ومردم پسندش حتما برای التیام بخشیدن به ذات کثیفشه .متاسفانه این یکی رو خیلی خوب میشناسم .وقتی خشونت برعلیه انسانی انجام دادی بعدا توخلوتت پشیمون میشی بعد با گریم ظاهر وتغییر ظاهر وتغییر موقت رفتار ،یهو انسان دوست میشی یهو به بقیه بیخودی هدیه میدی محبت میکنی .یجورعذاب وجدان .

  • سعید اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   اگر از عقلت استفاده می کردی می دیدی که جانی دپ برای حرفهاش شاهد و مدرک ارائه کرده ولی امبرهرد فقط ادعاهای خودش هست و با وجود اینکه سعی کرده کلی فیلم و صوت و عکس از جانی دپ جمع آوری کنه ولی یکی اش هم نشون دهنده ادعاهای بی اساسش نیست. بهتر بود میگفتی با دیدن گریه نمایشی امبر هرد رگ فمینیستیم یک دفعه باد کرد و برخودم واجب دونستم از همجنسم به هر نحوی دفاع کنم حتی با وجود اینکه هیچ دلیل و منطقی براش ندارم. جانی دپ یهو انسان دوست نشده و در تمام سالهایی که داره توی هالیوود فعالیت می کنه همه دوستان، نزدیکان و حتی زنهایی که باهاشون رابطه داشته به خوبی ازش یاد کردند. کارهای خیریه اش هم سالهاست انجام میده قبل از هرد و همه این قضایا. نمی خوام نقش خودش رو نادیده بگیرم ولی اصلا بعید نیست سوء مصرف موادش هم به خاطر فشارهای روانی ای بوده باشه که این هرد دیوانه بهش تحمیل کرده چون دقیقا همزمان با زندگی با این عوضی اینقدر شدت پیدا کرد.

  • داریوش اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   بله! راستش رو بخوای طرف کسی رو نمی گیرم قضاوت هم نمی کنم ولی امبر تا حالا نه شاهد نه مدرک نه از طرف اون زنی که مثلا جانی آزارش داده نه پلیس هایی که بعد درگیری اومدن ولی جانی کلی مدرک و شاهد و .. داره که هم کتک خوردنش رو دیدن هم آثارش رو هم اینکه امبر سرش داد میزنه!! نه دپ ها! امبر!

  • Mehdi اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   حرف زدن که بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟ خواستی بگی خیلی حالیکه نه؟؟

  • D.D اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۱

   هه اینو😂
   مطمئنی فن جانی دپی؟
   آخه کدوم فن احمقی بخاطر دیدن چندتا عکس و چیزای چرت و پرت دیگه میاد از اون طرف متنفر میشه؟
   جمع کن خودتو! لااقل دروغ نگو که فنشی ، آبروی ما دپهدا رو میبری.

 • امیرم اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

  وقتی زنا و دخترا واسه اثبات حرفاشون دلیل ندارن و مطمعناً دارن دروغ میگن میزنن زیر گریه این ثابت شدست/:

 • سیامک دادگستر اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱

  باسلام.کاملاواضح ومبرهن است،که امبرهرد،دروغ میگوید.همین.