زنان بالای ۵۰ سال هالیوود که هیچ جراحی زیبایی نکرده اند

زنان بالای ۵۰ سال هالیوود که هیچ جراحی زیبایی نکرده اند

جراحی های زیبایی به قدری در میان سلبریتی ها فراگیر شده اند که دیگر به این موضوع عادت کرده ایم و تغییرات یکباره ی چهره ی آن ها هم دیگر متعجب مان نمی کند. اما حتی در میان سلبریتی ها هم زنانی هستند که ترسی از پیری ندارند و به بوتاکس و جراحی های زیبایی نه می گویند.

در ادامه از مدل ها و بازیگرانی خواهیم گفت که هیچ جراحی زیبایی نکرده اند و به شکلی زیبا و طبیعی پیر شده اند.

ایزابلا روسلینی

ایزابلا روسلینی در یکی از مصاحبه های خود گفته هرگز تن به جراحی زیبایی نخواهد داد. این نسخه ی خانم بازیگر برای حفظ جوانی است: ترکیبی از میوه های اورگانیک و کرم های صورت خوب

شارون استون

شارون استون ۴ تا ۵ بار در هفته ورزش و از کرم های صورت استفاده می کند. این بازیگر در مصاحبه ای ادعا کرده هیچ جراحی زیبایی انجام نداده است.

بروک شیلدز

بروک شیلدز اذعان کرده که بوتاکس را امتحان کرده اما از نتیجه ی آن راضی نبوده. این مدل گفته هرگز جراحی زیبایی انجام نخواهد داد چون می ترسد در نهایت شبیه شخصیت «جوکر» شود.

سلما هایک

سلما هایک در مصاحبه های مختلفی گفته هیچ جراحی زیبایی نکرده است.

جودی فاستر

جودی فاستر اعتقاد دارد که جامعه ی مدرن زنان را مجبور می سازد خود را تغییر دهند و به شکل استانداردهای دنیای فشن درآورند. این بازیگر مخالف جراحی زیبایی است و ترسی از چین و چروک ندارد.

اندی مک داول

اندی مک داول گفته مطمئن است که نه به بوتاکس نیاز دارد نه به کشیدن پوست صورتش. تنها کاری که این بازیگر انجام می دهد این است که از پوستش مراقبت می کند و سبک زندگی سالمی دارد.

اما تامپسون

اما تامپسون به همراه کیت وینسلت و ریچل وایس انجمنی در مخالفت با جراحی زیبایی در انگلیس تأسیس کرده اند. این بازیگر تزریق بوتاکس را «دیوانگی» می داند و انجام آن را به هیچ کس توصیه نمی کند.

سیگورنی ویور

سیگونی ویور به تازگی در مصاحبه ای گفته پیری را دوست دارد. این بازیگر معتقد است هیچ چیز وحشتناکی در مورد چین و چروک های پوست وجود ندارد.

هالی بری

هالی بری ادعا کرده که هیچ جراحی زیبایی نکرده است. این بازیگر از طرفداران ورزش است و در اینستاگرامش تصاویر ورزش کردن خود را به اشتراک می گذارد.

سیندی کرافورد

سیندی کرافورد از پوست خود مراقبت و به طور مرتب ورزش می کند. این مدل با انجام میکرودرم و استفاده از ماسک های صورت، کرم ضد آفتاب و محصولات مرطوب کننده، سلامت و جوانی پوست خود را حفظ می کند.

جولیان مور

جولیان مور گفته پیری برایش اهمیتی ندارد. این بازیگر یوگا کار می کند و شیفته ی ورزش های هوازی است.

مریل استریپ

مریل استریپ همیشه مخالفت خود را با جراحی های زیبایی ابراز کرده است. این بازیگر هر چه سنش بالاتر می رود بهتر هم می شود.

ژولیت بینوش

ژولیت بینوش بارها علاقه ی زنان به بوتاکس و کاشت سینه را مورد تمسخر قرار داده است. تنها توصیه ی این بازیگر برای حفظ زیبایی و جوانی  نوشیدن بیشتر آب است.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود