اصرار جیسون موموآ باعث باقی ماندن امبر هرد در Aquaman 2 شده است

اصرار جیسون موموآ باعث باقی ماندن امبر هرد در Aquaman 2 شده است

کاترین آرنولد کارشناس سرگرمی، شهادت داد که امبر هرد نقش خود را در Aquaman 2 به خاطر جیسون موموآ نگه داشت. او نقش خود را در فیلم Aquaman 2  حفظ کرد، به خاطر اینکه جیسون موموآ و کارگردان فیلم جیمز وان، برای او جنگیدند و مصمم بودند که او در فیلم حضور داشته باشد. شاهد هرد، تهیه کننده سابق هالیوود که اکنون مشاور و کارشناس صنعت سرگرمی است، بعد از ظهر دوشنبه در جایگاه حاضر شد. او خسارت های مالی هرد را پس از آنکه وکلای جانی دپ ادعای امبر هرد را فریب دانستند، بررسی کرد.

امبر هرد نقشش را در Aquaman 2 به خاطر جیسون موموآ دوباره به دست آورد

به گفته آرنولد، آکوامن لحظه متولد شدن هرد به عنوان یک ستاره بود، اما به‌جای اینکه سکوی پرشی برای حرفه‌اش باشد، تقریباً از دنباله‌اش کنار گذاشته شد. به گفته آرنولد، در اولین پیش نویس Aquaman 2 ، شخصیت امبر هرد، «مرا»، دارای یک کمان عاشقانه قوی در کل فیلم و یک سکانس اکشن عالی بود. هرد پنج ساعت در روز برای چندین ماه تمرین می‌کرد تا این سکانس را اجرا کند، اما وقتی به صحنه رسید، طراح صحنه و لباس به او گفت که نقش او کم شده است. آن سکانس اکشن حذف شده بود و نقش او به شدت کاهش یافته بود.

امبر هرد نقشش را در Aquaman 2 به خاطر جیسون موموآ دوباره به دست آورد

آرنولد این موضوع را رد کرد که در نیامدن رابطه بین هرد و موموآ دلیل کاهش نقش او بوده است. در حالی که موموآ توانست دستمزد خود را برای Aquaman 2 از حدود ۳ میلیون دلار به ۱۵ میلیون دلار تغییر دهد، هرد نتوانست همین کار را انجام دهد. او برای حضور در این فیلم همان ۲ میلیون دلاری که در قرارداد اصلی‌اش ذکر شده بود، دریافت کرد. به گفته آرنولد، هرد باید می‌توانست دستمزد خود را به ۶ میلیون دلار تغییر دهد.

امبر هرد نقشش را در Aquaman 2 به خاطر جیسون موموآ دوباره به دست آورد

آرنولد گفت که هرد در میان مردم بسیار منفور شده است. از نظر او در هالیوود دوست دارند با او کار کنند، اما نمی توانند. چرا که هر بار نام او به میان می آید، جو منفی دوباره به وجود می آید. آرنولد اظهار داشت، هرد، از اظهارات آدام والدمن، وکیل دپ مبنی بر اینکه ادعاهای او فریب بوده است، بین ۴۵ تا ۵۰ میلیون دلار ضرر کرده است. او برای تحلیل خود، هم دوره های هرد، مانند موموآ، زندایا، گال گدوت و کریس پاین را با او مقایسه کرد. آرنولد معتقد است جانی دپ با طرح این شکایت ها و ادامه آتش تبلیغات منفی در اطراف هر دوی آنها باعث از بین رفتن خودش می شود.

بیشتر بخوانید:

افشای ۴ راز دیگر با تحت فشار گذاشتن امبر هرد و بازجویی شدن توسط تیم حقوقی جانی دپ

ممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شود

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۹ نظر

ورود

 • آریانا خرداد ۴, ۱۴۰۱

  به نظر من اینکه نقشش رو کم کردن کار خیلی خوبی کردن چون اگر یکی دیگه رو به جاش میاوردن به هر حاا جذابیتش خیلیییی کاهش میافت

 • آرش خرداد ۴, ۱۴۰۱

  به نظرم نباید یک اختلاف بین دو بازیگر و یا طلاق آنها باعث تغییرات در نقش بازیگران یک فیلم پُر مخاطب شود

  • امیر خرداد ۴, ۱۴۰۱

   داداش به خاطر طلاقشون نیس به خاط بلایی که امبر سر جانی اورده … انگشتشو قطع کرده …تو تختش و کلی کارای دیگه … به نظرت با این کارا حذف شدن از فیلم حقش نیس

  • رضا خرداد ۴, ۱۴۰۱

   این فرهنگ حذف هست که فمینیستها و لیبرالها راه انداختند. وقتی یک ادعای ساده اثبات نشده می تونه تمام آینده شغلی یک مرد رو به فنا بده چرا حالا که این همه مدرک برای خشونت خانگی امبر هرد ارائه شده نباید تاثیری توی شغل و کارش بگذاره؟

   • Dark Hallow خرداد ۴, ۱۴۰۱

    ببین قضیه رو کامل ننی دونی داری چرت و پرت عاقلانه میگی! برای جانی دپ هم مدارکی هست بر علیهش. این هم هست که ممکنه جانی کل این مدت نقش بازی کرده، چون یه مدرک دیگه وجود داره که امبر هرد میگه به خودت اسیب نزن!

 • Parmida خرداد ۴, ۱۴۰۱

  ….

 • رضا خرداد ۴, ۱۴۰۱

  این خانم مثلا کارشناس خیلی باحال بود همینطوری از روی شکمش امبرهرد که یک بازیگر درجه ۳ هست رو مشابه بازیگران موفقی مثل جیسون موموآ یا گل گدوت و زندایا دونسته. هرد مجموعا توی دو تا فیلم آکوامن ۳ میلیون بیشتر دستمزد نگرفته بعد ادعا میکنه حرفهای وکیل جانی دپ بهش ۱۰۰ میلیون ضرر زده. جالب بود که این مثلا کارشناس اصلا سابقه جیسون موموا و فیلمها و سریالهایی که بازی کرده رو نمی دونست.
  به علاوه همین که جانی دپ ادعای ۵۰ میلیون ضرر کرده ولی این بازیگر درجه ۳ ادعای ۱۰۰ میلیون کرده نشون دهنده خودشیفتگی عجیب امبر هرده.
  بعد از شهادت این خانم کارشناس نما دوتا کارشناس دیگه اومدن و سطح بازیگری امبرهرد و جایگاه پایینش رو در هالیوود با اعداد و ارقام و دلایل منطقی نشون دادند.

  • امیر خرداد ۵, ۱۴۰۱

   من به نظرم حتی ممکن یه سیاه بازی کار دوتاشون باشه ولی من طرف جایی دپم چون مدارک بر علیه هردو خیلییییییی زیاد خیلی بعدن از کجا معلوم تو ویسی که گفتا به خودت آسیب نزن فقط گفته که مدرک داشته باشه چون به گفته هرد خودش بده که خیلی از دیس هارو جمع کرده و الان بر علیهش هستن

 • شم شم خرداد ۵, ۱۴۰۱

  من خودم دخترم ولی این چه بی عدالتی ایه که نقش جانی رو ازش گرفتن بعد نقش این زنیکه رو فقط کم کردن حالم دیگه داره از این فمنیست بازی ها بهم میخوره