ژوزه مورینیو این بار واقعاً اتوبوس پارک می‌کند! + ویدیو

ژوزه مورینیو این بار واقعاً اتوبوس پارک می‌کند! + ویدیو

در ویدیویی خنده‌دار، ژوزه مورینیو ، سرمربی پرتغالی ، پشت فرمان اتوبوس دیده شد. او قبل از رژه روبازی که به مناسبت جشن گرفتن کنفرانس لیگ اروپا بود اتوبوس پارک کرد اما مربی دروازه‌بان‌ها را جا گذاشت!

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد ژوزه مورینیو اتوبوس را قبل از رژه روباز جشن رم پارک می‌کند. تیم سری آ روز چهارشنبه پس از شکست ۱-۰ فاینورد به لطف ضربه دقیقه ۳۲ نیکولو زانیولو به قهرمانی لیگ کنفرانس اروپا، اولین جام خود در ۱۴ سال گذشته، دست یافت.

جشن‌های پرهیجانی در روز پنج‌شنبه برگزار شد و رم به مناسبت کسب جام قهرمانی در سراسر شهر در مقابل هزاران هوادار رژه رفت.

مورینیو حتی قبل از شروع رژه در حالی که اتوبوس را به صورت لحظه ای رانندگی می کرد، حس و حال خوبی داشت، کیفش کوک بود و تعدادی از بازیکنانش صدای تشویق او را شنیدند. مورینیو در حال رانندگی بود که به یک‌باره اتوبوس را متوقف کرد چراکه مشخص شد که مربی دروازه‌بان‌های تیم یعنی نونو سانتوس را جا گذاشته است.

ژوزه مورینیو به دلیل تاکتیک‌های دفاعی که در طول مدت حضورش در زمین بازی استفاده می‌کرد، به «پارک کردن اتوبوس» در بازی‌ها شهرت پیدا کرده است. گفتنی است این اقدام جالب ژوزه مورینیو در حالی انجام شده که او پیش از این با کلمه اتوبوس غریبه نبوده است.

اولین بار زمانی که او هدایت چلسی را برعهده داشت از تاکتیک این سرمربی پرتغالی به عنوان “دفاع اتوبوسی” یاد شده بود. یکی از خاص ترین موارد دیدار اینتر برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۰ بود؛ جایی که ژوزه مورینیو به شوخی تاکید کرد که تیمش مقابل بارسا به جای اتوبوس، هواپیما پارک کرده است.

رم ویدئویی را در حساب توییتر خود منتشر کرد که اتوبوس از کنار کولوسئوم معروف می گذرد. مورینیو با لبخندی باز برای هواداران دست تکان می دهد و دستش را روی قلبش می گذارد.

به گزارش خبرگزاری کوریره دلو اسپورت، مورینیو نیز در حال آواز خواندن همراه با هواداران رم دیده شد.مورینیو که در ماه جولای گذشته به رم پیوست، پنجمین قهرمانی اروپا در دوران مربیگری افسانه ای خود را جشن می گرفت.

او در پورتو قهرمان جام یوفا و لیگ قهرمانان اروپا شد. علاوه بر این، در سال ۲۰۱۰ در اینتر قهرمان اروپا شد و در این مدت در منچستریونایتد به قهرمانی لیگ اروپا دست یافت.این جام تضمین می کند که او از زمان حضورش در پورتو حداقل یک جام را در هر باشگاهی به جز تاتنهام کسب کرده است.این رژه با اهدای جام به پایان رسید و جام برای هواداران حاضر به نمایش گذاشته شد.

[/roozivideo

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود