خودسوزی دردناک مردی در منطقه توریستی استانبول و مردمی که سلفی می گیرند

خودسوزی دردناک مردی در منطقه توریستی استانبول و مردمی که سلفی می گیرند

ویدیوی ناراحت کننده ای نشان می دهد که مردی در استانبول در مقابل رهگذران وحشت زده خودسوزی می کند. این ویدیو مرد را نشان می دهد که در شعله های آتش غرق شده است و باعث وحشت مردم حاضر در صحنه برای یافتن کپسول آتش نشانی می شود.

خودسوزی مردی در استانبول در مقابل چشم مردم

گزارش‌ها در رسانه‌های ترکیه حاکی از آن است که مشخص نیست چه چیزی او را وادار به انجام این اقدام هولناک کرده است و مشخص نیست که او چقدر مجروح شده است. این اتفاق بعد از ظهر در مقابل برج تاریخی «گالاتا» در منطقه بی اوغلو این شهر رخ داد. شعله های آتش توسط یک کپسول آتش نشانی خاموش شد. هویت این مرد مشخص نشده است. خودسوزی مردی در استانبول در مقابل چشم مردم

فیلمی که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، افرادی را نشان می دهد که در حالی که این مرد در پس زمینه می سوزد، در حال گرفتن عکس سلفی هستند. گفته می شود که این مرد مضطرب قبل از وقوع این اتفاق، مدت ها با داس و بنزین در دست، در حال راه رفتن دیده شده بود.

خودسوزی مردی در استانبول در مقابل چشم مردم

کاربری در توییتر درباره این خودسوزی در استانبول، ابراز ناراحتی کرد و نوشت: «یک نفر به دلیل آنچه که از سر گذرانده بود، جلوی برج گالاتا خود را سوزاند… هنگام وقوع این حادثه، بچه‌ها، آن‌هایی که سلفی می‌گرفتند و آن‌هایی که لیمونادشان را در کافه می‌نوشیدند، حضور داشتند. جایی که مردم و مغازه داران زیاد بودند، کسی نبود که جلوی استیصال یک نفر را بگیرد.»

خودسوزی مردی در استانبول در مقابل چشم مردم

در ویدیوی بخش شده، مرد بازوهایش را قبل از اینکه به زانو بیفتد، در حالی که شعله‌های آتش بزرگ بدنش را می‌شکافد، گرفته است. سپس روی زمین دراز می کشد و مردم ناباورانه تماشا می کنند. یکی از تماشاچیان از یک کافه محلی با یک کپسول آتش نشانی بیرون می آید و به سرعت آتش را خاموش می کند. امدادگران و پلیس در محل حاضر شدند و این مرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شده است. مقامات شدت جراحات این مرد را تایید نکرده اند.

بیشتر بخوانید:

لحظه قهرمانانه نجات جان کودک اوتیسمی از غرق شدن و احیا توسط آقای همسایه + ویدئو

ماجرای خودسوزی فرزند یک شهید و واکنش ها به این حادثه دلخراش

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • علی خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  الان با بدن سوخته چطور میخواد زندگی کنه اون اگه میخواست زنده بمونه که خودشو آتش نمیزد

 • استانبول بودم خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  سلام
  من استانبول زندگی کردم. یکی از بدترین مردم رو داره.
  فارسی حرف بزنی کتک میزنن. کردها رو میگن کوهی. و به صورت رسمی این لغتو استفاده کردن.
  همین امروز صبح یه فیلم دیدم یه زن سوری رو با لگد زدن. منی که از عربها خوشم نمیاد نزدیک بود اشکم بیاد.
  تازه یه دید حقارتگونه به ما دارن.

  • حق دارن خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

   دمشون گرم باید هر روز باهاتون بدتر کنن .