جنیفر لوپز فرزند ۱۴ ساله اش را با استفاده از ضمایر خنثی جنسیتی معرفی کرد

جنیفر لوپز فرزند ۱۴ ساله اش را با استفاده از ضمایر خنثی جنسیتی معرفی کرد

جنیفر لوپز ۵۲ ساله که در اجرای نیمه‌ تیمی سوپر بول در سال ۲۰۲۰ دخترش اِمه ماریبل مونیز (Emme Maribel Muñiz) را روی صحنه آورد. این بار برای اجرای دونفره آهنگ «هزار سال» از کریستینا پری در الماس آبی بنیاد لس آنجلس داجرز بار دیگر او را در کنار خودش فراخواند. در این اجرا، او فرزند ۱۴ ساله خود را با استفاده از ضمایر خنثی معرفی کرد.

در اجرای دو نفره جنیفر لوپز دخترش را با ضمایر خنثی معرفی کرد!لوپز به شوخی گفت که امه بسیار سرش شلوغ است و قیمتش هم بالاست است، اما ارزش هر پنی را دارد. چرا که او همخوان دوتایی مورد علاقه لوپز در تمام دوران است. در این معارفه جنیفر لوپز به جای استفاده از “she” یا “her” از ضمیر “they” و “them” استفاده کرد.

در اجرای دو نفره جنیفر لوپز دخترش را با ضمایر خنثی معرفی کرد!لوپز لباسی به رنگ نعنایی با تزیینات پردار پوشیده و مونیز با ست صورتی تند و کلاه مشکی روی صحنه اجرا کرد. در یک لحظه از اجرا، لوپز زانو زد و به مونیز نگاه کرد. مونیز در حین اجرا از میکروفون رنگین کمانی استفاده کرده است.

در اجرای دو نفره جنیفر لوپز دخترش را با ضمایر خنثی معرفی کرد!مونیز فرزند جنیفر لوپز از همسر سابقش مارک آنتونی است. لوپز و آنتونی یک فرزند دیگر به نام مکس دارند که دوقلوی اِمی است. پس از اجرای مونیز در سوپر بول سال ۲۰۲۰، هر دو ابراز داشتند که به فرزند خود افتخار می کنند.

در اجرای دو نفره جنیفر لوپز دخترش را با ضمایر خنثی معرفی کرد!«جشن الماس آبی» رکورد ۳.۶ میلیون دلار برای LADF را زد که هدف آن ارائه مراقبت های بهداشتی و بهبود آموزش، بی خانمانی و عدالت اجتماعی برای ساکنان لس آنجلس است.

در اجرای دو نفره جنیفر لوپز دخترش را با ضمایر خنثی معرفی کرد!پس از اجرا، ویدیویی از لحظه معرفی اِمه توسط لوپز در تیک تاک به اشتراک گذاشته شد و بسیاری از طرفداران با تأیید استفاده از ضمایر خنثی، لوپز را به خاطر احترام به فرزندش تحسین کردند. کاربران معتقد بودن دیدن جنیفر لوپز در حال حمایت از دخترش زیباست.

یکی از کاربران افزود:«خیلی خوشحالم که در زمانه ای زندگی می کنیم که والدین این چنین حمایتگرند.»

یکی دیگر از طرفداران در این مورد گفت: «به عنوان مادری که برای اطمینان از دیده شدن فرزندش می جنگد، این حرکت کاملا زیباست.»

بیشتر بخوانید:

روایت احساسی جنیفر لوپز از عشقش به بن افلک: «این بهترین دوران زندگی من است»

جنیفر لوپز دلیل جدایی اش از مارک آنتونی را فاش کرد

منبع: yahoo
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • امیرحسین خرداد ۳۱, ۱۴۰۱

  توی دوره ای زندگی می کنیم که دم از عقل و هوشمندی می زنیم. اما از صد تا عرب حاهلیت و اروپایی دوران وسطا خرافه ای تریم!
  ضمایر خنثی جنسیتی؟؟! شوخی می کنند دیگه؟
  تعصب جنسیتی فمینیسم تا حد و جایی پیش رفته که دارن جنس های سوم و چهارم و… (!) معرفی می کنند. جدا این حجم از روان پریشی خجالت آوره.

  • وحدتی تیر ۱, ۱۴۰۱

   فکر می کنند این کارهاشون نشون دهنده آزاد اندیشی شون هست. این رفتارها فقط نشون دهنده دیوانگی و حماقت این جماعته. تاریخ به حماقت این جماعت خواهد خندید.

  • ناشناس تیر ۶, ۱۴۰۱

   اصلا به شما دو نفر چه ؟ ما در زندگی خودمون کم بدبختی نداریم حالا برای اون ور ابی ها هم نظر بدیم.

 • ناشناس تیر ۲, ۱۴۰۱

  چرااون عکس اول جنیفرلوپزرابرداشتیدبازیرشلواری سانسورش کردید😕