حمله خفت گیرها به بازیکن سابق استقلال و به سرقت بردن وسایل قیمتی او

حمله خفت گیرها به بازیکن سابق استقلال و به سرقت بردن وسایل قیمتی او

هاشم بیک‌ زاده، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و استقلال و یکی از مربیان کنونی تیم گل‌گهر، امروز در خیابان مطهری تهران مورد حمله ی خفتگیران قرار گرفته است.

این مربی جوان فوتبال امروز برای انجام کاری اداری به خیابان مطهری تهران مراجعه کرده بود که در مسیر مورد دستبرد خفت‌گیرها و سارقان قرار گرفت. سارقان که ظاهراً ۴ نفر بودند بعد از رسیدن به بیک‌ زاده با زور چاقو وسایل قیمتی او را به سرقت بردند.

بیک‌زاده در گفتگویی در این خصوص بیان کرده است: «متأسفانه صبح امروز چنین اتفاق تلخی برایم رخ داد، من هنوز هم شوکه هستم. ۴ موتور سوار که ترک ۲ موتورسیکلت بودند به سمت من آمدند و با زور چاقو و قمه تهدیدم کردند که هرچه وسایل قیمتی دارم به آن ها بدهم. با توجه به شرایط موجود من هم تسلیم شدم و گوشی تلفن همراهم و برخی وسایل دیگرم را به سرقت بردند.»

او افزود: «سریعاً با پلیس تماس گرفتم و مأمور به محل آمد و صورتجلسه کرد. برای پیگیری موضوع باید به آگاهی بروم و مدارک را تکمیل کنم. برایم عجیب است که در آن محله پرتردد در مرکز شهر تهران چگونه چنین اتفاقی می‌افتد. امیدوارم مأموران زحمتکش نیروی انتظامی مثل همیشه با کسانی که موجب ناامنی و آزار مردم عزیزمان می‌ شوند برخورد لازم را انجام بدهند.»

بیک زاده ادامه داد: «سارقان خیلی وقیح شده اند.در خیابان مطهری، خیابانی به آن شلوغی، اصلاً تعجب می کنم. امیدوارم که آن ها را دستگیر کنند.»

گفتنی است که با توجه به پرتردد بودن محل انجام سرقت، احتمالا با بررسی دوربین‌های مدار بسته در محل به زودی شاهد دستگیری خفت‌گیرها و سارقان وسایل ستاره سابق استقلال و تیم ملی باشیم.

چندی پیش نیز سارقی در یکی از خیابان های تهران گردنبند گران قیمت محمدرضا مهدوی، فوتبالیست پیشکسوت تیم پرسپولیس را سرقت کرده بود که البته به کمک تصاویر دوربین های مدار بسته و با پیگیری های مأموران انتظامی سارق دستگیر شد.

سرقت های خیابانی به یکی از مشکلات بزرگ این روزها بدل شده است و طی ماه های اخیر هر روز شاهد انتشار اخباری درباره ی سرقت های خشن خیابانی بوده ایم.

بیوگرافی هاشم بیک زاده

هاشم بیک زاده متولد سال ۱۳۶۲ در شهر ری است.

فوتبال را از تیم های پایه برق و کوثر تهران آغاز کرد و سپس وارد تیم فجر سپاسی شد.

پس از درخشش در بازی‌ های تیم فجر سپاسی، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواهان جذب او باشند. او با باشگاه پرسپولیس قرارداد هم بست اما در نهایت در پایان فصل ۱۳۸۶–۱۳۸۷ به باشگاه استقلال تهران پیوست.

بازی در تیم ملی را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد.

در شهریور ۹۸ از فوتبال خداحافظی کرد.

در سال ۸۷ ازدواج کرد و دو دختر به نام های تیام و تیارا دارد.

او مدتی است وارد عرصه ی مربیگری شده و اخیراً به عنوان یکی از دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم گل‌گهر سیرجان کار خود را شروع کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

سارق گردنبند پیشکسوت فوتبال: کارگردان تئاترم و مشکل مالی ندارم + ویدیو

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • علی تیر ۲۱, ۱۴۰۱

    گوشی همسر دوستمو زدن هفته پیش. یه سامسونگ قرن بوقی. قالپاق ماشین داداشمو دزدیدن شب. قالپاق دیگه چیه که میدزدن

  • جواد تیر ۲۳, ۱۴۰۱

    دولت هم نمیدونه چیکار کنه
    زندان ها بودجه این همه دزد رو ندارن