دختر امینم از دوران کودکی سوررئال خود و ترس هایش می‌گوید

دختر امینم از دوران کودکی سوررئال خود و ترس هایش می‌گوید

هیلی جید مترز، دختر امینم (Eminem) در اولین قسمت از پادکست جدید خود از دوران کودکی‌اش و بزرگ شدن به عنوان دختر یک رپر معروف گفت.

او با آنکه پیش از این احساس می‌کرد دوران کودکی نرمالی را در مدرسه‌ای دولتی با بهترین دوستش بریتنی ادنی (که در این پادکست هم در کنار او مجری پادکست است) گذرانده، اما به تازگی گفت حالا با نگاه کردن به خاطرات کودکی‌اش در بزرگسالی متوجه می‌شود که چقدر همه چیز غیرعادی بوده است.

دختر امینم از ترس های کودکی و بزرگ شدن به عنوان دختر یک رپر معروف می‌گوید

این دو دوست زمانی را به یاد آوردند که مترز گهگاهی ادنی را به اتوبوس تور پدرش دعوت می‌کرد و فکر می‌کرد اتوبوس چیزی است که همه پدرها دارند.

مترز گفت فکر می‌کرد ارتباط با هر کسی که زیر سن قانونی بود و الکل می‌نوشید او را به دردسر می‌اندازد. امینم، پدر مترز که نام اصلی اش مارشال مترز است، پیش از این درباره اعتیاد خود به داروها صحبت کرده بود.

امینم در سال ۲۰۰۹ به نیویورک تایمز گفته بود: «من بدترین نوع اعتیاد را داشتم. یک معتاد کارآمد بودم. در نقطه ای از زندگی آنقدر درگیر اعتیادم بودم که احساس می‌کردم اصلا نمی‌توانم بدون آن هیچ کاری انجام بدهم.»

دختر امینم از ترس های کودکی و بزرگ شدن به عنوان دختر یک رپر معروف می‌گوید

مترز اعتراف کرد که با ترس شدیدی از بودن در کنار مواد مخدر و الکل بزرگ شده است. او توضیح داد که در دبیرستان به مهمانی های هم سالانش نمی‌رفت و چیزی نمی‌نوشید. او گفت: «فکر می‌کنم همه این کار را می‌کردند و من تنها کسی بودم که دوری می‌کردم. درباره همه این چیزها شدیدا بی‌تجربه بودم.»

مترز حتی بعد از اولین و آخرین باری که به بازی های فوتبال دبیرستان رفت از آنجا فاصله گرفت. او به یاد آورد: «یک بار یکی از دوستانم به سمتم آمد و توی صورتم شروع کرد به حرف زدن. من گفتم خدای من! تو مشروب می‌خوری. در همان لحظه فکر کردم باید آنجا را ترک کنم. فکر می‌کردم حتی تماس داشتن با هر کسی که آنجا الکل مصرف می‌کند مرا به دردسر می‌اندازد.»

دختر امینم از ترس های کودکی و بزرگ شدن به عنوان دختر یک رپر معروف می‌گوید

مترز گفت تا به حال هرگز به دردسر نیفتاده چون هرگز کاری انجام نداده که مستحق مجازات باشد. او گفت: «فکر می‌کردم اگر کار اشتباهی انجام بدهم انسان وحشتناکی هستم.»

ادنی و مترز در این پادکست همچنین سفری را به یاد آوردند که امینم آنها را به دنیای دیزنی در فلوریدا برده بود. مترز گفت: «پدرم داشت روی یک چیزی کار می‌کرد و تمام مدت مشغول بود. اما ما را آماده کرد و به دیزنی برد.» ادنی این تجربه را بسیار دلنشین توصیف کرد و مترز گفت حالا در ۲۶ سالگی از این هم بیشتر برایش ارزش قائل است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود