تحت تعقیب ترین جنایتکار جنگی در اوکراین؛ سرباز روسی که اسیر اوکراینی را اخته کرد

تحت تعقیب ترین جنایتکار جنگی در اوکراین؛ سرباز روسی که اسیر اوکراینی را اخته کرد

در یکی از وحشتناک ترین جنایات جنگی کل دوران تهاجم روسیه به خاک اوکراین، یک سرباز روسی در حال اخته کردن یک اسیر جنگی اوکراینی به تصویر کشیده شد.

گمان می‌رود که او یک جنگجوی ۳۹ ساله عضو گروه مسلح لوهانسک بریانکا-اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی (SSSR)، یکی دیگر از واحدهای معروف به خشونت و بی‌رحمی باشد. اعضای این گروه با افتخار به نازی ها سلام می‌دهند.

اقدام هولناک سرباز روسی؛ اخته کردن اسیر اوکراینی جلوی دوربین

منابع اوکراینی ادعا می‌کنند که این فرد اهل کالمیکیا، منطقه‌ای روسی در دریای خزر است و در روسیه به خاطر وام های معوق خود سابقه کیفری دارد.

اینا سووسان، نماینده اوکراینی که این فیلم دلخراش را توییت کرد گفت این جنایت جنگی باید مجازات شود و روسیه باید هزینه آن را بپردازد. او نوشت: «یک بار برای همیشه اسلحه‌هایی را که برای متوقف کردن این کابوس به آن نیاز داریم به اوکراین بدهید. دنیا نمی‌تواند وانمود کند که این اتفاق در حال رخ دادن نیست.»

اقدام هولناک سرباز روسی؛ اخته کردن اسیر اوکراینی جلوی دوربین

اقدام هولناک سرباز روسی؛ اخته کردن اسیر اوکراینی جلوی دوربین

کارآگاهان آنلاین با تماشای این ویدیوی به شدت ناراحت‌کننده به سرعت هویت او را شناسایی کردند. او در یک گزارش خبری رسانه دولتی روسیه که نیروهای لوهانسک و مبارزان رمضان قدیروف، رهبر چچن، در حال بررسی ویرانه های کارخانه ازت در سورودونتسک بودند شناسایی شد.

در این فیلم هولناک گروهی از مردان که لباس های استتار روسی به تن دارند، لباس نظامی سرباز اوکراینی را پایین کشیده و با یک کاتر اندام تناسلی او را جدا می‌کنند و سپس آن را به سمت دوربین می‌گیرند.

اقدام هولناک سرباز روسی؛ اخته کردن اسیر اوکراینی جلوی دوربین

ویدیوهای دیگر نشان می‌دهند که نیروهای روسی او را دست می‌اندازند و ظاهرا با همسرش تماس می‌گیرند. اواخر شب گذشته هم ویدیویی منتشر شد که نشان می‌داد این سرباز پیش از آنکه با طناب در خیابان ها کشیده شود، از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.

مشخص نیست که این ویدیو دقیقا چه زمانی و کجا ضبط شده است اما عاملان آن در ماه ژوئن در گزارش رسانه دولتی روسیه دیده شدند.

اقدام هولناک سرباز روسی؛ اخته کردن اسیر اوکراینی جلوی دوربین

این اقدام بیمارگونه خشم اوکراینی ها را از دیدن مثله شدن و اعدام یکی از مدافعان خاک کشورشان به این شیوه را برانگیخت.

Bryanka-USSR که اعضای آن این اقدام وحشیانه را انجام دادند، پیش از تهاجم پوتین به اوکراین در ۲۴ فوریه هم در زمینه خشونت، وحشیگری و جنایات جنگی شهرت داشتند.

بیشتر بخوانید:

مدل برزیلی و اسنایپری که به ارتش اوکراین پیوسته بود در حمله موشکی روسیه کشته شد

زن روس در مکالمه تلفنی به همسرش اجازه می دهد که به زنان اوکراینی تجاوز کند

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود

 • جواد مرداد ۹, ۱۴۰۱

  واقعا کار وحشتناکی هست
  امیدوارم عاملان این جنگ به سزای اعمال خود برسند که باعث همچین وحشی گری هایی شدند

 • Qwerty مرداد ۹, ۱۴۰۱

  کار خوبی کرده ، فکر کنم همین اوکراینی ها بودن که با چاقو چشم سرباز اسیر روس رو درآوردن با با تیر به زانو سربازان اسیر روس میزدن فکر کنم دنیا فراموش کرده چه کسی شرق اوکراین رو با سلاح فسفری هدف قرار داد
  آقای زانسکی یهودی در یک مصاحبه از استپان باندرا مسئول نسل کشی لهستانی ها و متحد نازی ها به عنوان قهرمان یاد کرد

 • ابوالفضل شجاعی مرداد ۹, ۱۴۰۱

  شاید کار خود اوکراینی ها باشه قرار نیست همه چیز رو گردن روس ها بندازیم موقعی که خود اوکراین روس تبار های داخل اوکراین رو اذیت میکرد به فکر الان می‌بود که باید التماس همه کشور ها بکنه برای چند تا سلاح به درد نخور

  • بماند.. مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

   اگر این سلاح‌ها به‌دردنخور بودن، امثال شمارو توو این‌طور پُست‌ها به‌سوزش نمی‌انداخت‌. این سلاح‌ها هم توو میدون مبارزه، و هم بیرون‌از میدون مبارزه کاملا کاربردی هستند :)))

   • محمد مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

    منظورت کدوم سلاح ه بماند.. یا بهتره بگم خانم مهرناز زاوه البته با نام های فیک بسیارش

 • امیر مرداد ۹, ۱۴۰۱

  هنوز به پای عاملان زندان ابوغریب نرسیده که
  روی یه پارچه ادرار می کردند و به صورت زندانی می بستن و دست و پاش رو با طناب آویزون می کردن و می چرخوندنش.
  هر وقت اون آمریکایی ها وحشی رو جمع کردین
  بیاید این دحشی ها رو هم جمع کنید
  اما نوبت رو رعایت کنید
  حق و حقوق رو هم همینطور
  خون هیچ اروپایی ای از خون ژاپنی هایی که توی بمباران اتمی هیروشیما کشته شدند و بدبخت هایی که توی زندان ابوغریب بودن رنگین تر نیست

 • امیر مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  اینم آخرین تیر مهرناز زاوه البته در تاریکی فراموش نکنیم همین امثال نویسنده های فمینیست روزیاتو که خودشون رو روشن فکر میدونن باعث شدن اوکراین سلاح های اتمی اش رو بندازه دور و دیگه نتونه حتی اقدام به تولیدش کنه!(برای برقرای صلح ابدی و دوستی با سایر ملت ها) خانم نویسنده جفتمون خوب میدونیم چرا این خبر رو الان تو تاپیک های افشاسازی فوق سری ات گنجاندی با یه نگاه به پست های گذشته ات میشه فهمید چرا !
  حالا همون دوستی با سایر ملت ها داره خوب کارمیکنه با اون سلاح های فوق پیشرفته ای که دادن فعلا که همونا با یه کاتر از رده خارج شدن