شوهر سابق بریتنی اسپیرز ویدیو فریاد زدن او بر سر دو پسرشان را منتشر کرد

شوهر سابق بریتنی اسپیرز ویدیو فریاد زدن او بر سر دو پسرشان را منتشر کرد

شب چهارشنبه کوین فدرلین ویدیویی را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که در آن بریتنی اسپیرز بر سر دو پسرشان فریاد می زند، پسرانی که در هنگام این اتفاق به ترتیب ۱۱ و ۱۲ ساله بوده اند. اسپیرز ۴۰ ساله اخیراً از خود در برابر ادعاهای فدرلین از خود دفاع کرده است، پس از آنکه شوهر سابقش مدعی شده بود او با انتشار تصاویر عریان از خود در شبکه های اجتماعی اش مادر خوبی برای فرزندانش نبوده و آن ها را خجالت زده کرده است. در این پست های بحث برانگیز که اکنون حذف شده اند، اشپیرز پسرانش را به خاطر رفتن به اتاق هایشان پس از دیدار با او «کینه ای» خطاب قرار داده و گفته بود که می داند نوجوان ها عموماً چنین رفتارهایی دارند اما کاری که پسران او کرده اند در سطح بسیار متفاوتی بوده است.

ویدیو فریاد زدن بریتنی اسپیرز بر سر دو پسرش

مدت کوتاهی بعد از این صحبت ها، فدرلین ویدیوهایی را در بخش آجی تی وی اینستاگرام خود منتشر کرد و از هشتگ #NeverFearTruth استفاده نمود که در جریان دادگاه جانی دپ و امبر هرد توسط دپ راه اندازی شده بود. فدرلین در شرح پست اینستاگرامی اش نوشته است: «نمی توانم بنشینم و بگذارم پسرانم به این شکل متهم شوند، پس از آن همه اتفاقاتی که برایشان افتاده است. به همان اندازه که این موضوع ما را ناراحت می کند، تصمیم گرفتیم به عنوان یک خانواده این ویدیوها که پسرها وقتی ۱۱ و ۱۲ ساله بودند گرفته اند را منتشر کنیم. این حتی بدترینشان هم نیست. دروغگویی ها باید تمام شوند. امیدوارم که بچه هایمان طوری بزرگ شوند که بهتر از این باشند. هشتگ هرگز از حقیقت نترس».

ویدیو فریاد زدن بریتنی اسپیرز بر سر دو پسرش

ویدیو فریاد زدن بریتنی اسپیرز بر سر دو پسرش

ویدیو فریاد زدن بریتنی اسپیرز بر سر دو پسرش

فدرلین ۴۴ ساله مدعی است که دو پسر او و اسپیرز، شان پرستون ۱۶ ساله و جیدن جیمز ۱۵ ساله از کارهای او ناراحتند. سام اصغری، شوهر کنونی بریتنی اسپیرز در پستی که اکنون حذف کرده نوشته بود که تمامی نوجوانان از دست والدینشان ناراضی و دلخور هستند و فرزندان اسپیرز نیز در نهایت به عکس های عریان مادرشان افتخار خواهند کرد. اصغری در پست اینستاگرامی اش نوشته بود: «در نهایت، حتی اگر تاکنون رخ نداده باشد، آن ها انتخاب های مادرشان را بی خطر و اظهار یک آزادی تازه بدست آمده خواهند دید. هیچ چیزی برای دلخور شدن وجود نداشته و خیلی چیزها برای افتخار کردن وجود دارد». پسران اسپیرز در عروسی او و سام اصغری حضور نداشتند و به ادعای فدرلین به خاطر عکس ها و فعالیت های اخیر اسپیرز در شبکه های اجتماعی، ماه هاست که با مادرشان ملاقات نکرده اند. اسپیرز و فدرلین از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ با هم زندگی می کردند.

بیشتر بخوانید:

مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری با حضور سلبریتی ها برگزار شد + عکس ها

واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود