واکنش بریتنی اسپیرز به ادعاهای همسر سابقش و نارضایتی فرزندانش از عکس های او

واکنش بریتنی اسپیرز به ادعاهای همسر سابقش و نارضایتی فرزندانش از عکس های او

بریتنی اسپیرز پس از اینکه همسر سابقش کوین فدرلاین اعلام کرد که پسرانش دیگر با او صحبت نمی کنند با پستی در اینستاگرامش واکنش نشان داد. این خواننده ۴۰ ساله، پس از ادعای همسر سابقش مبنی بر اینکه پسرانشان، شان ۱۶ ساله و جیدن ۱۵ ساله، از عکس های عریانی که او از خود منتشر می کند ناراحت می شوند، در یک پست اینستاگرامی از به اشتراک گذاشتن سلفی های خود دفاع کرد.ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلایناو در یک ویدیو کوتاه از خودش در حالی که دو لباس مختلف را پوشیده بود و به دوربین لبخند می‌زد همراه با متنی که به استقلال و آزادی اشاره می‌کرد را منتشر کرد. بریتنی اسپرز نوشت: «در دنیایی که شما حق دارید از پاهایتان…قلب…دهان…چشم ها…و بدنتان استفاده کنید تا هر طور که می توانید خودتان را بیان کنید. اعلام استقلال می کنم… برای برابری و نه یکسان شدن»ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلایناو به آزادی خود در ماه های اخیر اشاره کرد. به مدت ۴ ماه بر خلاف میلم به من دستی نخورده است و چیزی به زور به من پوشانده نشده و در آغوش گرفته نشده ام. او همچنین نقل قولی از جنیفر لوپز را بیان کرد: «شما به دوربین نگاه می کنید و به هر دختر کوچکی در دنیا می گویید که بلند شو و هرگز از افشای بی عدالتی دست نکش». بریتنی بیانیه خود را با نوشتن این جمله به پایان رساند: «من اینجا هستم تا به اشتراک بگذارم که آزادی یک حالت ذهنی است! خدا همه شما را برکت دهد.»ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلایناین پست پس از آن منتشر شد که وکیل بریتنی، متیو روزنگارت، از کوین فدرلاین، همسر سابق این خواننده، به دلیل به اشتراک گذاشتن ویدئویی در اینستاگرام خود از تنبیه دو فرزندش توسط بریتنی انتقاد کرد و مدعی شد که او نه تنها حریم خصوصی بریتنی، بلکه حریم خصوصی پسرانشان را نیز نقض کرده است. ویدیو منتشر شده بریتنی اسپیرز را در حال دعوا کردن دو پسر ۱۱ و ۱۲ ساله‌اش را نشان می دهد.ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلاینوکیل بریتنی روز پنجشنبه در واکنش مستقیم به آپلود ویدیوی کوین در فضای مجازی، بیانیه ای عمومی داد. او گفت: «بریتنی اسپیرز یک نماد با استعداد و بسیار سخت کوش است که به درستی مورد علاقه و احترام میلیون ها نفر در سراسر جهان است. متأسفانه همین را نمی توان در مورد آقای فدرلاین گفت که به دلایلی غیرقابل توضیح تصمیم گرفت مصاحبه ای یک جانبه انجام دهد که باعث آزار مادر فرزندانش شده است. با وجود لحن متخاصمانه بریتنی در ویدیوها، او صادقانه از شان و جیدن حمایت کرده و آنها را بسیار دوست دارد.» او در ادامه گفت: «آقای فدرلاین چه متوجه باشد یا نه، نه تنها حریم خصوصی مادر فرزندانش را نقض کرده، بلکه فرزندان خود را نیز تضعیف کرده است.»ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلایناو افزود که اسپیرز از ضبط ویدیوهایی که توسط همسر سابقش منتشر شده بود اطلاعی نداشت. روزنگارت مدعی شد فدرلاین، علاوه بر تحقیر خود و زیر پا گذاشتن هنجارهای اجتماعی، اکنون مسائل حقوقی مختلفی را نیز برای خود ایجاد کرده است که شامل قوانین آزار و اذیت سایبری و مواردی از این دست می شود.

 

فدرلاین متعاقباً صبح پنجشنبه ویدیوها را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.

بیشتر بخوانید:

شوهر سابق بریتنی اسپیرز ویدیو فریاد زدن او بر سر دو پسرشان را منتشر کرد

واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

 • امیر مرداد ۲۴, ۱۴۰۱

  متاسفم برای جهانی که فمینیسم ها میگن:
  خدا همه رو برکت بده!
  احمق های لعنتی!
  شما بزرگ ترین قاتلان تاریخید!
  ۶۳ میلیون کودک رو فقط توی نیم قرن اونم فقط توی آمریکا کشتید!
  خبرش که در اومد سقط جنین بعد از نیم قرن از حقوق طبیعی نیمی از ایالات آمریکا در اومد!
  شما ها بزرگ ترین متعصبان جنسی تاریخید!
  یه سریاتون میگید زن ها فقط باید با هم ازدواج کنن تا از کنترل مرد ها در بیان! (فمینیسم لزبینیسم)
  یه سری دیگتون میگید خدا وسیله ای برای کنترل زنانه!
  یه سری دیگتون هم میگید تمام زیر ساخت های جهان باید نابود شن و زیر ساخت های جدید رو فقط زنان بسازند و از این لحاظ از صد تا داعش و القاعده بدترید!
  داعش فوق فوقش سالی ۳ هزار نفر رو بکشه؛ فمینیسم روزانه توی آمریکا ۳ هزار و پانصد تا بچه می کشه! سالانه فقط توی یه کشور یک میلیون و دویست هزار بچه توسط فمینیسم کشته میشن!
  《خدا به هم برکت دهد》
  نه خیر!
  خدا نسل فمینیسم جماعت را منقرض کند.
  بازم خدا رو شکر که فقط ۷ درصد زنان بریتانیا فمینیسم هستند.
  البته همینا از صدقه سر دنیای لیبرال غرب، از هر ۱۰ جوان و نوجوان مونثشون ۸ ۹ تا تجاوز جنسی بهشون شده! (مترجم این خبر، همین بی بی سی پفیوز خودمونه) یعنی در آینده ای نه چندان دور، بیش از هشتاد درصد زنان بریتانیا یه چند بار تو عمرشون از صدقه سر فمینیسم و فرهنگ لیبرال مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند…!