ست زیبای مادر و دختری سرنا ویلیامز و دخترش المپیا با لباس‌هایی مزین به الماس و طلا

ست زیبای مادر و دختری سرنا ویلیامز و دخترش المپیا با لباس‌هایی مزین به الماس و طلا

سرنا ویلیامز و دختر ۴ ساله اش، المپیا، با پوشیدن لباس ست و هماهنگی که مزین به الماس بود، در مسابقات تنیس US Open توجه همه طرفداران را به خودش جلب کرد.

لباس سرنا ویلیامز که توسط شریک قدیمی آنها، برند نایک، طراحی و تولید شده بود، یکدست مشکی و مملو از الماس بود. برای نشان دادن اهمیت این مناسبت، نایک یک لباس مسابقه برای دخترش المپیا نیز تولید کرد.

انتظار می‌رود این قهرمان مسابقات Grand Slam که ۲۳ بار قهرمانی این مسابقات را کسب کرده است پس از مسابقات آزاد آمریکا بازنشسته شود. اما هنوز لحظه وداع فرا نرسیده است و باید منتظر بماند زیرا او دانکا کووینیچ را در ست‌های مستقیم در Arthur Ashe  در روز اول تورنمنت شکست داد تا یک درگیری دور دوم را با حریف دیگر خود یعنی Anett Kontaveit ترتیب دهد.

ویلیامز به خاطر داشتن مد جسورانه‌اش در فلاشینگ میدوز مشهور است؛ از دامن مینی جین در مسابقات آزاد آمریکا در سال ۲۰۰۴ گرفته تا کت و شلوار مشکی نایک در رولند گاروس در سال ۲۰۱۸. تیپ شیک آنها در این مسابقات نیز استثنا نبود.

لباس سرنا ویلیامز

لباس او ماه‌ها پیش بر اساس دیدگاه‌های ویلیامز طراحی شده بود. سرنا با این لباس کاملا مشکی که از لباس‌های مسابقات اسکیت بازی الهام گرفته شده و دامن شش لایه را در خود جای داده بود، به زمین بازی رفت. طراحی ۶ لایه دامن به شش عنوان قبلی سرنا در فلاشینگ اشاره داشت که در سال ۱۹۹۹ آغاز شد.

این لباس زیبا به گونه‌ای طراحی شده است که به ویلیامز راحتی و آزادی حرکت بدهد. در عین حال، تزیینات جسورانه او را پرقدرت در کانون توجه قرار می‌داد.

نیم تنه مشکی با کریستال هایی به شکل ستاره پوشانده شده بود تا به آسمان شب مسابقات اشاره کند. سپس با یک لایه تور بالای آن پوشانده شد.

کفش سرنا ویلیامز

ویلیامز کفش‌های سفارشی PE NikeCourt Flare 2 پوشیده بود که آن هم با کریستال‌های نمادین Nike و حروف اول اسم و فامیل او در قسمت داخلی تکمیل می شد.

همچنین بر روی زبانه کفش، دوبره‌های طلای جامد و روی هدبند ۴۰۰ الماس وجود داشت که با همکاری جواهرات سرنا ویلیامز ساخته شده بود.

این لباس با یک ژاکت زیپی و ساکی مطابق با همان رنگ سیاه عمیق و مزین به کریستال اهدا شده بود.

ویلیامز، که در مدرسه مد تحصیل کرده است، همیشه به بازی کردن با تیپ‌های شیک و پرطرفدار علاقه داشته است. این تنیس بزرگ فرصتی عالی برای اوست تا آخرین لباس خود را در عمل نشان دهد.

در مورد دخترش المپیا نیز به نظر می رسد که پوشیدن لباس مشابه تنها به خاطر ادای احترام به مادرش نبوده است.

المپیا با بریدهایی که از میان مهره‌های سفید کشیده شده بود، دیده شد. این مدل موی المپیا شبیه به موی سرنا هنگام کسب اولین عنوان US Open در سال ۱۹۹۹ بود.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

۵ دختر افسانه‌ای؛ هر آنچه که باید در مورد خواهران ناتنی ونوس و سرنا ویلیامز بدانید

سرنا ویلیامز با «پلنگ سیاه» دوباره در صدر اخبار قرار گرفت

سرنا ویلیامز؛ مادری دل نازک در خانه و قهرمانی بیرحم در میدان مسابقه

با خواهر و برادرهای معروف و تاریخ ساز دنیا آشنا شوید؛ از برادران جکسون تا خواهران ویلیامز

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود