بریتنی اسپیرز دلیل «بی دین و خداناباور» شدنش را شکنجه‌های خانواده‌اش می‌داند

بریتنی اسپیرز دلیل «بی دین و خداناباور» شدنش را شکنجه‌های خانواده‌اش می‌داند

بریتنی اسپیرز به پسرش، جیدن ۱۵ ساله، به خاطر حمایت از پدرش، جیمی، واکنش نشان داد و گفت: «پدرم باید بقیه عمرش را در زندان بگذراند». بریتنی در فایل صوتی جدیدش اعلام کرد که به دلیل شکنجه‌های خانوادگی بی دین شده است.

این خواننده ۴۰ ساله به پسر ۱۵ ساله خود گفت:

«تو هم مثل خانواده دیگر من بودی. تو مخفیانه دوست داشتی به من نگاه کنی! انگار من مشکلی دارم. آیا شما بچه ها می خواهید من بهتر شوم تا بتوانم به پدرتان ۴۰ هزار دلار در ماه بدهم؟»

اسپیرز سپس در مورد آتئیست و بی دین شدن گفت که به دلیل حکم قیومیت اموال و دارایی که سال گذشته به پایان رسید، دیگر بی دین شده است و به خدا اعتقادی ندارد. او در مورد رفتار فرزندان و خانواده‌اش با او صحبت کرد و گفت که پدرش جیمی ۷۰ ساله باید تا پایان عمر خود در زندان باشد.

بریتنی در صحبت هایش گفت:

«راستش را بخواهید، پدرم باید تا آخر عمر در زندان باشد. اما همانطور که گفتم، اگر خدایی وجود داشت، اجازه نمی‌داد این اتفاق برای من بیفتد. من به خاطر رفتاری که فرزندان و خانواده ام با من داشته اند، دیگر به خدا اعتقاد ندارم. دیگر چیزی برای باور کردن وجود ندارد. من یک بی دین (آتئیست) هستم.»

در نقطه‌ای دیگر او مستقیماً جیدن را مورد خطاب قرار داد و گفت:

«تو هم درست مثل همه خانواده‌ام، رفتار من را زیر سوال میبری. مثل آنها که می گویند “امیدوارم بریتنی بهتر شود” و “من برای بریتنی دعا خواهم کرد»….

سپس، بریتنی با عصبانیت پرسید:

«برای چه چیزی دعا می کنید؟ اینکه به کارم ادامه دهم تا بتوانم هزینه های قانونی مادرم و خانه اش را پرداخت کنم؟»

این ستاره هالیوود به جیدن و پسر دیگرش شان پرستون، ۱۶ ساله، پسران کوین فدرلین ۴۴ ساله ، با تحکم گفت:

«بچه ها می خواهید من بهتر شوم تا بتوانم به پدرتان ۴۰ هزار دلار در ماه بدهم؟ یا دلیل تصمیم شما به داشتن این رفتارهای احمقانه این است که در واقع دو سال دیگر مهلت شما تمام می شود (۱۸ ساله می شوید) و چیزی به دست نمی آورید؟»

ویدیو بریتنی اسپیرز در پاسخ به حرف های همسر سابقش کوین فدرلاین

عدم تمایل فرزندان بریتنی در وقت‌گذرانی با او

بریتنی در صدای ضبط شده، از این واقعیت ابراز تاسف کرد که هر دو فرزندش تصمیم گرفتند پیش او نباشند و با او وقت نگذرانند. او گفت:

«من در آن آشپزخانه نشستم و مستقیم در چشمان تو نگاه کردم، پسر زیبا، و گفتم “چطور می توانم دیگر شما را نبینم یا حتی بیشتر نبینم؟ من مشتاقانه منتظر دیدار هفتگی شما هستم. تو گفتی “مامان، اوضاع تغییر خواهد کرد.” تو و برادرت من را همیشه دو ساعت زودتر ترک می کردید و در آن خانه تنها می گذاشتید. پرستون می خوابید، شما تمام مدت پیانو می زدید. و اگر من شما را در هدایا غرق نمی کردم، غذای شگفت‌انگیز برایتان آماده نمی‌کردم و نقش یک مادر قدیس را بازی نمی‌کردم، هرگز به اندازه کافی برایتان خوب نبودم.”

او با تاسف گفت:

«آن یک بار که مستقیم به چشمانت نگاه کردم و از تو خواهش کردم و گفتم که «می‌خواهم بیشتر ببینمت»، به پدرت زنگ زدی و دیگر تو را ندیدم.»

واکنش بریتنی اسپیرز به ادعاهای همسر سابقش و نارضایتی فرزندانش از عکس های او

خواننده آهنگ پرفروش Womanizer سپس ادعا کرد که چیزی که از خانواده خود نیاز دارد “عشق بی قید و شرط” است. او در پایان سخنانش گفت:

«من نیازی به خانواده‌ای نداشتم که در خانه‌ پنهان شوند و پشت سرم زمزمه کنند تا ناخودآگاه احساس گناه کنم. زیرا من برای همه چیز در هر دو خانه هزینه کرده‌ام. من به عشق و حمایت بی قید و شرط نیاز داشتم. این من را ناراحت می کند که هیچ یک از شما برای من به عنوان یک شخص ارزش قائل نشده اید. تو شاهد بودی که خانواده‌ام چگونه با من رفتار کردند و این تنها چیزی است که می‌دانی. همانطور که گفتم، احساس می‌کنم همه شما مخفیانه من را دوست دارید و می خواهید چیزی به من بگویید.»

جیدن، که با برادرش شان پرستون در خانه پدرشان کوین در لس آنجلس زندگی می کند، فاش کرد که علی رغم اختلافاتشان می خواهد دوباره بریتنی را ببیند.

ماه گذشته، فاش شد که بریتنی چند ماه است پسرانش را ندیده است. پدر آنها گفت که تمایل پسرها برای دوری از سیرک زندگی خصوصی مادرشان آنقدر زیاد بود که حتی در عروسی او با سام اصغری مدل آمریکایی-ایرانی در ژوئن شرکت نکردند.

در پاسخ، بریتنی در یک پست اینستاگرامی که اکنون حذف شده است، پسرانش را به «ترک کردن» او و «نفرت‌انگیز بودن» او متهم کرد.

پس از آن، همسر سابقش کوین، ویدیوهایی را منتشر کرد که ظاهراً نشان می‌دهد این خواننده پاپ در جوانی سر پسرانش داد می زده است. که البته، این ویدیو هم در حال حاضر حذف شده است.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

پسر بریتنی اسپیرز: «پست های بحث برانگیز مادرم برای جلب توجه است» + واکنش بریتنی

افشای حقایق پشت پرده توسط بریتنی اسپیرز منجر به درخواست آتش‌ بس مادرش شد

واکنش بریتنی اسپیرز به موفقیت آهنگ جدیدش و رسیدن به رتبه یک در ۴۰ کشور جهان

واکنش بریتنی اسپیرز به ادعاهای همسر سابقش و نارضایتی فرزندانش از عکس های او

شوهر سابق بریتنی اسپیرز ویدیو فریاد زدن او بر سر دو پسرشان را منتشر کرد

واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

تغییر فاحش رابطه بریتنی اسپیرز با پسرانش پس از ازدواج با سام اصغری

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • h شهریور ۱۵, ۱۴۰۱

  مختصر و مفید

 • امیر شهریور ۱۵, ۱۴۰۱

  بچه هاش هر روز یه جور جدید ضایعش می کنند؛
  بعد این زنک چه فکری می کنه؟
  روی ترند های فمینیسم و آئتیست و… موج سواری می کنه.
  آخه زنیکه کافری که کافری!
  نمیشه مثل الیزابت اولسن یه کافر درست حسابی باشی؟
  حتی بچه هات هم حالشون ازت بهم می خوره.