لحظه دراماتیک فرار تانک روسی و افتادن سربازان از روی سقف آن + ویدیو

لحظه دراماتیک فرار تانک روسی و افتادن سربازان از روی سقف آن + ویدیو

ویدیویی باورنکردنی و ترسناک لحظه ای را نشان می دهد که سربازان روسی از روی یک تانک در حال فرار به پایین پرت می شوند، تانکی که با سرعت در حال فرار از تله نیروهای اوکراینی است که در نهایت با یک درخت برخورد می کند، در شرایطی که نیروهای اوکراینی به پیشروی ۳۰ مایلی خود در مناطق تحت کنترل روسیه ادامه می دهند. این تانک روسی در حال فرار با سرعتی بالا در حال عقب نشینی در منطقه ایزیوم در استان خارکیف است و چندین سرباز روی برجک آن دیده می شوند. اما لحظاتی بعد سربازان روسی از روی تانک به پایین پرت می شوند و تانک نیز با سرعت بالا به پیش می رود تا اینکه با درختی برخورد کرده و درخت روی سربازان باقیمانده روی سقفش واژگون می شود.

لحظه دراماتیک فرار تانک روسی و افتادن سربازان از روی آن

این تصاویر پهپادی توسط نیروهای اوکراینی منتشر شده که دشمن روسی را با شعار «ما رفقایمان را رها نمی کنیم» به تمسخر گرفته اند. این ویدیو نشان می دهد که چطور یک تانک روسی خدمه اش را از دست می دهد اگر چه تعداد تلفات در این حادثه مشخص نیست اما گزارش مقامات اوکراینی از تلفات سنگین نیروهای روسیه در خارکیف خبر می دهند. تصاویر دیگر لحظه ای را نشان می دهند که سربازان در حال تیراندازی روسی هدف یک انفجار بزرگ قرار می گیرند. پیش از شلیک شش گلوله، سربازان روسی توسط نیروهای اوکراینی هدف قرار می گیرند که به زخمی شدن یک سرباز می انجامد. ویدیوهایی تازه از درگیری ها در خرسون پس از آن منتشر می شوند که ولودیمیر زلنسکی مدعی شده است که ارتش او توانسته بیش از ۳۰ منطقه مسکونی را در منطقه خارکیف از نیروهای روسی بازپس بگیرند.

لحظه دراماتیک فرار تانک روسی و افتادن سربازان از روی آن

گفته می شود نیروهای اوکراینی قصد محاصره نیروهای روسی در خرسون و بستن راه های فرار آن ها را دارند که در صورت وقوع، بزرگ ترین شکست بعد از سال ۱۹۴۳ در طول جنگ جهانی دوم خواهند شد. پیشروی های اخیر اوکراینی ها بدین معناست که نیروهای پوتین ارتباط خود را با گروه ارتش مستقر در ایزیوم از دست خواهند داد که باعث به دام افتادن هزاران نیروی روسی بین رودخانه و نیروهای در حال پیشروی اوکراین می شود. در صورت سقوط این بخش از استان خرسون، هزاران نفر از نیروهای روسی کشته یا اسیر خواهند شد. روز گذشته نیز ویدیوهایی از باز پس گیری شهر بالاکیا در منطقه خرسون منتشر شد. همچنین امروز خبر رسید که یک ژنرال دو ستاره ارتش روسیه در خرسون به اسارت نیروهای اوکراینی درآمده است که ارشدترین افسر روسی است که تاکنون توسط نیروهای اوکراینی اسیر می شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • حسام شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

    نویسنده عزیز، با این کارها گرین کارت نمیدن بهت…

  • . شهریور ۱۹, ۱۴۰۱

    ؛))
    الآن امیر میاد توده بازی در میاره