۷ ثروتمند هالیوود که خودشان را درونگرا و خجالتی می دانند

۷ ثروتمند هالیوود که خودشان را درونگرا و خجالتی می دانند

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بعضی ها برونگرا و خوش مشرب به نظر می آیند، بعضی ها هم درونگرا هستند. اینکه جزو کدام دسته هستید با تست های روانشناسی به راحتی قابل تشخیص است.

اغلب افراد درونگرا به اشتباه درک می شوند و برای رویارویی با جمعیت بیش از حد محتاط تلقی می شوند. افراد درونگرا حتی در عشق هم متفاوت عمل می کنند؛ اما این به آن معنا نیست که آن ها سرد هستند. فقط کافی است نشانه های عشق در درونگراها را بشناسید.

ممکن است بسیاری بر این باور باشند که درونگراها نمی توانند در صنعت بسیار محرک اجتماعی مانند هالیوود موفق شوند.

به هر حال، این چنین نیست.به نقل از گفتنی کافی است اخبار هنرمندان را رصد کنید تا پی ببرید که افراد درونگرا هم به برخی از برجسته ترین دستاوردها در سینما دست یافته اند. در اینجا لیستی از درونگراهای هالیوودی وجود دارد که از پوسته خود بیرون آمدند تا در حرفه خود پیشرفت کنند و ما آن ها را معرفی خواهیم کرد.

شاید باورتان نشود بسیاری از افرادی که در این لیست خودشان را درونگرا می دانند، معروف ترین و محبوب ترین شخصیت های هالیوود محسوب می شوند!

مشهورترین افراد درونگرا:

۷-کریس ایوانز – ۸۰ میلیون دلار

7 ثروتمند هالیوود که خودشان را درونگرا و خجالتی می دانند

کریس ایوانز طی مصاحبه ای در سال ۲۰۲۰ با شخصیت تلویزیونی ویلیام راسل، اعتراف کرد که او یک درونگرا است و مدتی طول می کشد تا به تعامل اجتماعی نیاز داشته باشد. بسیاری از مردم او را به‌عنوان مرد جذاب در فیلم های اکشن ابرقهرمانی می‌بینند، اما او در واقع بسیار حساس است و جنبه‌ای آرام و درون‌گرا دارد.

ستاره کاپیتان آمریکا سگ‌ها را می‌پرستد و کل کووید-۱۹ را در کنار یک سگ گذراند و درمان خود را طی کرد. او از دیدن دنیای دیزنی لذت می برد و به رقص علاقه زیادی دارد. ستاره شدن او تا حد زیادی مدیون نقش هایش در تولیدات پرهزینه هالیوود مانند مرد خاکستری و انتقام جویان است.

۶-اما واتسون – ۸۰ میلیون دلار

اما واتسون خجالتی است، علیرغم این واقعیت که ظاهر بیرونی اش شما را به این باور نمی رساند. او از قرار گرفتن در مقابل تماشاچیان زنده وحشت دارد. بنابراین، سعی می کند تا حد امکان از آن اجتناب کند. ‌ چه کسی باورش می شود این فعال فمینیست که برای حقوق زنان فعالیت می کند از جمع هراس داشته باشد؟!

“آشنایانم مرا به عنوان دختر خوب می شناسند و به من می گویند، خیلی خوب است که بیرون نمی روی و خوش گذرانی های ناسالم نمی کنی اما راستش من آدم درونگرایی هستم و حتی به باشگاه نمی روم و ترجیح می دهم در خانه ورزش کنم”

اما آیا درونگرایی اما واتسون به حرفه او لطمه زد؟ برعکس، فوربس واتسون را یکی از پردرآمدترین بازیگران زن در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. در نظرسنجی YouGov در سال ۲۰۲۰، واتسون ششمین زن تحسین شده در جهان بود.

۵-جانی دپ – ۱۵۰ میلیون دلار

7 ثروتمند هالیوود که خودشان را درونگرا و خجالتی می دانند

در مصاحبه ای با مجله دیتیلز، این بازیگر به خجالتی بودن خود پاسخ داد: دپ گفت: “من خیلی خجالتی هستم، مرد! به یک معنا مانند یک فراری زندگی می کنم. دوست ندارم در موقعیت‌های اجتماعی قرار بگیرم – برایم به طرز عجیبی خوب است، باید فرار کنم و پنهان شوم. کمتر فرصت مشاهده دارم، زیرا من کسی هستم که مشاهده می‌شود.»

جانی دپ با ۱۵ جایزه برگزیده مردم، یک جایزه انجمن بازیگران سینما و سه جایزه برگزیده کودک نیکلودئون، خود را به عنوان یک بازیگر برجسته معرفی کرده است. او دارای املاک و مستغلات دهکده فرانسوی، مجموعه ای از پنت هاوس ها در مرکز شهر لس آنجلس، ارتفاعات دورافتاده ۵۴ هکتاری در باهاما، و مزرعه اسب در کنتاکی است.

۴-رایان رینولدز – ۱۵۰ میلیون دلار

همسرش بلیک لیولی در حالی که درباره خانواده اش صحبت می کرد، گفت: «من و شوهرم واقعاً آدم های خجالتی هستیم که وقتی به عنوان شخص دیگری پنهان می شویم، بهترین حالت خود را نشان می دهیم».

رایان رینولدز برنده دو جایزه فیلم MTV، سه جایزه انتخابی مردم و یک جایزه Saturn شده است. علاوه بر این، او همچنین نامزد جایزه گرمی و جایزه اسکار شده است. او همچنین یک تاجر است که دارای بخشی در Match Group، شرکت مادر match.com، tinder، OKCupid و hinge است.

در طول کووید ۱۹، او و همسرش در مجموع ۱۰۰۰۰۰ دلار به چهار بیمارستان شهر نیویورک کمک کردند. رینولدز ادعا می کند که او یک معتاد به کار نیست، اما کار تنها سرگرمی او است.

۳-جولیا رابرتز – ۲۵۰ میلیون دلار

یک جایزه بفتا، یک جایزه اسکار و یک جایزه بفتا تنها بخشی از تمجیدهایی است که جولیا رابرتز در طول زندگی حرفه ای طولانی خود دریافت کرده است. جولیا نام خود را قرض داد تا برای کمک به جمع آوری پول برای تحقیق و توسعه درمانی برای سندرم رت کمک کند. او به پشت دراز می کشد تا آرایشش را قبل از رفتن به صحنه فیلم انجام دهند، که به گفته خودش جلوه آرامش بخشی به او می دهد.

۲-جسیکا آلبا – ۳۴۰ میلیون دلار

این بازیگر و کارآفرین اعتراف کرد که آنقدر که به نظر می رسد در کانون توجهات راحت نیست. آلبا به Elle گفت: «من دوست ندارم در مرکز توجه باشم.

او گفت: “من می خواستم برای همیشه بازیگر شوم. فکر می‌کنم همیشه در مورد زندگی در پوست دیگران و واقعیت دیگران خیال‌پردازی می‌کردم. اما فکر می کنم به طور طبیعی یک درون گرا هستم. بنابراین برای من، این راهی بود که اگر می‌توانستم شخص دیگری باشم، در دنیای دیگری جا بیفتم و با خجالتم و ترس از مردم مقابله کنم. بازیگری برای من یک مبارزه بود”.

او با دو جایزه انتخاب نوجوان، یک جایزه ALMA و یک جایزه زحل، علاوه بر دو جایزه انتخاب نوجوان و یک جایزه راهنمای تلویزیون، تحسین‌های زیادی را به دست آورده است.

همچنین این بازیگر به تازگی در عرصه مد و زیبایی به چهره ای جدید در اینستاگرام تبدیل شده و محصولات آرایشی مشهور را تبلیغ می کند.

۱-کیانو ریوز – ۳۶۰ میلیون دلار

7 ثروتمند هالیوود که خودشان را درونگرا و خجالتی می دانند

کیانو ریوز در فیلم‌های تحسین‌شده از جمله The Matrix، The Matrix Reloaded و John Wick ظاهر شده است. کیانو ریوز که به عنوان “درونگراترین بازیگر هالیوود” شناخته می شود، ترجیح می دهد خود را از رسانه ها دور حفظ کند.

به غیر از Arch Motorcycle، او تعدادی ماشین با کارایی بالا دارد و موتورسیکلت هایی که سوار می شود ساخته های خودش است.

این ستاره یک بنیاد خیریه خصوصی را اداره می کند که به دنبال کمک به تلاش های مثبتی مانند تحقیقات سرطان و بخش های بیمارستان کودکان است و با این حال به سختی به کسی درباره این فعالیت هایش گفته است.

درونگرا بودن مانعی برای موفقیت در هالیوود نیست، همانطور که موفقیت بازیگرانی مانند کیانو ریوز و کریس ایوانز و همچنین سایر افراد مشهور درونگرا که در اینجا گنجانده نشده اند، گواه آن است. درونگراها به اندازه سایر تیپ های شخصیتی قادر به دستیابی هستند.

بدون نظر

ورود