واکنش آناشید حسینی به انتشار تصاویر خصوصی اش + ویدئو

واکنش آناشید حسینی به انتشار تصاویر خصوصی اش + ویدئو

آناشید حسینی، اینفلوئنسر مشهور اینستاگرامی، در مصاحبه ی جدیدی به ماجرای انتشار تصاویر خصوصی اش پرداخته است.

او در مصاحبه ی خود با رسانه تی وی پلاس درباره ی این موضوع گفت:

عکس ها و فیلم های خصوصی من توسط کسانی پخش شده که فکر می کردم دوستانم هستند و به آن ها اعتماد زیادی داشتم.

همه ی خانم ها وقتی جای زیارتی ای می روند چادر سر می کنند. بعد یک عده عکس خصوصی من کنار همسرم با لباس مهمانی را می گذارند کنار عکسم در اربعین و کربلا و آن ها را باهم مقایسه می کنند.

او در پاسخ به این سؤال که چه شد بالاخره تصمیم به صحبت درباره ی حواشی زندگی خصوصی اش گرفت، گفت:

من در تمام سال های گذشته چه از طرف دشمنانم در فضای مجازی و چه از طرف خانواده و دوستان و دلسوزانم از صحبت در اینباره منع می شدم. همه می گفتند چیزی نگو، توضیح دادن نشانه ی ضعف است. ولی در نهایت خودم به یک پختگی رسیدم و زندگی ام به یک مسیری رفت که به این تصمیم رسیدم. بعد از آشنایی با همسرم، حمایت های روحی ایشان هم خیلی تأثیر داشت. همه ی این ها باعث شد قدرت و جرأت این کار را پیدا کنم. توضیح دادن همیشه بد نیست و شما را ضعیف نشان نمی دهد.

من زندگی نرمالی داشته ام و کار اشتباهی نکرده ام. این دروغ ها و قصه هایی که درباره ام ساخته شده، من واقعی نیست.

آناشید حسینی درباره ی خنده دارترین دروغی که درباره ی خود شنیده، گفت:

بعد از ازدواج با همسرم که عکس هایش را منتشر کردیم و در فضای مجازی وایرال شد، در کامنت ها می دیدم بعضی ها می گفتند همسرم دو سه بار ازدواج کرده و بچه دارد. در مورد خودم هم می گفتند آناشید حسینی چهار پنج بار ازدواج کرده است.

او در پاسخ به این سؤال که تصاویر سلفی و خصوصی اش چگونه لو می رود، گفت:

همه ی ما ممکن است دوستانی داشته باشیم که زمانی به آن ها اعتماد داشتیم و آن ها را وارد زندگی خصوصی مان کرده بودیم اما به اشتباه آن ها را دوست خود می دانستیم. این آدم ها ممکن است عکس های زیادی از ما داشته باشند. وقتی در شرایطی مثل من قرار می گیرید دوست و دشمن از این موضوع سوء استفاده می کنند. آدم هایی که این عکس ها را پخش می کنند، از این طریق امرار معاش می کنند. زندگی شان از راه بردن آبروی افرادی مثل من و اخاذی می گذرد. اگر پولی که می خواهند را ندهید، عکس های خصوصی تان را پخش می کنند.

هم در کشور ما و هم در دنیا قوانینی برای برخورد با این موضوع وجود دارد. برای خود من و همسرم هم این اتفاق افتاد. چند ماه قبل تعدادی از عکس های خصوصی مان توسط یکی از همین افراد پخش شده بود که از طریق پلیس فتا او را پیدا کردیم. در تلویزیون هم نشانش دادند. خودش اعتراف کرد و از ما عذرخواهی هم کرد. اما مجازاتی که برایش در نظر گرفته شده در حال اجرا است.

قسمت قبلی این مصاحبه را می توانید در اینجا بخوانید.

آناشید حسینی کیست؟

آناشید حسینی یکی از مشهورترین چهره های ایرانی اینستاگرام است.

نام او ابتدا به واسطه ی ازدواجش با امیر محسن مرادیان در سال ۹۷ و فعالیت های اینستاگرامی اش بر سر زبان ها افتاد که با حواشی زیادی همراه بود. امیر محسن مرادیان، فرزند مرتضی مرادیان، سفیر سابق ایران در دانمارک است.

این ازدواج اما تنها ۲ سال دوام آورد و در سال ۹۹، امیر محسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرام از جدایی او و آناشید حسینی به دلیل حواشی ایجاد شده برای زندگی مشترک شان خبر داد.

او تیر ماه ۱۴۰۱ با امین رضا چلبیانلو ازدواج کرد.

امین رضا چلبیانلو کیست؟

امین رضا چلبیانلو متولد سال ۱۳۶۲ در تبریز، دندانپزشک و تهیه کننده سینما است.

او به واسطه ی فعالیتش در اینستاگرام و حضور چهره های مشهور در کلینیک دندانپزشکی اش و ارتباط با آن ها به شهرت رسیده است.

بر اساس آنچه در وبسایت امین رضا چلبیانلو آمده، او دارای مدرک فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت از آمریکا و عضو انجمن های ایمپلنتولوژی آمریکا و جراحان دندانپزشک اروپا است. او همچنین برنده ی جایزه برند سال ۲۰۲۱ خاورمیانه و شمال آفریقا از دانشگاه زوریخ سوییس بوده و به عنوان کارشناس مسائل پزشکی هم در صدا و سیما حضور داشته است.

او یک کلینیک دندانپزشکی در محله زعفرانیه تهران دارد.

بیشتر بخوانید:

مصاحبه آناشید حسینی درباره تحصیلات، کار و حواشی زندگی شخصی اش + ویدئو

ماجرای کامل ازدواج و طلاق آناشید حسینی با پسر سفیر ایران در دانمارک

جشن عروسی آناشید حسینی با دکتر امین رضا چلبیانلو + ویدیو

مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

 • امیر شهریور ۲۳, ۱۴۰۱

  بعضیا با علمشون شناخته میشن؛
  بعضی دیگه با موفقیت هاشون؛
  بعضی دیگه با تصمیماتشون؛
  و بعضی هم فقط و صرفا با حواشیشون.

 • مونا فروردین ۸, ۱۴۰۳

  فکرکنم ریاضیت ضعیفه ؛شاهین فلاح شوهر اولت و امیرحسین مرادیان شوهر دومت ؛ چلبیان سومی .. پویان مختاری و نعیم ریخته گران و باقی عزیزان مالباخته رو حساب نکردم /عکسا و حاشیه ها رو خودتون درست میکنید تا دیده بشید هرکاری کردی به خودت ربط داره ولی دیگه مردمو چیز فرض کن