سیر تکامل مدل موی ۱۵ سلبریتی در طول سال ها + تصاویر

سیر  تکامل مدل موی ۱۵ سلبریتی در طول سال ها + تصاویر

ظاهر سلبریتی ها یکی از تاثیرگذارترین راه ها برای معرفی یک مد و ترویج آن است. طی سال ها لباس ها، آرایش ها و مدل موهای مختلف سلبریتی ها مانن مدهای رایج، تغییر کرده است. حتی گاهی وقتی به گذشته نگاه می کنیم برخی از آنها خنده دار به نظر می رسد. اما خود سلبریتی ها چقدر به این تغییرات اهمیت می دهند. آیا اگر مدل مویی که به آنها بیاید را پیدا کنند همیشه از آن استفاده می کنند یا تغییر در ظاهر سلبریتی ها مهم تر است؟

برخی از سلبریتی‌ها به خاطر مدل‌ های موی نمادین‌شان شناخته می‌شوند، مانند مدل موی بلوند جنیفر آنیستون، یا دم اسبی بلند آریانا گرانده. اما ستاره‌های دیگری هم هستند که دوست دارند همه چیز را امتحان کنند و در نهایت موفق شده اند نه تنها یک، بلکه چندین ظاهر شگفت انگیز را در طول سال ها به نمایش بگذارند. این لیست نشان می دهد چگونه مدل موهای ۱۵ سلبریتی محبوب در طول دهه ها تکامل یافته است.

۱. جولیا رابرتز


۲. کیم کارداشیان


۳. برد پیت


۴. کارا دلوین


۵. رابرت پتینسون


۶. اما رابرتز


۷. مایلی سایرس


۸. شارلیز ترون


۹. دیوید بکهام


۱۰. کلویی کارداشیان


۱۱. نیکول کیدمن


۱۲. زک افرون


۱۳. اشتون کوچر


۱۴. اسکارلت جوهانسون


۱۵. اپرا وینفری

در کنار این تغییرات گاهی اوقات مدل موی یک سلبریتی یا چیز دیگر در ظاهرش کاملا نماد آن فرد شده و همیشه ماندگار است. گاهی هم افرادی مثل دیوید بکهام که در جوانی سردمدار تغییر مدل مو و استایل بود، پس از پیدا کردن مدل مویی که حس می کرد واقعا به او می آید برای سال ها آن را حفظ کرده است. انتخاب مدل مو و مدی که از آن پیروی می کنند برای سلبریتی ها، مخصوصا چهره های سرشناس هالیوودی یکی از مهم ترین راه های معرفی خود به عنوان یک برند است.

بیشتر بخوانید:

۱۷ زن مشهوری که ثابت کردند زیبایی سن و سال نمی شناسد

استاندارد زیبایی برای مردان در کشورهای مختلف دنیا چگونه است؟

دیجیاتو
بدون نظر

ورود