هویت تنها دختر شناخته شده کیم جونگ اون در تبلیغات کره شمالی فاش شد + ویدیو

هویت تنها دختر شناخته شده کیم جونگ اون در تبلیغات کره شمالی فاش شد + ویدیو

کارشناسان چینی معتقدند چهره دختر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، در تبلیغات سراسری این کشور آشکار شده است. کیم جوآئه، تنها فرزند شناخته شده این دیکتاتور است که ظاهرا در اوایل این ماه در جشن روز ملی کشور روی صحنه ظاهر شد. او یکی از چندین کودک دیگر بود که آهنگی را برای کیم جونگ اون و همسرش ری سول جو (Ri Sol-ju) اجرا می کرد. با این حال، کارشناسان ادعا می کنند که چیزی خاص در اواخر نمایش نظر آنها را جلب کرده است.دختر کیم جونگ اون کیست؟ یکی از تحلیلگران با نام مستعار سامهرو شرح می دهد که چگونه همسر کیم جونگ اون در پایان نمایش به سراغ این دختر خاص می رود. این تحلیلگر متوجه می‌شود که همسر کیم جونگ اون به محض دیدن این دختر دستش را پشت او گذاشته و شخصاً با او صحبت می‌کند.دختر کیم جونگ اون کیست؟ وقتی بچه‌های دیگر در اطراف کیم جونگ اون جمع می‌شوند و با هیجان بالا و پایین می‌پرند، به نظر می‌رسد که همسر کیم جونگ اون، تا زمانی که مجبور شود بازوی دختر دیگری را بگیرد تا مسیر را باز کند، دختر مورد نظر را نزدیک خود نگه می دارد. دختر کیم جونگ اون کیست؟ این تحلیلگر که ادعا می‌کند وقتی آواز شروع می‌شود، دوربین تنها روی او تمرکز می‌کند و چند ثانیه می‌ماند و در طول اجرا، دوباره و دوباره به او باز می گردد. همچنین اشاره شده است که ظاهر او نیز متفاوت است. او تنها دختری است که موهایش باز است و تنها دختری است که جوراب سفید پوشیده است.دختر کیم جونگ اون کیست؟ در یک لحظه دوربین مستقیماً از خانواده کیم جونگ اون به یک نمای نزدیک از این دختر کات می خورد. دیگران اشاره کرده اند که دختر مورد نظر، فقط یک بار این برنامه را اجرا کرد و آن هم زمانی بود که کیم جونگ اون حضور داشته است و ظاهراً دیگر او در اجرای بعدی در شب بعد حضور نداشته است.دختر کیم جونگ اون کیست؟ مایکل مدن، کارشناس کره شمالی، به طرز تکان دهنده ای اظهار داشت که دختر کیم هم سن دختر مورد نظر است. او گفت: «دختر او در سال ۲۰۲۲، باید نزدیک به ۱۰ سال داشته باشد که تقریباً هم سن دختری است که در تصاویر رسانه های دولتی نشان داده شده است.»
مدن اضافه کرد که ری سول جو نیز قبل از اینکه به عنوان عضوی از خانواده کیم شناخته شود چندین بار در تلویزیون حضور داشته است و گفت: «مادام ری در چندین برنامه به عنوان خواننده و گاهی به عنوان تکنواز در کنسرت ها در تلویزیون کره شمالی ظاهر شد.»دختر کیم جونگ اون کیست؟ این حضورها قبل از معرفی او در جولای ۲۰۱۲ به عنوان همسر کیم جونگ اون رخ داده است. با این حال، این متخصص تاکید کرد که افشای هویت دختر این دیکتاتور خطرات جدی برای کیم دارد.دختر کیم جونگ اون کیست؟ او گفت: «زمانی که کیم جونگ اون کودک و نوجوان بود، او را از همه اشخاص رده بالای کره شمالی که روابط نزدیک خانوادگی یا شخصی با پدرش داشتند، دور نگه داشتند. سران کره شمالی نمی توانستند با او یا خواهر و برادرانش بدون تأیید پدرش تعامل داشته باشند. دشمنان بالقوه در میان سران کره شمالی، اگر از هویت فرزندان رهبر آگاه باشند، او را آسیب پذیر می کنند.»
وی افزود: «به جای دامن زدن به کودتا یا شورش علیه رهبری سیاسی، کودکان می توانند به عنوان ابزاری برای دستیابی به اهرم فشار بر رهبر، ربوده یا آسیب ببینند.»دختر کیم جونگ اون کیست؟ این احتمال در مورد کیم جونگ اون زمانی که در حال بزرگ شدن بود صدق می کرد و به خوبی می تواند در مورد فرزندان خودش نیز مصداق پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

هیچ کس نمی‌داند رهبر کره شمالی امشب کجا می‌خوابد؛ راهکار کیم جونگ اون برای فرار از ترور

چاقی دوباره کیم جونگ اون بعد از مدتی لاغری؛ رهبر کره شمالی در حال سیگار کشیدن!

منبع: mirror
۲ نظر

ورود

  • . مهر ۵, ۱۴۰۱

    دیکتاتور بعدی ؛)

  • امید اسفند ۲۶, ۱۴۰۲

    کره شمالی باید هرچه سریع تر آمریکا را محو و نابود کند