نورمن ریداس بازیگر سریال «مردگان متحرک» در کنار همسر و فرزندش ظاهر شد + ویدیو

نورمن ریداس بازیگر سریال «مردگان متحرک» در کنار همسر و فرزندش ظاهر شد + ویدیو

نورمن ریداس ۵۳ ساله به همراه نامزدش دایان کروگر و پسرش مینگوس از رابطه اش با هلنا کریستنسن، در رونمایی ستاره ای به نام او در بلوار مشاهیر هالیوود شرکت کردند. این مراسم، که یکی از معدود دفعاتی بود که ریداس با خانواده‌اش در انظار عمومی ظاهر می شد، او را به اولین بازیگر «مردگان متحرک» تبدیل کرد که ستاره‌ای را در این مکان نمادین دریافت می کند.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟

آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ ستاره ریداس توسط گیلرمو دل تورو، کارگردان و متخصص فیلم های ترسناک و گرگ نیکوترو، مجری طرح سریال «مردگان متحرک»، رونمایی شد.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟

آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟

نورمن ریداس در سال ۲۰۱۵ هنگام فیلمبرداری فیلم «آسمان» با شریک زندگی خود دایان آشنا شد. در نوامبر ۲۰۱۸، آنها صاحب دختری به نام نوا شدند که برای دور نگه داشتن او از کانون توجه رسانه ها تلاش کرده‌اند.

آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ این ستاره تلویزیونی قبلاً از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ با سوپر مدل هلنا کریستنسن رابطه داشت که در سال ۱۹۹۹ پسرشان مینگوس وارد زندگیشان شد و حتی پس از پایان یافتن رابطه، آنها همچنان به دوستی خود ادامه داده و به صورت مشترک سرپرستی پسرشان را بر عهده دارند.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ سریال «مردگان متحرک»، یک درام ترسناک پسا آخرالزمانی است که در سال ۲۰۱۰ در شبکه AMC پخش شد و از آن زمان به یکی از محبوب‌ترین نمایش‌های این زیرژانر تا به امروز تبدیل شده است.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ این نمایش بر اساس مجموعه‌ای از کتاب‌های مصور یا کمیک بوک به همین نام ساخته شد و الهام‌بخش چندین بازی ویدیویی و شش سری اسپین‌آف بوده است. حضور ریداس از زمانی که به عنوان بازیگر «مردگان متحرک» در فصل ۱ در نقش داریل دیکسون پیوست، در فصول بعد پر رنگ تر شده است.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ نورمن علاوه بر بازیگری، پروژه های جانبی زیادی دارد که روی آنها کار کرده است، از جمله سه فیلم کوتاه و یک کتاب که مهارت های عکاسی او را به نمایش می گذارد. آنا مارتینز، تهیه‌کننده بلوار مشاهیر هالیوود، گفت: «نورمن ریداس از بازیگری به کارگردانی و بعد هنر دیگر، استعداد او هیچ حد و مرزی نمی شناسد.»آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ پس از ۱۱ فصل چشمگیر «مردگان متحرک»، یک اسپین آف دیگر از این سریال به نام آن «شهر مرده» (Dead City) ساخته می شود. فیلمبرداری این این سریال جدید در نیوجرسی آغاز شده است و قرار است در سال ۲۰۲۳، فصل اول شش قسمتی آن نمایش داده شود.آیا نورمن ریداس در اسپین آف جدید «مردگان متحرک» بازی می کند؟ اگرچه ریداس اخیراً فاش کرد که در حین فیلمبرداری قسمت آخر سریال مردگان متحرک دچار ضربه مغزی شدید شده است، با این حال در این اسپین آف جدید حضور خواهد داشت. فصل آخر سریال مردگان متحرک در ۲ اکتبر از شبکه AMC پخش می شود.

بیشتر بخوانید:

۸ سکانس حذف شده سریال «مردگان متحرک» که باید در نسخه نهایی قرار داده می شدند

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک + اعلام اسپین آف جدید ریک و میشون

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود