اشتباه یک زن در تتو کردن عبارت «میو» در جای اشتباه که کار او را به لیزر درمانی کشاند

اشتباه یک زن در تتو کردن عبارت «میو» در جای اشتباه که کار او را به لیزر درمانی کشاند

زنی در اثر انجام یک تتوی ناموفق اشک هایش سرازیر شد زیرا تتوکار عبارت عجیبی را روی لب بیرونی‌ او نوشت.

این خانم که ویلما هاگلند نام دارد می خواست کلمه طنزآمیز “میو” (meow) در قسمت داخلی لب پایینش خالکوبی کند اما در نهایت، تتوکار این عبارت را به صورت پررنگ و کلفت روی لب پایین او حک کرد. بسیاری از کاربران این سوال را مطرح کرده اند که چگونه او در طول انجام آن، از محل تتو اطلاعی نداشته است.

در حالی که برخی از افراد سال‌ها زمان صرف می کنند و زحمت می کشند تا سبک و جای خالکوبی عالی را برای خودشان پیدا کنند، بسیاری دیگر از خالکوبی‌ها به سادگی انجام می‌شوند زیرا برای انجام آن، خیلی راحت روی صندلی تتوکار می‌نشینند و خودشان را به دست او می سپارند تا چیزی عجیب و غریب یا سبک دلخواهشان بر روی بدن آنها تتو شود.

یکی از این افراد، همین خانم ویلماست که می خواست یک تتوی طنزآمیز در داخل لب خود بزند اما با نتیجه نهایی وحشتناکی رو به رو شد زیرا تتوکار به جای داخل لب، روی لب بیرونی او را جوهری کرد.

ویلما هاگگلند با نام کاربری wilmah10@ تجربه وحشتناک خود را در شبکه اجتماعی تیک تاک به اشتراک گذاشت. او فریاد می زد و اشک می ریخت و کلمه «میو» را نشان می داد که برای همیشه روی لب پایین او هک شده بود؛ جایی اجتناب‌ناپذیر که او قصد انتخاب آن را نداشت.

ویلما کپشن این پست را به زبان سوئدی نوشت و عکسی از گریه کردنش در حالی که دستش روی دهانش بود به اشتراک گذاشت. شرح متن او تقریباً به این معنی است:

«او جای اشتباهی در دهان لعنتی من تتو کرد.»

چه می‌خواست و چه شد!

سپس این کلیپ تکان دهنده به عکس زنی منتهی می شود که ویلما از آن به عنوان الهام برای تتوی خود استفاده کرده است. این عکس زن دیگری را نشان می دهد که کلمه “میو” داخل لبش تتو شده است.

به وضوح می بینید که خالکوبی این زن در قسمت داخلی لب او است. او در عکس، لب پایین خود را به سمت پایین می کشد تا خالکوبی نمایان شود. با این حال، زمانی که ویلما روی صندلی خالکوبی نشست، از نتیجه آن غمگین شد زیرا با چیز کاملاً متفاوتی روبرو شده بود که در همان نگاه اول تعجب همه را بر می انگیزد.

این ویدیوی وایرال تا به امروز بیش از ۳ میلیون بازدید داشته و مردم را مبهوت کرده است زیرا همه متحیرند که چگونه ویلما در طول فرآیند خالکوبی نمی‌دانست چه اتفاقی دارد می‌افتد. بسیاری از کاربران تیک تاک به این نکته اشاره می‌کنند که این زن جوان حتما متوجه نیش سوزن نشده است.

یک نفر با شکلک های گریه نوشت:

«چطور در زمان انجام تتو متوجه نشدی؟»

کاربر دیگری گفت:

«هیچ راهی وجود ندارد که متوجه نشوی! مگر اینکه یا خودت یا تتو کار مست بوده باشید.»

یکی دیگر سوالات زیادی از ویلما داشت و اضافه کرد:

«در طول مدت تتو از هوش رفته بودی؟ چگونه سوزن را احساس نکردی؟ آیا مجبور نبودی لبت را باز نگه داری؟ دختر چطور؟؟»

ویلما از زمانی که اشتباه در تتوی خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت، ویدیوی دیگری را در صفحه خود منتشر کرد. این ویدیو نشان می داد در تلاش برای حذف تتوی وحشتناکش با لیزر درمانی است.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

زن تایلندی با یک عملیات ناموفق تتوی ابرو صاحب چهار ابروی بزرگ شد

آرایشگر آمریکایی طرفدار ولادیمیر پوتین که حرف Z را روی صورتش تتو کرده است

بروکلین بکهام روی بدنش ۷۰ تتو برای اثبات عشق به نیکولا پلتز دارد

شکنجه با خالکوبی؛ پسری که اسمش را روی صورت دختر نوجوان تتو کرد تا دارایی او باشد

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود