فیلم جدیدی از فرانچایز کمدی American Pie ساخته می شود

فیلم جدیدی از فرانچایز کمدی American Pie ساخته می شود

اولین فیلم فرانچایز کمدی American Pie در سال ۱۹۹۹ ساخته شد، که گروهی متشکل از چهار پسر دبیرستانی با بازی جیسون بیگز، توماس ایان نیکلاس، کریس کلین و ادی کی توماس با یکدیگر پیمان می بندند تا باکرگی خود را از دست بدهند. این فیلم به نویسندگی آدام هرتز و کارگردانی پل ویتز به دلیل بی پردگی محض و به تصویر کشیدن نوجوانان در حال بلوغ، محبوبیت پیدا کرد. در این کمدی بی‌نظیر، شان ویلیام اسکات، آلیسون هانیگان، جنیفر کولیج و یوجین لوی به‌عنوان برخی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌های این مجموعه بازی کردند.

American Pie جدید کی ساخته می شود؟

سوجاتا دی

کمپانی یونیورسال اعلام کرد که یک فیلم جدید از فرانچایز American Pie را در دست ساخت دارد که یک برداشت تازه از این فرنچایز است. سوجاتا دی که پیش از این در فیلم Insecure بازی کرده بود و نویسندگی، کارگردانی و بازی در فیلم Definition Please را در کارنامه کاری خود دارد، قسمت جدید این مجموعه کمدی را توسعه داده و خواهد نوشت. اگرچه هنوز جزئیات داستان فاش نشده است، اما گفته می شود که قرار است سوجاتا دی، برداشتی تازه از این فرنچایز داشته باشد و به این معنی است که احتمالاً گروه اصلی کنار گذاشته می شود و داستان جدیدی روایت می شود که در دنیای American Pie اتفاق می افتد.American Pie جدید کی ساخته می شود؟پس از مدت ها انتظار برای American Pie 5، هیجان انگیز است که یونیورسال رسما بازگشت به این فرنچایز را بر اساس خط داستان اصلی تایید کرده است. مشخص نیست که فیلم American Pie جدید بر روی نوجوانان تمرکز خواهد کرد یا بزرگسالان، اما به احتمال زیاد بی پردگی و طنز خاص آن در این فرنچایز حفظ می شود که احتمالاً برای تماشاگرانی که از دنباله‌های فراوان این فرنچایز استقبال کرده اند، شگفت‌انگیز خواهد بود.
اگرچه اسپین‌آف‌های American Pie Presents چندان موفقیت‌آمیز نبودند، پتانسیل کمدی عظیمی در میان نسخه های مربوط به نوجوانان و بزرگسالان این فرنچایز وجود دارد که مربوط به تمایلات جنسی، از دست دادن معصومیت و جوانی است.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبرها در مورد اسپین آف‌ های جدید سریال «بازی تاج و تخت» پس از «خاندان اژدها»

سازنده سریال «Squid Game» اسپین آف این سریال کره ای محبوب را می سازد

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود