آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همانطور که میدانید از نرم افزار حسابداری برای جمع آوری ،طبقه بندی ثبت ، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش‌های مالی و صورت‌های حسابداری در شکل ها و مدلهای خاص استفاده میشود، تمام این اطلاعات برای این است که کارمندان و مدیران شرکت و سازمان بتوانند از آن استفاده کنند، همه شرکت ها برای سازماندهی بخش امور حسابداری و مالی خود نیازمند یک حسابدار با تجربه و متخصص هستند، مسلما هر کسی باید زمینه کاری خود قبلا آموزش دیده باشد شما اگر میخواهید وارد کار حسابداری شوید ابتدا باید در دوره آموزش صفر تا صد حسابداری برای ورود به بازار کار شرکت کنید.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش صفر تا صد حسابداری برای ورود به بازار کار

حسابداری را میتوان در هر آموزشگاهی یا مدرسه یا دانشگاه هم یاد گرفت اما کیفیت آموزش هر کدام مسلماً میتواند متفاوت باشد.

حسابداری در مدرسه

آموزش هر رشته ای در مدارس میتواند تا حدودی در روند آموزش و مهارت شما در هر رشته ای تاثیر گذار باشد اما مسلما کیفیت آموزش در مدارس آنقدر خوب نیست که شما را به بازار کار راهی کند!

حسابداری در دانشگاه

در دانشگاه شما بیشتر با مفاهیم اولیه حسابداری مانند جمع آوری ، ثبت ، اندازه گیری ، طبقه بندی ، تائید و خلاصه سازی ، تفسیر اطلاعات مالی یک شرکت را یاد خواهید گرفت. اما باز برای ورود به بازار کار کافی نیست!

آموزش حسابداری در آموزشگاه حسابداری

شما اگر در رشته حسابداری هم تحصیل کرده باشید در نهایت برای کسب مدرک معتبر و مهارت بیشتر لازم است در دوره های آموزش صفر تا صد حسابداری برای ورود به بازار کار ثبت نام کنید، حتی اگر آشنایی کافی هم داشته باشید شرکت در این دوره برای شما یادآوری دوره ابتدایی و آشنایی با دوره پیشرفته حسابداری خواهد بود، مسلما شما پس از پایان دوره تجربه و تخصص لازم را کسب خواهید کرد و مدرک معتبر نیز در پیدا کردن شغل تاثیر زیادی خواهد داشت.

آموزش آنلاین حسابداری

خیلی از افراد به دلایل مختلفی ترجیح میدهند به جای حضور در کلاس در دوره آموزش آنلاین حسابداری شرکت کنند ، این دوره نیز شامل دوره مقدماتی تا پیشرفته حسابداری میباشد و شما صفر تا صد حسابداری را خواهید آموخت، شما به صورت آنلاین در زمان مشخص در کلاس آنلاین خواهید شد، در این کلاس استاد به صورت آنلاین شروع به آموزش خواهد کرد و در صورتی که شما سوالی یا مشکلی داشته باشید میتوانید از استاد بپرسید. پس از پایان دوره و قبولی در آزمون مدرک معتبر دریافت خواهید کرد، این مدرک هیچ تفاوتی با مدرک کلاس های حضوری ندارد. همچنین شما اگر به هر دلیلی نتوانستید در کلاس آنلاین شوید میتوانید فایل همان روز را در سایت مشاهده کنید، توجه داشته باشید شما در هر زمان و بدون محدودیت میتوانید فیلم دوره ها را مشاهده کنید.

سرفصل دوره آموزش مجازی حسابداری

دوره حسابداری ویژه بازار کار

آموزش آنلاین دوره حسابداری صنعتی

آموزش مجازی حسابداری پیمانکاری

آموزش مجازی بازرگانی خارجی

آموزش غیر حضوری حسابداری مالی

آموزش دوره حسابداری با اکسل

آموزش کلاس حسابداری اصناف

مشاوره آنلاین مالی

مشاوره آنلاین مالیاتی

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش حسابداری به صورت حضوری

شما پس ورود به سایت اقدام به انتخاب دوره  آموزش حسابداری در زمان و ساعات تعیین شده خواهید کرد و پس از تکمیل ثبت نام با شما جهت حضور در کلاس هماهنگ خواهد شد، از مزیت های این دوره این است شما به صورت حضوری در کلاس ها شرکت خواهید کرد و مسلما میتوانید سوالات و مشکلات خود را در کلاس از استاد بپرسید، انتخاب ساعات و روز های کلاس نیز به صورتی خواهد بود تا اکثر دانش پذیران بتوانند در کلاس ها حضور داشته باشند و اگر مشکلی در ساعات و روز دارند میتوانند در دوره غیر حضوری ( آموزش آنلاین حسابداری ) ثبت نام کنند.

سرفصل های دوره جهش به بازارکار حسابداری

مفاهیم حسابداری

نرم افزار سپیدار

حقوق و دستمزد

نرم افزار اکسل

مالیات

شما پس از پایان دوره آموزش حسابداری به عنوان حسابدار دارای مهارت های زیر خواهید شد

 1. تجزیه و تحلیل اسناد حسابداری

شما باید به عنوان یک حسابدار شناخت کامل از سیستم حسابداری داشته باشید و بدانید دقیقا وظیفه یک حسابدار چیست. شما دارای مهارت تجزیه و تحلیل آثار و رویدادهای مالی که عناصر اصلی حسابداری هستند خواهید شد.

 1. نرم افزار اکسل

نرم افزار اکسل از معروفترین نرم افزار های کاربردی میباشد که در زمینه های مختلفی کاربرد دارد که مهمترین آنها حسابداری میباشد. شما میتوانید به کمک نرم افزار اکسل اقدام به تهیه گزارشات مالی کنید، با توجه به قابلیت های بالای اکسل و کابرد آن ها ، حسابداری که آشنا به نرم افزار اکسل باشد در واقع از مهارت بالایی برخوردار است. آموزش اکسل در دوره آموزش حسابداری نیز خواهید داشت.

 1. انجام امور مالیاتی و بیمه

شما به عنوان یک حسابدار با قوانین مالیاتی کشور ، بیمه و کار آشنا خواهید شد ، شما پس از پایان دوره با مهارت های مانند ارسال لیست بیمه ، ارسال اظهارنامه مالیاتی ، قانون مالیات بر ارزش افزوده و تجارت ، وقتی همه این موارد را آموخته باشید به عنوان یک حسابدار با تجربه و متخصص شناخته میشوید.

 1. مهارت محاسبه حقوق و دستمزد

شما به عنوان یک حسابدار باید در سیستم حسابداری باید مسلط به مبانی حقوق و دستمزد، حداق حقوق ، مزایای قانونی کسور قانونی ، نحوه محاسبه حقوق و دستمزد باشید، این نوع مهارت از مهمترین مهارت در رشته حسابداری میباشد.

۵.تهیه و ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد

اطلاع از مبانی قانونی اظهارنامه عملکرد ، نرخ های مالیات بر درآمد ، مواعد قانونی ارسال آنها ، نحوه تکمیل ، نحوه دسترسی به این اظهارنامه‌ها و تهیه اطلاعات مورد نیاز برای درج ، جرائم متعلقه در صورت عدم تهیه و ارسال ، از مهمترین مهارت ها خواهد بود که باید کسب کنید. تمامی موارد اشاره شده در دوره آموزش حسابداری آموزش داده خواهد شد.

 1. تهیه و ارسال گزارش فصلی خرید و فروش

تهیه و ارسال گزارشات فصلی از طریق سامانه مالیات به صورت آنلاین یا آفلاین انجام میشود، حسابدار باید مهارت لازم در نحوه تهیه و تکمیل صورت معاملات و ارسال آن از طریق نرم افزار های مرتبط را داشته باشد مسلما داشتن این مهارت نیز برای شما ضروری است.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 1. مهارت ثبت دفاتر قانونی

از مهمترین کارهای که شما خواهید آموخت ثبت حسابداری در دفاتر روزنامه و کل میباشد، داشتن مهارت و تجربه در این زمینه به شما کمک زیادی در پیدا کردن شغل خواهد کرد.

 1. محاسبات مالیات های تکلیفی

شما به عنوان یک حسابدار مسلط به انجام مهارت های مالیاتی مانند اجاره املاک ، ماشین آلات ، مالیات حق‌الزحمه موضوع تبصره ۱ و ۲ ماده ۸۶ اشخاص حقیقی ، مالیات اشخاص خارجی موضوع ماده ۱۰۷ ، مالیات تکلیفی مربوط به آرژانس‌های هواپیمایی ماده ۱۱۳ و ماده ۴۸ ق.م.م خواهید بود.

 1. مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت

آشنا بودن به کامپیوتر و اینترنت میتواند برای شما مزیت به شمار برود ، امروزه اکثر نرم افزارهای حسابداری به صورت آنلاین و با اینترنت کار میکنند، آشنایی با نرم افزارهای مرتبط و سخت افزار میتواند در سرعت بخشیدن به ثبت و عملیات حسابداری کمک زیادی به شما بکند.

شما در دوره آموزش حسابداری یاد خواهید گرفت که یک حسابدار باید دارای چه ویژگیهایی باشد؟

 • رازدار و قابل اعتماد
 • صادق و درستکار
 • داشتن دانش به روز
 • داشتن تعامل با دیگران
 • هوش و دقت بالا
 • مسئولیت پذیر باشد

دستاورد های شما بعد از اتمام دوره

۱.اشتغال به عنوان حسابدار
۲. کسب درآمد پایدار
۳. تسلط بر اجرا و تئوری
۴. تربیت شخصیت حرفه ای

جهت مشاوره و راهنمایی با آموزشگاه خانه حسابداری با شماره زیر در تماس باشید

۰۲۱۹۱۳۰۰۰۷۳

دیجیاتو
بدون نظر

ورود