آرنولد شوارتزنگر برای هر جلسه تمرین در این باشگاه ۱۵۰ هزار دلار دریافت می‌کند

آرنولد شوارتزنگر برای هر جلسه تمرین در این باشگاه ۱۵۰ هزار دلار دریافت می‌کند

آرنولد شواتزنگر اعتراف کرده است که برای هر جلسه تمرین در باشگاه مورد علاقه‌اش واقع در ونیز کالیفرنیا، باشگاه محبوب گلدز، ۱۵۰ هزار دلار دریافت می‌کند. این هفته او فرصت تمرین با دو نفر از اعضای این باشگاه را پیدا کرد که هر کدام مبلغ ذکرشده را پرداخت کردند، که البته قرار است برای هدف خوبی خرج شود.

آرنولد برای کمک به موریس فلنکباوم، سرمایه دار آمریکایی که در صنعت ساخت و ساز خانه های لوکس فعالیت دارد در این باشگاه حاضر شد تا به عنوان مربی با او کار کند. فلنکباوم و خانواده‌اش این جلسه تمرینی را با ستاره فیلم ترمیناتور انجام دادند تا به اندام دلخواه خود نزدیک شوند و البته در یک کار خیر شرکت داشته باشند.

قیمت سرسام آور هر جلسه تمرین با آرنولد شوارتزنگر

آرنولد ۳۰ سال پیش موسسه خیریه The After-School All-Stars را تاسیس کرد و خانواده فلنکباوم این فرصت را یافتند تا پیشنهاد سخاوتمندانه‌ خود را در جمع آوری کمک های مالی برای این موسسه خیریه ارائه دهند که شوارتزنگر بیش از سه دهه پیش برای کمک به کودکان بی بضاعت سرتاسر ایالات متحده ایجاد کرده بود.

قیمت سرسام آور هر جلسه تمرین با آرنولد شوارتزنگر

این موسسه خیریه برنامه های بعد از مدرسه و فعالیت های ورزشی را برای کودکان فراهم می‌کند. در حال حاضر این بنیاد به حدود ۱۰۰ هزار کودک در ۶۰ شهر این کشور کمک می‌کند. در رویدادی که برای جمع آوری کمک برگزار شده بود حدود ۵.۲ میلیون دلار جمع آوری شد و آرنولد لباس های شخصی، جعبه سیگار و حتی یک بار سواری با تانک نظامی اش را به حراج گذاشت.

شرکت کنندگان در این رویداد نه تنها آرنولد شوارتزنگر، بلکه سیلوستر استالونه، دنی دویتو و یکی از ترسناک ترین رزمی کاران و بازیگران فیلم های اکشن دهه ۹۰، دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) را دیدند. در کنار آنها ستاره های اولین سریال تلویزیونی که آرنولد قرار است در آن بازی کند، FUBAR نیز حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:

آرنولد شوارتزنگر که پدرش یک سرباز نازی بود از آشویتس بازدید کرد + ویدیو

چرا آرنولد شوارتزنگر پرورش اندام را رها کرد و به بازیگری روی آورد؟

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود