روایت مربی سجاد غریبی از روزهای پیش از مبارزه با گوریل قزاق و تلاش برای لغو مسابقه

روایت مربی سجاد غریبی از روزهای پیش از مبارزه با گوریل قزاق و تلاش برای لغو مسابقه

همانطور که انتظار می رفت، پس از بیش از یک سال رجزخوانی و ادعاها و ویدیوهای عجیب و غریب، سجاد غریبی اولین مبارزه خود در رینگ را تجربه کرد و نتیجه فاجعه بار بود. او که روزگاری برای مارتین فورد رجزخوانی می کرد و برای ترساندن او ویدیو خرد کندن هندوانه منتشر می کرد، در برابر گوریل قزاق یک انسان فراتر از معمولی بود که حتی توان زدن یک مشت ساده را هم نداشت. پس از این فاجعه مطلق که انتقادهای بسیاری را در پی داشت، سجاد غریبی از ایرانی ها عذرخواهی کرد و مدتی بعد نیز صفحه اینستاگرامی اش را خصوصی کرده، برخی از ویدیوهایش را حذف کرده و عنوان «هالک ایرانی» را از صفحه اینستاگرامش برداشت.

مربی سجاد غریبی می گوید که او چند روز قبل از مبارزه می خواست آن را لغو کند

کسانی که فیزیک سجاد غریبی را دیده بودند، از همان رویارویی او با مارتین فورد در دبی، بر این اصرار داشتند که وی از از تناسب اندام و آمادگی بدنی لازم برای مبارزه در رینگ برخوردار نیست، موضوعی که ظاهراً مارتین فورد پیش تر از همه متوجه آن شده و پس از بازگشت از دبی به بریتانیا بود که مبارزه اش با سجاد غریبی را لغو کرده و اعلام کرد نگران وضعیت سلامت این سلبریتی ایرانی است که خود را هالک می نامید. اکنون مربی سجاد غریبی در دو هفته پیش از مبارزه با گوریل قزاق می گوید که سجاد غریبی چند روز پیش از مسابقه سعی کرده آن را لغو کند اما موفق به این کار نشده است. حمزه مرادیان که مدت کوتاهی قبل از روز مبارزه سعی کرد به سجاد غریبی کمک کند، تایید کرده که وی وقت کافی برای کمک به او و تمرین دادنش نداشته است.

مربی سجاد غریبی می گوید که او چند روز قبل از مبارزه می خواست آن را لغو کند

وی در این باره گفته است: «او خیلی خجالتی بود و در کلاس های عمومی شرکت نمی کرد و مجبور بودیم یک باشگاه یا جایی را پیدا کنیم که بتواند تنها باشد و تا زمانی که به اندازه کافی خوب باشد تمرین کند. بعد از اینکه با هم آشنا شدیم، فهمیدم که مدیر برنامه های سجاد چیزی در مورد ورزش نمی داند و قراردادی را با این کمپانی بوکس در دبی بسته و سجاد قرار است برود و مبارزه کند. وقتی با هم صحبت کردیم، به او گفتم که هیچ راهی وجود ندارد که سجاد بتواند مبارزه کند. گفت هرچقدر میتونی کمکش کن و من گفتم اون نمیتونه این کار رو بکنه. گفتم که نمی خوام دخالت کنم اما فکر می کنم بهتره این مسابقه کنسل بشه. وقتی سعی کردن کنسلش کنن فهمیدن که نمی تونن این کار رو بکنن چون باید جریمه می پرداختن».

مربی سجاد غریبی می گوید که او چند روز قبل از مبارزه می خواست آن را لغو کند

حمزه مردایان در ادامه استوری اینستاگرامی خود می گوید: «در هر صورت قوانینی وجود دارد و افرادی که در حوزه ورزش کار می کنند می دانند که ممکن نیست چنین مسابقاتی را کنسل کرد و باید شرکت می کرد. به همین خاطر قبول کردم که کمکش کنم. ما وقت خیلی کمی داشتیم و من جلسات تمرینی را دو بار در روز در صبح و بعدازظهر برگزار می کردم. حتی بعضی روزها من خودم باهاش مبارزه می کردم. تمام تلاشم را برای کمک به او کردم اما از آنجایی که وقت کافی برای آماده کردنش نداشتیم، می دیدم که تحت فشار است و اضطراب دارد. وارد شدن به رینگ با این همه فشار و استرس بسیار دشوار است». سجاد غریبی نیز با عذرخواهی از کسانی که انتظار مبارزه بهتری از او را می کشیدند، در این استوری اینستاگرامی گفت: «دوباره امیدوارم که مرا ببخشید، می خواستم شما را سربلند کنم اما اصلاً پیش بینی این چیزها را نکرده بودم. امیدوارم مردم مرا ببخشند».

بیشتر بخوانید:

شکست هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق و صحبت های او و مربی‌اش پس از فاجعه + ویدیو

واکنش خاص مارتین فورد به شکست تحقیرآمیز سجاد غریبی مقابل گوریل قزاق

واکنش ها به شکست تحقیرآمیز سجاد غریبی؛ از شهربانو منصوریان تا هادی چوپان + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۵ نظر

ورود

 • حجت بابری مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

  مثل سگ دروغ می گه همش ادعاست خربزه می خوری پا لرزش وایسی

  • سعید مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

   همه مسابقات رو می خواست لغو کنه دیگه می خواست با کی مسابقه بده مسابقه با مارتین فورد رو هم لغو کرد و مسابقه نداد ترسو به تمام معنا

 • rooholla مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  گفتین که کنسل کردن این مسابقه منوط به پرداخت جریمه بوده و همین مانع باعث شده ک نتونستین این مسابقه رو لغو کنین ، میشه توضیح بدین که چطوری مسابقه اول که با مارتین فورد بود رو کنسل کردین ؟ مگه شرایط اون مسابقه با این فرق میکرد؟

  • محمد مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

   داداش بیخیال ورزش بشو برو دنبال زندگیت….
   ورزش هم خواستی برو دنبال هاکی روی چمن.. پینگ پنگ. شطرنج. مارو پله. منچ و دوز بازی

 • رضا راد مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  چرا نمیشد مسابقه‌رو کنسل کنن؟!!! مگه مارتین فورد اینکارو نکرد؟! پای جریمشم وایساد. بنظرم همه اطافیانش از این مسابقه نفع میبردن که کنسل نکردن. خود سجاد غریبی هم توهمی هست، فک میکرد با فتوشاپ کردن عکساش واقعا هالک شده. قطعا و باید سجاد فریبی به روانکاو مراجعه کنه تا پف فتوشاپی مغزشم معالجه بشه.

 • بهروز مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  اگه میبرد .قصه برعکس میشد .میگفتی گوریل میخواست انصراف بده .دروغگوی پس فطرت

 • هادی مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  اول اینکه کسی که اینهمه ادعا میکنه و گنده گوزی می‌کنه باید همیشه آماده باشه. حتی اگه زمان مسابقه رو یک هفته قبل مسابقه، بهش اعلام‌کنن. درحالیکه این احمق فرصت به اندازه.ی کافی داشت. درضمن هرکسی که مسابقه رو دید،حتی یک بچه.ی کوچیک، فهمید که سجاد اینکاره نیست چون حتی نتونست یک‌مشت حواله‌ی حرفش کنه. و فقط مثل دلغک دور خودش تاب میخورد.گذشته از تمام اینا،کسی که واقعا به دلیل میخاسته مسابقه رو لغو کنه،مطمئنا میدونسته تو مسابقه شکست میخوره. پس هیچوقت آبروی خودشو بخاطر پول،ازبین نمیبره. پس مطمئنا این احمق فقط دنبال پول بود. فقط میخاست باااین‌آبروریزی، پولی بدست بیاره. واسش هم احساسات و غرور یک ملت فرقی نمیکنه. هرچند اگه این مردم کمی غرور داشتن،دیگه هیچ حمایتی ازش نمیکنن چه تو مجازی و چه در عالم رینگ و مسابقه.

 • محمد رضا مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  سلام پس چرا هی فریاد میزنم قبل مسابقه این کسی نیست که بخواد انصراف بده دست من بود باید جایی بری که دیگه این کارا رو نکنی

 • سعید مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  همه مسابقات رو می خواست لغو کنه دیگه می خواست با کی مسابقه بده مسابقه با مارتین فورد رو هم لغو کرد و مسابقه نداد ترسو به تمام معنا

  • Ali مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

   خاک بر سرت سحاد

 • مجید مرداد ۱۹, ۱۴۰۱

  این نشد ورزشکار یه پسره ای هم بود تو مدرسه از همه گنده تر اما از ریزه میزه ترین بچها هم کتک میخود همش هم منم منم میکرد همیشه هم عقب تر از بقیه بود

 • Ali مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  خاک بر سرت سجاد خاک بر سرت.
  اگه یکی از بچه های شصت کیلویی محلمون رو میفرستادم اون قوریل قزاق رو مچالش میکرد خاک بر سرت

 • Ali مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  اگه یکی از بچه های شصت کیلویی محلمون رو میفرستادم اون قوریل قزاق رو مچالش میکرد

 • جواد مرداد ۲۰, ۱۴۰۱

  کسی که آمادگی نداره غلط می کنه کری می خونده. حالا اون یه جوون جاهل بوده تو که ادعات میشه مربی هستی چرا عاقل نبودی

 • محمد مرداد ۲۱, ۱۴۰۱

  اصلا سجاد تو ورزشکار نیستی . فقط چاقی عضله نداری برو پرورش اندام