نگاهی به زندگی عاشقانه پرتلاطم امینم و فداکاری برای فرزندانش به بهانه تولد ۵۰ سالگی او

نگاهی به زندگی عاشقانه پرتلاطم امینم و فداکاری  برای فرزندانش به بهانه تولد ۵۰ سالگی او

امینم این آخر هفته پنجاهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت. این خواننده رپ که در شهر دیترویت، در فقر بزرگ شد، به یکی از موفق ترین هنرمندان نسل خودش تبدیل شد. او با آهنگ‌های بزرگی مانند The Real Slim Shady و Mockingbird وارد صحنه موسیقی شد، جایی که برای ساختن اشعار به تجربیات زندگی خود تکیه کرد. ترانه‌های او در مورد مبارزات و دل‌شکستگی‌هایش، قلب شنوندگان را تسخیر کرد و هنوز هم آثار او، به طور گسترده شنیده می‌شود.

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

امینم، که نام اصلی او مارشال بروس مدرز است، در حال حاضر مجرد است، اما سابقه روابطش چندان بی حاشیه هم نبوده است. در مصاحبه ای او در مورد اینکه چگونه برایش سخت است کسی را پیدا کند که بتواند به او اعتماد کند، صحبت کرد.

او گفت: «من مشکل اعتماد کردن دارم. با زنان، دوستانم، هر که باشد. من دایره کوچکی از دوستان خودم دارم و بسیاری از آنها را خیلی وقت است که می شناسم. در حال حاضر، این شرایط برای من جواب میدهد.»

در اینجا مروری داریم بر زندگی پر فراز و نشیب امینم، روابط عاشقانه، ازدواج پرماجرایش و فرزندان این ستاره موسیقی رپ.

کیمبرلی آن اسکات

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

امینم در دبیرستان با کیمبرلی آشنا شد و بلافاصله پس از اینکه او و خواهر دوقلویش از خانه فرار کردند، با کیمبرلی شروع به زندگی کرد. آنها در سال ۱۹۸۹ رابطه خود را آغاز کردند و ده سال بعد در سال ۱۹۹۹، با هم ازدواج کردند.

در سال ۱۹۹۵ این زوج صاحب یک دختر به نام هایلی شدند که مرتباً در آهنگ های امینم حضور داشت. اما این زوج در نهایت در سال ۲۰۰۱ از هم طلاق گرفتند. پس از طلاق، آنها در زندگی یکدیگر ماندند و در نهایت عشق خود را دوباره زنده کردند. آنها دوباره در سال ۲۰۰۶ ازدواج کردند، اما بلافاصله پس از ازدواج دوباره با هم، رابطه آنها دوباره متلاطم شد. آنها برای دومین بار در آوریل ۲۰۰۶ طلاق گرفتند و با حضانت مشترک موافقت کردند.

ماریا کری

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

ماریا کری همیشه آشنایی با امینم را انکار کرده است، اما این احساس دو طرفه نیست. امینم در مورد رابطه خود با این خواننده گفته است: «بله، من و ماریا حدود ۶، ۷ ماه خوب با هم رابطه داشتیم، اما نتیجه ای نداشت. شخصیت های ما با هم متفاوت بود.»

کارین استفنز

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

کارین در بیش از ۲۰ موزیک ویدیو ظاهر شده است و با افراد مشهور بیشماری ارتباط داشته است. او نویسنده سه کتاب پرفروش نیویورک تایمز است. گفته می شود که این زوج در سال ۲۰۰۳ با هم ارتباط داشته اند.

تارا رید

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

هنرپیشه امریکن پای و امینم رابطه ای با هم داشتند. اعتقاد بر این است که آنها در سال ۲۰۰۴ با هم بوده اند، که بعدها امینم آن را تایید کرده است.

جوی مک‌آوُی

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

این بازیگر،اعتراف کرد که در اوایل دهه ۲۰۰۰ یک شب را با امینم گذرانده است. امینم این ادعا را تایید یا رد نکرده است. جوی در X-Men: Dark Phoenix و Avengers: Endgame ظاهر شده است.

فرزندان

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

هایلی تنها فرزند بیولوژیکی امینم است. او اکنون به عنوان یک اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی کار می کند و ۲.۸ میلیون دنبال کننده دارد. او همچنین میزبان پادکست خود به نام Just A Little Shady است. او در سال ۲۰۱۸ در رشته روانشناسی از دانشگاه ایالتی میشیگان فارغ التحصیل شد.

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

آلینا مدرز ۲۹ ساله، دختر بیولوژیکی برادر کیمبرلی است که در سال ۲۰۱۶ بر اثر مصرف بیش از حد مواد درگذشت. امینم در مورد رابطه خود با آلینا به رولینگ استون گفت: «آلینا از زمانی که به دنیا آمد بخشی از زندگی من بوده است.»

همه چیز درباره زندگی امینم رپر معروف آمریکایی

استیوی مدرز فرزند بیولوژیکی کیم و نامزد سابقش اریک هارتر است. کیم در بین دو ازدواجش با امینم، استیوی را به دنیا آورد.

بیشتر بخوانید:

دختر امینم از دوران کودکی سوررئال خود و ترس هایش می‌گوید

حقایقی جالب که درک تان از زمان را تغییر می دهد

منبع: mirror
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود