تصاویر ناراحت کننده مادربزرگی که زنده زنده توسط مار پیتون ۶.۵ متری خورده شد

تصاویر ناراحت کننده مادربزرگی که زنده زنده توسط مار پیتون ۶.۵ متری خورده شد

یک زن ۵۴ ساله که روز جمعه در استان جامبی کشور اندونزی در حال جمع آوری کائوچو بود ناپدید و دو روز بعد زمانی که مردم محلی با یک خزنده عظیم با برآمدگی عجیب در شکمش روبه‌رو شدند، پیدا شد.

جهره ۵۴ ساله در استان جامبی مشغول کار بود که ناپدید شد. خانواده او با نگرانی شروع به جستجو در جنگل کردند که با خزنده عظیمی روبه‌رو شدند. مردم محلی وحشت‌زده متوجه یک برآمدگی بزرگ در شکم این مار پیتون شدند و ترس آنها زمانی بدتر شد که مار را شکافتند و جهره را در شکم آن پیدا کردند.

ویدیوی ناراحت کننده‌ای منتشر شده که مار بریده شده را نشان می‌دهد که زن داخل آن حلقه زده و سپس یک برزنت آبی جسد شکارچی و قربانی را می‌پوشاند.

مار پیتون ۶.۵ متری زن ۵۴ ساله را زنده زنده خورد

گمان می‌رود که این مار با گاز گرفتن این مادربزرگ به او حمله کرده و سپس خود را به دور او پیچیده تا خفه‌اش کند. سپس در یک تجربه طولانی و دردناک که حداقل دو ساعت طول کشیده، از سر تا پاهایش بلعیده شده است.

مار پیتون ۶.۵ متری زن ۵۴ ساله را زنده زنده خورد

آنتو، یکی از مقام‌های مسئول روستای تِرجون گجه که جهره در آن زندگی می‌کرد گفت:‌ «قربانی روز جمعه پس از خداحافظی با خانواده خود به باغ رفته تا از درختان، کائوچو جمع کند و سپس خانواده او مفقودی‌اش را به مقامات محلی گزارش کردند که از آن زمان جستجو را آغاز کردیم.»

او گفت: «اهالی مار را کشتند و محتویات شکم آن را تشریح کردند. همه متحیر شدند. معلوم شد زنی که به دنبالش بودیم در شکم مار بوده است.» آنتو اعلام کرد که شرایط در روستایش اکنون متشنج است زیرا تعدادی مار پیتون غول پیکر در روستا دیده شده‌اند.

مار پیتون ۶.۵ متری زن ۵۴ ساله را زنده زنده خورد

پیش از این ساکنان این روستا سعی کردند ماری را بگیرند که از این هم بلندتر و بیش از ۸ متر بود اما موفق نشدند. آنتو گفت: «روستاییان اکنون نگران مارهای بزرگ‌تری هستند که هنوز در جنگل هستند. این مارها پیش‌تر دو بز اهالی روستا را نیز بلعیده بودند.»

اندونزی مارهای پیتون غول پیکر زیادی دارد. آنها در جنگل‌های دورافتاده زندگی می‌کنند و از حیوانات وحشی و گاهی اوقات انسان‌ها تغذیه می‌کنند.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود