۷ سلبریتی هالیوودی که شکست عشقی را به عجیب ترین شکل تجربه کردند

۷ سلبریتی هالیوودی که شکست عشقی را به عجیب ترین شکل تجربه کردند

همه ی ما ممکن است شکست عشقی و طلاق را تجربه کنیم. و دانستن اینکه سلبریتی های محبوب مان هم دلشکستگی و طرد شدگی را تجربه کرده اند به ما کمک می کند که درک کنیم در بحث عشق و عاشقی، همگی مانند هم هستیم و شکست عشقی هر قدر هم که دردناک باشد، در نهایت می توانیم به ارزش خود پی می بریم و عشق بیشتری نسبت به خود و دیگران پیدا کنیم.

تیلور سوئیفت

زندگی عاشقانه ی تیلور سوئیفت هرگز چیز مخفی ای نبوده، چرا که موضوع بسیاری از آهنگ های معروف او بوده است. روابط عاشقانه ی او همیشه موفقیت آمیز نبوده، اما رابطه اش با جو جوناس به خاطر نحوه ی به پایان رسیدنش، به طور ویژه ای نافرجام بود.

سوئیفت پس از جدایی اش از جوناس در مصاحبه ای درباره ی رابطه عاشقانه ی کوتاهش با او گفت: «همه چیز مرتب است و من هم خوبم. (جوناس) پای تلفن و در عرض ۲۷ ثانیه با من بهم زد. آن موقع ۱۸ سالم بود.» حالا اما تیلور سوئیفت و جو جوناس دوستان خوب یکدیگر هستند و هیچ دشمنی ای با همدیگر ندارند.

کیتی پری

کیتی پری و راسل برند بعد از گذشت تنها ۱۴ ماه از ازدواج شان از یکدیگر جدا شدند. آن ها با اینکه خیلی زود جذب یکدیگر شده بودند، اما داستان عاشقانه ی آن عمر کوتاهی داشت و برند تنها با یک پیام متنی، پری را از تصمیمش برای جدایی از او باخبر کرد. پری در اینباره گفته: «(برند) ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱ با یک پیام به من گفت که می خواهد از من جدا شود.»

با این حال، پری بعد از یک دوره دلشکستگی متوجه شد که جدا شدن راه او و برند از یکدیگر تصمیم درستی بود، چرا که آن ها باهم تفاهم نداشتند. او در اینباره گفته: «من بابت تمام شدن این رابطه خیلی احساس مسئولیت می کردم. ولی بالاخره رهایش کردم و به این نتیجه رسیدم که من مقصر نبودم و علت این اتفاق چیزی فراتر از من بود. حالا هم از آن عبور کرده ام.»

ریتا اورا

ریتا اورا و کالوین هریس تنها برای مدتی بیش از یک سال با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند اما به گفته ی اورا، اول هریس بود که به او علاقمند شد. با آنکه اورا و هریس پیش تر تصمیم به جدایی گرفته بودند، اما اورا از طریق توییتر متوجه شد که رابطه ی او و هریس به پایان رسیده است.

هریس در توییتی نوشته بود: «درباره ی شایعاتی که مطرح شده: من و ریتا مدتی قبل رابطه مان را تمام کردیم. او زنی زیبا و توانمند است و من بهترین ها را برایش آرزو دارم.»

تصمیم هریس برای پایان دادن به رابطه ی خود با اورا به این شکل، اورا را حیرت زده کرد، به خصوص که اعتماد زیادی به هریس داشت. اورا در مصاحبه ای دراینباره گفته: «در آن مقطع از رابطه مان من فکر می کردم هیچ اشتباهی از او سر نمی زند و پشت من است.»

کریس ایوانز

کریس ایوانز حالا یکی از خوش چهره ترین مردان هالیوود است، اما در دوران دبیرستان دختر مورد علاقه اش که با او دوست بود، قلبش را شکست. این دختر در یک مهمانی رابطه اش را ایوانز به هم زد. ایوانز در اینباره گفته: « با این اتفاق خیلی سخت کنار آمدم.»

آریانا گرانده

آریانا گرانده با آنکه همیشه در روابط عاشقانه ی طولانی مدت و متعهدانه ای بوده اما یک بار به شکل ناخوشایندی شکست عشقی را تجربه کرد. او درباره ی سخت ترین تجربه اش از به هم خوردن رابطه عاشقانه اش گفته: «با یک پیام متنی بود، آن هم شب اول تور کنسرتم، درست قبل از اینکه روی صحنه بروم.»

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون شاید در عشق و روابط عاشقانه خیلی خوش شانس نبوده اما با بسیاری از چهره های مشهور، از جمله برد پیت، جاستین تروکس و جان میر در رابطه بوده است.

اینطور که گفته می شود جنیفر آنیستون و جان میر در مهمانی بعد از مراسم اسکار ۲۰۰۸ با یکدیگر آشنا و خیلی زود جذب یکدیگر شدند. آن ها یک سالی با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند تا اینکه راه خود را از هم جدا کردند. جنیفر آنیستون تصور می کرد او و میر مشکلی با یکدیگر ندارند اما اشتباه می کرد. میر رابطه ی خود با آنیستون را با ارسال یک پیام تمام کرد.

دریک

دریک تاکنون با زنان هالیوودی زیادی در رابطه عاشقانه بوده است. او رابطه ی کوتاهی هم با دالیشا برایان، بازیگر آمریکایی که سرانجام خوبی نداشت.

آن ها در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند اما این رابطه بعد از یک مشاجره به پایان رسید. اینطور که گفته می شود این مشاجره درباره لنزهای رنگی دریک بود. در یکی از قرارهای عاشقانه شان، برایان از لنزهای فندقی دریک انتقاد می کند و دریک از این موضوع ناراحت می شود. با بالا گرفتن بحث میان این دو، برایان قرار را ترک می کند. بعد از این مشاجره، دریک و برایان دیگر باهم آشتی نکردند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود