سیمپسون ها نامزدی دوباره دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را پیش بینی کرده بودند + ویدیو

سیمپسون ها نامزدی دوباره دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را پیش بینی کرده بودند + ویدیو

از فاجعه ۱۱ سپتامبر تا همه‌گیری ویروس کرونا، نویسندگان مجموعه سیمپسون ها سال‌ها قبل ماجراهایی را خلق کرده‌اند که به طرز وحشتناکی وقایع پیش رو را منعکس کرده‌اند. حتی ادعاهایی وجود دارد مبنی بر اینکه افرادی که روی سیمپسون ها کار می کنند می توانند آینده را ببینند، اما یکی از نویسندگان ادعا کرده است که این اتفاق عمدتاً تصادفی است زیرا قسمت های زیادی وجود دارد و تاریخ تکرار می شود.

اما این سریال استعداد خاصی در پیش‌بینی درباره دونالد ترامپ دارد. این سیمپسون ها بودند که در وهله اول پیش بینی کردند که ترامپ رئیس جمهور خواهد شد، که در آن زمان یک شوخی عجیب به نظر می رسید.

در سال ۲۰۰۰، در قسمتی از آینده، رئیس جمهور تازه منتخب لیزا در مورد کمبود بودجه از دوران رئیس جمهوری ترامپ صحبت می کند. نویسندگان این مجموعه به دنبال یک سلبریتی جنجالی برای رئیس جمهور شدن بودند، اما نمی دانستند که او واقعاً در سال ۲۰۱۶ وارد کاخ سفید خواهد شد.

حتی صحنه ای از پایین آمدن ترامپ از پله برقی در برج ترامپ وجود داشت که برای حامیان خود دست تکان می داد که تقریباً شبیه به تصویر واقعی سال ۲۰۱۵ است.

همچنین به نظر می‌رسد که آنها صحنه‌های هشداردهنده مربوط ساختمان کنگره ایالات متحده در ژانویه سال گذشته را پیش‌بینی کردند. در اپیزود ۱۹۹۹ Beyond Blunderdome، قسمتی که هومر و مل گیبسون نسخه جدیدی از فیلم «آقای اسمیت به واشنگتن» می رود را کارگردانی می کردند، تصویری حتی ویرانگرتر از خشونت ساختمان کنگره وجود داشت.


شخصیت های مل گیبسون قبل از انفجار ساختمان در صحنه های تکان دهنده ای که خوشبختانه در زندگی واقعی تکرار نشد، شروع به تیراندازی به یکی از اعضای کنگره می کنند.

این هفته، ترامپ اعلام کرد که در سال ۲۰۲۴ درخواست نامزدی برای ریاست جمهوری ایالات متحده ارائه می کند و البته سیمپسون ها سال ها قبل می دانستند که این نامزدی در راه است.

آل جین، تهیه کننده سیمپسون ها، عکسی از یک فیلم کوتاه با عنوان «سفر ترومپتاستیک» منتشر کرد که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، قبل از اینکه ترامپ حتی وارد کاخ سفید شود. در این اپیزود کوتاه هومر یک برخورد نزدیک با موی سر ترامپ داشت و به یک سفر فوق العاده رفت.

آل جین که تصویری از هومر را در حال پرواز بر فراز تابلوی تبلیغاتی ریاست جمهوری که روی آن نوشته شده بود منتشر کرد، در توییتر نوشت: «ترامپ ۲۰۲۴؛ همانطور که سیمپسون ها در سال ۲۰۱۵ پیش بینی کرده بود.»

روز سه‌شنبه، ترامپ در بیانیه‌ای در خانه‌اش در مارآ لاگو در پالم‌بیچ فلوریدا تأیید کرد که سومین پیشنهاد برای ریاست‌جمهوری را ارائه می‌کند.

ترامپ در حالی که با بنرهای “Make America Great Again” احاطه شده بود، گفت: «برای بازگردان عظمت و شکوه آمریکا من امشب نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام می‌کنم.»

وی افزود: «من نامزد می شوم زیرا معتقدم جهان هنوز شکوه واقعی این ملت را ندیده است. ما دوباره آمریکا را در اولویت قرار خواهیم داد.»
بسیاری از طرفداران سیمپسون ها پس از اعلام نامزدی ترامپ برای ۲۰۲۴ از اتفاقات بعدی و قدرت های ماورایی که ممکن است نویسندگان این مجموعه داشته باشند، ترسیدند. در پاسخ به توییت آل، یک نفر نوشت: «سیمپسون ها چگونه این چیزها را پیش بینی می کنند؟ صادقانه بگویم که در این مرحله من را می ترساند.»

بیشتر بخوانید:

۱۰ پیش بینی جالب کارتون سیمپسون ها که اشتباه از آب درآمدند

چرا کارتون «سیمپسون ها» تا به این حد در پیش بینی آینده موفق است؟

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود