زنی که ادعا می کند بزرگترین لب های دنیا را دارد بوسه کریسمس خود را به حراج گذاشت

زنی که ادعا می کند بزرگترین لب های دنیا را دارد بوسه کریسمس خود را به حراج گذاشت

آندریا امیلوا ایوانووا نزدیک به ۲۲,۱۴۰ دلار برای انجام ۴۳ عمل جداگانه هزینه کرده است که شامل ۳۰ تزریق اسید هیالورونیک برای بزرگ کردن لب هایش بوده است. این جوان ۲۵ ساله اکنون بوسه کریسمس خود را به حراج گذاشته است و در حال برنامه ریزی برای جراحی های بیشتر در کریسمس است.

ماجرای زنی که ادعا می کند بزرگترین لب های دنیا را دارد چیست؟

آندریا گفت: «برای کریسمس روش‌های جدیدی روی صورتم امتحان خواهم کرد، تزریق‌های جدیدی از اسید هیالورونیک در لب‌ها، چانه و استخوان‌های گونه‌ام به عنوان هدیه کریسمس از طرف خودم خواهم داشت. من می خواهم لب هایم را بزرگتر کنم و همچنین برای دستیابی به هدف جدیدم یعنی داشتن بزرگ ترین چانه دنیا تلاش خواهم کرد. من در حال برنامه ریزی برای استفاده از روش های جدید روی صورتم هستم و می خواهم با ایمپلنت های سیلیکونی سینه هایم را بزرگتر کنم. علاوه بر داشتن بزرگترین لب های دنیا، به زودی می خواهم خودم را با بزرگترین و نوک تیزترین چانه دنیا ببینم.»

ماجرای زنی که ادعا می کند بزرگترین لب های دنیا را دارد چیست؟

آندریا که در بلغارستان به دنیا آمده است، همیشه اغراق آمیز و عجیب و غریب بودن را دوست داشته و زیبایی طبیعی را خسته کننده می داند. او گفت که هنوز روند تغییراتش را تمام نکرده است و مشتاقانه منتظر فیلرهای بیشتر، آرایش های سنگین تر و جراحی های زیبایی بیشتر است.

این دختر عجیب افزود: «من طرفدار شکل های بزرگ و زیبایی های عجیب و غریب هستم. زیبایی طبیعی برای من خسته کننده است، بنابراین تصمیم گرفتم ظاهر خود را به طور اساسی تغییر دهم.»
او اکنون بوسه جشن کریسمسش را به حراج گذاشته است و مطمئن است که خریداران زیادی برای لب های بزرگتر از حد معمول خود خواهد داشت.

ماجرای زنی که ادعا می کند بزرگترین لب های دنیا را دارد چیست؟

اما آندریا همیشه اینطور نبوده است. او قبل از اینکه تصمیم به انجام این عمل ها بگیرد، درباره خودش احساس متفاوتی داشت. او گفت: «قبل از اینکه این تغییرات ظاهری را داشته باشم، احساس وجود نمی کردم.»
صاحب بزرگترین لب های دنیا افزود: «من شبیه میلیون ها زن دیگر در جهان بودم اما اکنون، منحصر به فرد و متفاوت به نظر می رسم و هیچ فردی شبیه من نیست. فکر می‌کنم قبلاً زیبا بودم، اما اکنون خودم را خیلی بیشتر دوست دارم و به ظاهر جدید و تغییر یافته‌ام احساس خوبی دارم».

بیشتر بخوانید:

مردی که ۳۰ جراحی زیبایی انجام داده تا شبیه ریکی مارتین باشد: «حالا از او زیباتر هستم!»

نگرانی طرفداران کاربر تیک تاکی ملقب به «عروسک بادکنکی» از اعتیادش به جراحی زیبایی

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود