۶ ترفند ساده و کاربردی از سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص

۶ ترفند ساده و کاربردی از سلبریتی ها برای گرفتن یک سلفی بی عیب و نقص

به نظر می رسد سلبریتی ها هیچ راه فراری از دوربین ها ندارند. چه در رستوران باشند، چه سر کار و چه حتی زمانی که در خانه ی خود مشغول استراحت اند، همیشه عکاس تیزبینی در کمین آن ها است. ضرب المثلی هست که می گوید آنچه که توان شکستش را نداری، به آن ملحق شو. سلبریتی ها هم از آنجایی که همیشه در مرکز توجه بوده اند، چند ترفند کاربردی یاد گرفته اند که با کمک آن ها سلفی های زیبایی از خود ثبت می کنند. در ادامه با این ترفندها آشنا خواهیم شد.

۱- تکنیک چسباندن زبان به سقف دهان

باورتان می شود یا نه، اما اگر زبان خود را در حالت درستی قرار دهید، تأثیر زیادی بر چهره تان خواهد داشت. بار دیگری که خواستید هنگام گرفتن سلفی لبخند بزنید، زبان خود را به سقف دهان تان، در پشت دندان هایتان فشار دهید. با این تکنیک صورت باریک تر می شود و زاویه فک و گونه ها بیشتر به چشم می آیند.

۲- لگن خود را عقب دهید

این ترفند کمک می کند فاصله ی میان ران ها بیشتر به چشم بیاید و در مجموع، اندام باریک تر دیده شود. برای این منظور، خم شوید و لگن تان را به عقب دهید و در عین حال، دست و پای خود را اندکی خم کنید. می توانید همزمان روی پنجه ی پا هم بایستید تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

۳- از دوربین عقب گوشی استفاده کنید

دوربین عقب گوشی به طور کلی بهتر از دوربین جلوی آن است، چرا که از محدوده دینامیکی بیشتری برخوردار است. به علاوه، دوربین سلفی مگاپیکسل بسیار کمتری دارد. دوربین عقب در نور کم هم عملکرد بهتری دارد، به خصوص اگر در مهمانی یا هر مکان دیگری باشید که نور کمی داشته باشد.

۴- از یک پس زمینه ی ساده استفاده کنید

اگر قصد گنجاندن یک پس زمینه ی بامزه و مهیج در سلفی تان را نداشتید، از یک پس زمینه ی ساده استفاده کنید. مطمئن شوید فضای پشت سرتان شلوغ و در هم ریخته نیست و کسی آنجا نیست که یکباره وارد تصویر شود. به علاوه، بهتر است از نور مستقیم، چه نور خورشید و نور مصنوعی دوری کنید.

۵- دست تان را نشان دهید

شاید متوجه شده باشید که سلبریتی ها اغلب در سلفی های خود یکی از دستان شان را نشان می دهند. در این حالت دست حالتی آرام دارد و جذابیت خاصی به عکس می بخشد. سعی کنید چهره ی خود را با دستان تان قاب بندی کنید، دستان خود را روی گردن تان قرار دهید یا با موهایتان بازی کنید.

۶- چانه ی خود را پایین دهید

این یکی از بهترین زاویه ها برای گرفتن سلفی است و باعث می شود ویژگی های چهره تان بهتر دیده شود. دوربین را بالا نگه دارید و چانه ی خود را اندکی پایین دهید. نگاه کردن به داخل دوربین را هم فراموش نکنید. این ترفند مورد علاقه ی کیم کارداشیان است و همیشه از آن استفاده می کند.

منبع: brightside
۳ نظر

ورود

 • mah♡ دی ۳, ۱۴۰۱

  ۷تمام شد؟
  ۸خیلی تاثیر گذار بود?

 • معترض فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  این چه مطلبیه!!!!!!!!
  چه فایده ای واسه مردم داره… چرا انقدر مردم رو به سمت مسایل جنسی می برید
  با این مطالب مستهجن افراد متاهل به گناه میفتن چه برسه به نوجوان ها جوان هایی که خام هستن

  • علی خرداد ۳۱, ۱۴۰۲

   همه مثل شما متزلزل نیستن با ۴تا عکس بهم بریزن ، شما خودت رو اصلاح کن نمیخواد به فکر بقیه باشی