ترفند ساده اما کاربردی استفاده از برس برای رژ لب که جلوه طبیعی‌تری دارد + ویدیو

ترفند ساده اما کاربردی استفاده از برس برای رژ لب که جلوه طبیعی‌تری دارد + ویدیو

در دنیای زیبایی، ترفندهای هوشمندانه بدون هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. حرفه ای ها نیز از همین ترفندها استفاده می کنند. آنها هم مثل ما هستند، فقط با سالها تجربه بیشتر. چیزی که مدتی است در اینترنت مشاهده می‌ شود، ترفند عالی زدن رژ لب با برس است که رژ لب را، صاف، یک دست و زنده جلوه می دهد. این تکنیک باعث می شود رژ لب طبیعی به نظر برسد.

ترفند زدن رژ لب با برس

یکی از بزرگ ترین دردسرهای رژ لب دو رنگ شدن یا تیره و روشن شدن آن پس از مدتی است که باعث می شود نه تنها زیبایی نداشته باشد، بلکه بیشتر نا مرتب به نظر برسد. بر خلاف کشیدن رژ لب مستقیماً روی لب، کشیدن پراکنده آن روی لب ها و سپس صاف و پخش کردن آن با یک برس، به یک دست شدن رنگدانه های آن کمک می کند و جلوه ای نرم تر و طبیعی تر به لب ها می دهد.

ترفند زدن رژ لب با برس

این روش توسط میکاپ‌آرتیست‌هایی مانند کتی جین هیوز و افراد مشهوری مانند جما چان استفاده می‌شود.

ترفند زدن رژ لب با برس

انجام تکنیک زدن رژ لب با برس بسیار آسان است؛ فقط ضربه بزنید و صاف کنید و شدت رنگ را کاهش می دهد. این تکنیک باعث می‌شود لب‌ها بی‌نهایت قابل لمس‌تر باشند، بدون ترس باقی ماندن رد رژ لب بر کناره لیوان هنگام نوشیدن یا نزدیک شدن لباس ها به لب هایتان.

ترفند زدن رژ لب با برس

با این روش برای یک دست کردن رژ لب، دیگر نگران بیشتر شدن حجم آن نیستید، بلکه می توانید با دقت و با خیال راحت تمام زوایا را پر کنید و از بیرون زدگی یا عدم یکدستی جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید:

۱۱ اشتباه رایج آرایشی بهداشتی که خانم ها مرتکب می شوند

۱۲ واقعیت جالب و ناخوشایند در مورد صنعت زیبایی و محصولات آرایشی که نمی دانستید

منبع: stylist
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود