سلبریتی هایی که برای کارهای عجیبی دستیار دارند؛ از گرم کردن تخت تا نگه داشتن پیتزا

سلبریتی هایی که برای کارهای عجیبی دستیار دارند؛ از گرم کردن تخت تا نگه داشتن پیتزا

سلبریتی ها اغلب برنامه ی بسیار شلوغی دارند، به همین دلیل معمولاً کسانی را استخدام می کنند تا به آن ها در آشپزی و نظافت خانه شان کمک کند و مراقب قرارهایشان باشند. اما بعضی چهره های مشهور پا را فراتر گذاشتند و تصمیم گرفتند کارهای نامتعارف تری را به زیردستان خود بسپارند. بعضی از آن ها وظایف عجیبی دارند که فراتر از مسئولیت های معمول یک دستیار شخصی هستند.

لیدی گاگا

جنیفر اونیل، دستیار سابق لیدی گاگا، در زمان برگزاری تورهای این خواننده ی مشهور وقت زیادی را در کنار او سپری می کرد. تا حدی که لیدی گاگا حتی از دستیار خود می خواست قبل از او در تختش بخوابد تا آن را برایش گرم کند.

اپرا وینفری

هر زنی می داند که انتخاب سوتینی که هم اندازه و هم راحت باشد می تواند کار بسیار دشواری باشد. اپرا وینفری هم که چنین مشکلی داشت، تصمیم گرفت یک «کارشناس سوتین» استخدام کند تا به او در پیدا کردن یک سوتین مناسب کمک کند. او حتی بخشی از استودیوی برنامه اش، «شوی اپرا وینفری» (Oprah Winfrey Show) را به یک فروشگاه سوتین تبدیل کرد که تماشاچیان حضوری برنامه اش واقعاً می توانستند از آن خرید کنند.

جاستین بیبر

اینطور که گفته می شود جاستین بیبر تیم بزرگی از دستیاران شخصی دارد. بعضی از آن ها وظایف بسیار عجیب و خاصی دارند. به گفته ی بیل هادر، از بازیگران برنامه تلویزیونی «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) وقتی بیبر برای حضور در یکی از قسمت های این برنامه به استودیوی آنجا رسید، یکی از دستیارانش یک برش پیتزا برای او در دست داشت و یکی دیگر از دستیارانش هم نوشیدنی او را نگه داشته بود.

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو خود برندی در زمینه ی سبک زندگی و تناسب اندام دارد، بنابراین تعجبی ندارد که از کارشناسان سلامت مشاوره بگیرد. اما اینطور که گفته می شود او تیم بسیار بزرگی متشکل از متخصصین بیماری های استخوان، متخصصین طب سنتی، متخصصین تغذیه، ماساژ درمانگرها و مربیان شخصی برای حفظ سلامت خود دارد.

ماریا کری

به گفته ی مربیان آواز ماریا کری، این خواننده دستیاری دارد که تنها وظیفه ی او این است که نوشیدنی کری و نی آن را طوری نگه دارد که هنگام خوردن آن رژلبش خراب نشود. هر جا که کری برود این زن هم او را همراهی می کند و عضو تیم ۳۰ نفره ی او است.

مارک والبرگ

مارک والبرگ از قرار معلوم از خواب ماندن خوشش نمی آید، اما به جای خریدن یک ساعت زنگ دار، یک نفر را استخدام کرده تا صبح ها او را از خواب بیدار کند. این ساعت زنگ دار انسانی باید مطمئن شود که والبرگ به جلسات و برنامه های مهمش دیر نمی رسد.

آریانا گرانده

ساعت ها اجرای زنده ی موسیقی روی صحنه می تواند خستگی آور باشد و به همین دلیل است که محافظان و دستیاران شخصی آریانا گرانده گاهی بعد از پایان کنسرت، او را کول می کنند. آوازخوانی و رقص با کفش های پاشنه بلند هم می تواند دردآور باشد، به همین دلیل گرانده گاهی نیاز به کمک دارد.

راسل کرو

سلبریتی های زیادی آشپز شخصی دارند، اما کمتر کسی از آن ها فردی را صرفاً برای تهیه ی غذای فرزند خردسال خود استخدام می کند. راسل کرو قبلاً همزمان دو آشپز داشت که یکی از آن ها تنها وظیفه اش آماده کردن غذای فرزند خردسال او بود.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
۱۲ نظر

ورود

 • Jalal فروردین ۷, ۱۴۰۲

  ادم های تازه به دوران رسیده و عقده ای معمولا همچین کارایی میکنن که متاسفانه تو ایران مثل پشکل ریخته .یه جا کار میکردم طرف تازه ارث رسیده بود بهش شاید باورتون نشه ولی زنش دوتا قول تشنگ رو استخدام کرده بود که وقتی میره ارایشگاه دم در ارایشگاه واستن خخخخخخخ اخه یکی نبود بیچاره کی تورو میشناسه که بخان مثلن ترورت کنن ..قیافه هم نداشت لعنتی خخخ

  • پریا فروردین ۷, ۱۴۰۲

   ,????????وایی

  • ساره فروردین ۸, ۱۴۰۲

   چه اشکالی داره دو نفر دیگه هم نون خوردن داشته باشن؟ حالا اگه اون خانم اونا رو استخدام نمیکرد و اونا بیکار بودن شما راضی میشیدی؟

   • Mr.Saxobeat فروردین ۹, ۱۴۰۲

    حرف شما درست اما ایا بهتر نبود با این پولی که ایشون میداد به بادیگارد،میومد یه بنگاه اقتصادی یا یه استارت اپ و کارافرینی ایجاد میکرد و دو نفر نون بخورن و حداقل این چرخدنده های اقتصاد نابود شده ایران در حد یک اپسیلون بچرخه؟
    نمیشد حداقل پوله رو خیرات ایتام و مریض ها میکرد؟
    البته پوله خودشه بمن ربطی نداره ولی بنا به سخن شما نون دادن هم باید رو به اصول و ظوابط باشه.با این پول خیلی کارهای بهتر میشد کرد.

  • حسین فروردین ۸, ۱۴۰۲

   ?????

 • Kl فروردین ۸, ۱۴۰۲

  فقط اریانا گرانده متطقی بود چون واقعا از جون و دل مایه میذاره تو‌کنسرتاش و طبیعیه که نتونه حتی راه بره بعدش خخخ

 • مممم فروردین ۸, ۱۴۰۲

  به این دنیا میگن دنیای اجری

 • ابوالفضل فروردین ۸, ۱۴۰۲

  منم دستیار شخصی دارم دستشویی که میرم میان میگن زودتر در بیام

 • کورد فروردین ۸, ۱۴۰۲

  از دستیار داشتن و نوکر داشتن بدم میاد
  خدا که بهم جون و عقل سالم داده پس خودم همه ی کارامو انجام میدم

 • الیسا فروردین ۹, ۱۴۰۲

  دمت گررررم??