دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند

دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند

در فیلم ها گاهی دشمنی و رقابت میان شخصیت ها آنچنان باورپذیر از آب درمی آید که تماشاگران فراموش می کنند بازیگران شان در دنیای واقعی دشمن یکدیگر نیستند. بعضی از این بازیگرها از پیش از همکاری شان با یکدیگر دوست بوده اند و بعضی از این دوستی ها هم در جریان تولید همان پروژه شکل گرفته اند.

کریس همسورث و تام هیدلستون در «انتقام جویان» (Avengers) و «ثور» (Thor)

کریس همسورث و تام هیدلستون در دنیای مارول نقش دو برادر، لوکی و ثور را ایفا می کنند که اختلافات زیادی با یکدیگر دارند. با این حال، همسورث و هیدلستون خود رابطه ی نزدیکی با یکدیگر دارند و به گفته ی خودشان از بازی در کنار هم بسیار لذت می برند.

همسورث در مصاحبه ای دراینباره گفته: «شما یا با کسی شیمی دارید یا ندارید. و خوشبختانه بین من و تام وجود داشت. برای همین بازی در نقش دو برادر برایمان بسیار راحت و لذتبخش بود.»

روپرت گرینت و تام فلتون در «هری پاتر» (Harry Potter)

شخصیت های دراکو مالفوی و رون ویزلی با بازی تام فلتون و روپرت گرینت شاید یکی از مشهورترین شخصیت های رقیبی باشند که بازیگران آن ها در واقعیت با یکدیگر دوست هستند. فلتون و گرینت نزدیک به دو دهه است که دوستی بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و آن ها هنوز هم مانند کودکی شان سر به سر یکدیگر می گذارند.

ونسا هاجنز و اشلی تیزدیل در «دبیرستان موزیکال» (High School Musical)

ونسا هاجنز و اشلی تیزدیل گرچه در مجموعه فیلم «دبیرستان موزیکال» نقش دو رقیب را برعهده داشتند اما این همکاری باعث دوستی این دو بازیگر با یکدیگر شد و آن ها حالا از هر وقت دیگری به یکدیگر نزدیک تر به نظر می رسند.

تیزدیل درباره ی هاجنز گفته: «چیزی که من درمورد ونسا دوست دارم این است که خیلی بااستعداد است و فکر می کنم نقطه ی اشتراک مان این باشد که هر دو واقعاً متواضع هستیم.»

هاجنز نیز یک بار پس از باردار شدن تیزدیل اینگونه برای دوست قدیمی خود ابراز احساسات کرده بود: «برای برگشت به لس آنجلس و آواز خواندن برای اشلی و بچه ی در راهش خیلی هیجان دارم. برای او و همسرش خیلی خوشحالم. هنوز باورم نمی شود اشلی دارد مادر می شود ولی خیلی احساساتی و هیجان زده شده ام.»

لی لی راینهارت و مادلین پچ در «ریوردیل» (Riverdale)

بتی و شریل ِ سریال «ریوردیل» گرچه باهم کنار نمی آیند اما بازیگران آن ها، لی لی راینهارت و مادلین پچ دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند، آنقدر نزدیک که همدیگر را «بهترین دوستان» خود خطاب می کنند و حتی زمانی با یکدیگر هم‌خانه بودند. راینهارت یک بار درباره ی پچ گفته بود: «مادلین بهترین دوست من است. ما باهم زندگی می کنیم. می توانیم باهم درباره ی مسائل شخصی و روابط عاشقانه مان و هر چیز دیگری صحبت کنیم و من حس می کنم او همیشه پشتم است.»

پاتریک استوارت و ایان مک کلن در «مردان ایکس» (X-Men)

پاتریک استوارت و ایان مک کلن، بازیگران نقش های پروفسور ایکس و اریک لنشر، از دهه ی ۱۹۷۰ یکدیگر را می شناسند. آن ها به قدری به یکدیگر نزدیک اند که مک کلن در سال ۲۰۱۳ در مراسم عروسی استوارت او را به عقد همسرش درآورد.

از آنجایی که این دو بازیگر انگلیسی زیاد باهم مقایسه می شوند، مک کلن یک بار در اینباره گفت: «ما در واقع یک بازیگر هستیم. فعالیت بازگیری مان هم مثل هم بوده است. با هم یکسان هستیم. ما رقیب هم نیستیم.»

شارلیز ترون و کریستن استوارت در «سفیدبرفی و شکارچی» (Snow White and the Huntsman)

شارلیز ترون و کریستن استوارت که در فیلم «سفیدبرفی و شکارچی» نقش دو شخصیت رقیب را برعهده داشتند، ماجرای دوستی جالبی دارند.

به گفته ی ترون آن ها در پروازی به کنفرانس کمیک کان به هم برخوردند و خیلی زود جذب یکدیگر شدند: «ما در پروازی به سن دیه گو برای شرکت در کنفرانس کمیک کان باهم آشنا شدیم. از لحظه ی آشنایی با کریستن فقط ۵ دقیقه گذشته بود که شیفته اش شدم.»

تام هالند و جیک جیلنهال در «مرد عنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home)

تام هالند و جیک جیلنهال بعد از بازی در فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» به دوستان نزدیک یکدیگر بدل شدند، فیلمی که هالند نقش اصلی آن را برعهده داشت و جیلنهال نیز در آن نقش ابرشروری به نام میستریو را ایفا می کرد. در نشست های خبری فیلم آن ها تعامل زیادی با یکدیگر داشتند و پس از آن هم هنوز تصاویر صمیمانه زیادی از همدیگر در صفحات مجازی خود منتشر می کنند.

بندیکت کامبربچ و اندرو اسکات در «شرلوک» (Sherlock)

بندیکت کامبربچ و اندرو اسکات گرچه در سریال «شرلوک» نقش دو شخصیت رقیب، شرلوک و موریارتی را برعهده داشتند اما در زندگی واقعی رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر دارند.

هیو جکمن و راسل کرو در «بینوایان» (Les Misérables)

نقش های آن ها، ژان والژان و بازرس ژاور در فیلم «بینوایان» دشمنی زیادی با یکدیگر داشتند، اما رابطه ی هیو جکمن و راسل کرو در واقعیت اینگونه نیست. در حقیقت، جکمن فعالیت بازیگری خود را مدیون کرو می داند، چرا که کرو با دادن توصیه هایی ارزشمند به او کمک کرد دو تا از بزرگ ترین و موفق ترین نقش هایش را به دست آورد.

لنا هیدی و پیتر دینکلیج در «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)

آشنایی لنا هیدی و پیتر دینکلیج با یکدیگر به پیش از بازی در سریال «بازی تاج و تخت» در نقش خواهر و برادری که چشم دیدن همدیگر را نداشتند، بازمی گردد و آن ها هنوز نیز دوستان خوب یکدیگر هستند. در حقیقت، این دینکلیج بود که هیدی را برای بازی در نقش سرسی لنیستر به تهیه کنندگان این سریال پیشنهاد داد و اینگونه شد که او توانست این نقش موفق را به دست آورد.

منبع: brightside ، brightside
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • Asal فروردین ۱۵, ۱۴۰۲

    دریکو مالفوی(تام فلتون) و هری پاتر(دنیل ردکلیف) رو نگفتی