باربی عراقی؛ زنی که بیش از ۵۰ عمل زیبایی انجام داده تا شبیه عروسک باربی شود

باربی عراقی؛ زنی که بیش از ۵۰ عمل زیبایی انجام داده تا شبیه عروسک باربی شود

زنی که برای تبدیل شدن به یک باربی واقعی دست به جراحی های پلاستیک جنون آمیزی زد، پس از انجام نزدیک به ۵۰ عمل، چهره جدید خود را نشان داد. دالیا نعیم ۲۹ ساله، بر اساس گزارش‌ها، هزاران دلار برای تغییر ظاهر خود هزینه کرده است تا شبیه عروسک باربی شود. او به دلیل ویژگی های اغراق آمیز و موهای بلوندش، لقب «باربی عراقی» را برای او به ارمغان آورده است.

باربی عراقی

این مجری و بازیگر متولد بغداد مشتاق است که با ظاهر و عملکرد خود بینندگان را شگفت زده کند.

باربی عراقی

اما آخرین عمل جراحی پلاستیک دالیا پس از اینکه او در یک ویدیو ظاهر جدید و چشم نواز خود را نشان داد، طرفدارانش را شوکه کرد.

باربی عراقی در حال ژست گرفتن در کنار میکاپ آرتیستش دیده می شود که به او می گوید: «خیلی خوشگل شدی عزیزم. مثل باربی.»

باربی عراقی

دالیا که بینی خیلی کوچک، ابروهای پرپشت و لب‌های پف کرده خود را نشان می‌دهد در پاسخ می‌گوید: «آرایش تو باربی است.»

باربی عراقی

گفته می‌شود که این ستاره شبکه‌های اجتماعی در چند ماه گذشته ۴۳ بار زیر تیغ جراحی رفته و تبدیل به یک عروسک باربی واقعی شده است. جراحی هایی که شامل پر کردن لب و جراحی بزرگ کردن سینه می شود.

باربی عراقی

دالیا به دلیل ظاهر خاطره انگیزش پس از بازی در مجموعه ای از نمایش ها و برنامه های تلویزیونی در کشورش شناخته شده است. او ۹۹۶,۰۰۰ فالوور در اینستاگرام و ۴۳,۹۰۰ دنبال کننده در تیک تاک دارد و مردم به ظاهر منحصر به فرد او توجه زیادی نشان می دهند.

پیش از او هم یک زن ۶۸,۵۸۵ دلار برای جراحی پلاستیک خرج کرد تا به ظاهر باربی رویایی خود برسد. پرستار تارا جین مک کوناچی ۳۳ ساله از ملبورن استرالیا، ظاهر عروسکی خود را دوست دارد و اهمیتی نمی دهد که مردم در مورد او چه فکر می کنند.

این عاشق جراحی پلاستیک اعتراف کرده است، ظاهر طبیعی خود را از سر تا پا تغییر داده و به دنبال بدن رویایی خود به سراسر جهان سفر می کند. او در استرالیا به دلیل انجام عمل های بیش از حد منع شده است، بنابراین در عوض از کلینیک های بین المللی استفاده می کند.

او علاوه بر جراحی سینه، عمل بینی، کاشت باسن، بوتاکس و چندین عمل دیگر را نیز انجام داده است.

منبع: the sun
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • حاج حشمت فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

    …..این چه شکل و قیافه‌ایه؟ شما از کجا اومدین؟

  • زهرا آذر ۲۵, ۱۴۰۲

    خداییش دالیا نعیم بیشتر شبیه عروسک برتز شد تا باربی
    دومیه که بیشتر شبیه هیولاست