روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ و نظرش در مورد دادگاه رییس جمهور

روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ و نظرش در مورد دادگاه رییس جمهور

استورمی دانیلز بازیگر فیلم های پورن اکنون می گوید که خاطرات ۹۰ ثانیه ای از رویارویی اش با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ را فراموش کرده است، وقتی وی در اتاق هتلش با رییس جمهور سابق ایالات متحده رابطه جنسی برقرار کرد. دانیلز در مورد آن اتفاق می گوید: «آنجا ایستاده بودم، در آستانه در، و ناگهان او با لباس زیر آنجا ظاهر شد، بدترین چهره جهان از برت رینولدز را ارائه می کرد و این چیزی است که درکش نمی کنم. نمی دانم چطور از آستانه در به جایی رسیدم که خود را در رختخواب زیر او یافتم». مجله ووگ ساعاتی قبل از دستگیری دونالد ترامپ در نیویورک و اولین جلسه دادگاهش در روز سه شنبه، بخش هایی از مصاحبه جدیدش با استورمی دانیلز را منتشر کرد.

روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ

یکی از اتهامات دونالد ترامپ پرداخت ۱۳۰,۰۰۰ دلار حق السکوت به استورمی دانیلز برای ساکت کردن او پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ است، رابطه و پرداخت حق السکوتی که ترامپ آن را رد کرده است. در گزارش جدید روزنامه ووگ، عکس هایی از استورمی دانیلز با نام واقعی استفانی کلیفورد دیده می شود که در سال ۲۰۱۸ توسط آنی لیبوویتز گرفته شده اند. دانیلز می گوید که ترجیح می دهد ترامپ به خاطر بلاهای دیگری که بر سر کشور آورده است مورد محاکمه قرار گیرد تا بحث پرداخت حق السکوت به او. دانیلز در این باره می گوید: «در مورد موضوع خودم خواستار اثبات بیگناهی هستم. دوست دارم که او یک بار به حقش برسد. اما این در مورد من است و چیزهای دیگری وجود دارند که در مورد کشور هستند».

روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ

این بازیگر فیلم های پورن مدعی است که اولین بار در یک تورنمنت گلف با حضور سلبریتی ها در نوادا با دونالد ترامپ آشنا شده است. ملانیا همراه با پسرش بارون در خانه بودند و به گفته استورمی دانیلز، ترامپ او را برای مراسم شام آن تورنمنت دعوت کرده بود. وقتی استورمی به هتلش رسید، دونالد ترامپ با پیژامه در برابر او ظاهر شد و باز هم به ادعای دانیلز، وی با مجله ای که در دست داشت به پشت باسن ترامپ ضربه زد و از او خواست که لباس هایش را بپوشد، داستانی که دانیلز بارها تکرار کرده است. دانیلز در مورد ادامه ماجرا در آن اتاق هتل بزرگ می گوید: «او کت و شلوارش را پوشید و فقط داشتیم صحبت می کردیم و او سوالاتی در مورد کار از من می پرسید، سوال های خوبی می پرسید».

روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ

او تایید می کند که ترامپ باهوش بود: «نه مثل انیشتین اما مثل اینکه… خیلی خوب حرف می زد». دانیلز همچنین می گوید که سخت است ارتباطی بین آن مرد وسوسه گر و جذاب با شخصیتی که در سال ۲۰۲۳ از او دیده می شود پیدا کند: «گاهی اوقات او را در تلویزیون می بینم و با خودم می گویم چه اتفاقی افتاده است؟ اصلاً این مرد کیست؟…بعد از اینکه ساعاتی با هم صحبت کردیم، بلند شدم تا به دستشویی بروم. سپس بیرون آمدم و سپس ۹۰ ثانیه ای بود که وجود ندارد». ترامپ با لباس زیر بود و روی استورمی افتاده بود: «به یاد می آورم که با خود فکر می کردم چه می شود اگر به او سیلی بزنم؟- بادیگارد او درست بیرون در ایستاده است. آیا آن بادیگارد داخل آمده و به من آسیب خواهد زد؟ به یاد می آورم که گفت: می خواهی به پارکینگ کاروان ها برگردی؟ هرگز نگفته بودم که در یک پارک کاروان ها زندگی می کنم. هرگز. گفته بودم که فقیر هستیم…».

روایت استورمی دانیلز از رابطه اش با دونالد ترامپ

از دانیلز برای شهادت در دادگاه منتهن درخواست نشده است اما هفته گذشته در تصمیمی بی سابقه، این دادگاه تصمیم به محاکمه ترامپ گرفت و بدین ترتیب او به اولین رییس جمهور ایالات متحده تبدیل شد که محاکمه می شود. دونالد ترامپ در اولین جلسه دادگاهش تمام اتهامات مطرح شده علیه خود که شامل سندسازی های جعلی مالی و پرداخت حق السکوت به دستکم دو زن دیگر غیر از استورمی دانیلز است را رد کرده است. گفته می شود که دادگاه دونالد ترامپ ممکن است یک سال به طول بینجامد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • محمد فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  از خودتان خجالت نمی کشید که بابت پر کردن صفحات سایتتان و جذب مخاطب به چنین اعمال کثیفی دست می زنید و بی پرده همه چیز را نشر می دهید ، خاطرات زنی کثیف و شیطان صفت با فردی که تمام عمرش به کثافت کاری مشغول بوده خیلی ارزش دارد ، خاک بر سرتان با این نشر خبرتان ، ذهن کثیف شما دست کمی از اعمال و افکار کثیف آنها ندارد .

  • Saboor فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   شما چی؟ تاحالا شده از خودتان بخاطر اینهمه استاندارد های چندگانه اندکی خجالت بکشید؟
   اولا اینکه تلویزیون تمیز خودتان ده روز تمام هست که به این موضوع همه جوره پرداخته، در صورتی که مخاطبش از بچه ۲ ساله هم هست، ولی اینجا مخاطبش شاید از ۱۴ سال شروع بشه که همه میدونیم از ۹ سالگی خیلی ها فیلم پورن هم دیدن. تیتر خبر هم هیچ جذابیتی برای قشر کودک و نوجوان بی خبر نداره تا بیاد بخونه و خدای نکرده ذهن بسیار تمیزش کثیف بشه!
   دوما تلویزیون تمیز شما مثلا در سریال حبیب، مگر کم به موضوعات زننده جنسی برای جذب مخاطب پرداخته بود؟ اون صحنه ای که اون سرهنگ خیلی آشکار دنبال قرص تقویتی برای رابطه جنسی تا خود صبح با خانم دکتر بود؟ یا نگاه های هیز آشکار اون داعشی به دختر طرف؟ تیکه های جنسی که مینداختن؟ یا تکان خوردن شدید سینه های خواهر اون دختر در صحنه های زیادی از فیلم، مثل بالا و پایین رفتن از پله ها؟ چرا سانسور نکرده بودن؟ من که میدونم چرا..
   سوما از بس پرده کشیدید روی این مسائل ساده و طبیعی، که بوی گند و تعفن گرفته همه جارو. جامعه از سرتا پا از همه لحاظ فاسد و ویران شده. کودکان در مدرسه به پلیدترین و غلط ترین شکل با مسائل جنسی آشنا میشن چون هیچ آموزشی وجود نداره. فقط یک روانشناس کودک میدونه این با ذهن و ‌‌‌‌جوانی و آینده ی یک کودک چیکار میکنه..
   خودتون هم خوب میدونید چیکار کردید با جامعه ولی منافع نمیذاره به روتون بیارید. جامعه محدود و سانسور و فیلتر شده اسلامی شیعی ما ده ها برابر از بسیاری از کشورهای آزاد، بقول خودت کثیف تر شده. اگه گفتی چرا ۴۴ سال تبلیغ شبانه روزی و همه جهته و بمباران امر و نهی جواب معکوس داده؟ امر و نهیی که خودتان چون به خلوت میروید آن کار دیگر میکنید!!!
   اومدی اینجا اینهمه فحاشی کردی که نهی از منکر کرده باشی مثلا؟ آدمی مثل تو اگه قدرت داشت الان این سایت رو میبست. فرق تو با داعشی چیه؟ پتانسیلشو داری فقط شرایطش نبوده مگر نه تروریست بودن شاخ و دم نداره که.
   متوجه نشدید که این راهش نیست و نتیجه معکوس میده؟ اگر قصد انتقاد و راهنمایی داری نباید به صورتی باشه که حق آزادی فکر رو از کسی بگیره. نعمتی که خودتون هم میگید خدا به انسان داده تا انتخاب های انسان ارزش داشته باشن، حالا تو بنده ی حقیرش کی هستی بخوای از کسی با فحاشی و توهین و برچسب زدن بگیریش؟
   تو میتونی نظر خودت رو داشته باشی ولی حقیقت خودت رو نه. این سایت اونقدر شرف داشت که نظر تورو ثبت کنه و به آزادی بیانت احترام بزاره، شرفی که شماها هیچ بویی ازش نبردید و باهاش فرسنگ ها دور و غریبه اید. شما شبه انسان های متکبر جز بی احترامی به مردم و حس پاکی و خدایی چیزی در وجودتان نیست.
   بگذریم..

   • H فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

    “جامعه محدود و سانسور و فیلتر شده …. ما ده ها برابر از بسیاری از کشورهای آزاد، بقول خودت کثیف تر شده”
    هر انسان عاقل و آزاده و صادقی که منصفانه به جامعه نگاه کنه و زیر پوست اینهمه ظاهر سازی رو با چشمهای باز ببینه، میدونه که این جمله شما درست ترین و واقعی ترین تعریف از اخلاق در جامعه ماست؛ ریا کاری در ظاهر و دروغ گویی در باطن
    مرسی از تشخیص درست شما دوست عزیز

 • حاج حشمت فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  ممنون بابت چاپ خبرهایی در مورد ماهیت ترامپ
  عده زیادی ترامپ پرست در ایران وجود دارند که فکر میکنند او یک ناجی است

  • Saboor فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   ببین دست چه موجوداتی گیر کردن، که از شرشان به ترامپِ بد ماهیت پناه آوردن

   • @ فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

    خوبه همین چند روز پیش خبر محضر دار آخوند که شوهر بدبخت رو بخاطر یه زن صیغه یی کشت ولی نمیزارن صداش دربیاد یعنی کشششش ندهید?
    رستم قاسمی وزیر دولت انقلابی و دوست دخترش در مالزی بود؟ کجا بود؟ عکساشم که هست
    اون سردار پلیس که با شش هفت زن گرفتنش …
    اونم از احمد مقیمی نماینده مومن!! مجلس! فیلمش هم همه جا بود…
    شما ها کم از ترامپ و بقیه ندارید، جا نماز آب میکشین ! و رسانه ها رو تهدید میکنید که حرف نزنن