۳ روش علمی برای افزایش جذابیت مخصوص آقایان

۳ روش علمی برای افزایش جذابیت مخصوص آقایان

علم می تواند به ما کمک کند کارهای شگفت انگیزی انجام دهیم، مثل شکافتن اتم و پیش بینی مسیر یک توفان. اما علم می تواند به ما کمک کند جذابیت بیشتری برای جنس مخالف خود هم پیدا کنیم، امری شاید نه به همان اندازه شگفت انگیز اما احتمالاً همانقدر مهم.

در ادامه چند روش علمی برای آقایان داریم که به آن ها کمک می کند در اولین برخورد نظر خانم ها را به خود جلب کنند.

۱- برای باز کردن سر صحبت حاشیه نروید

تحقیقات نشان داده یک سلام ساده احتمالاً از جملات کلیشه ای بسیار کارسازتر است.

آزمایشی درباره ی برداشت اولیه ی ذهنی زنان نسبت به جملاتی که توسط مردان برای باز کردن سر صحبت به کار برده می شود، نشان داد زنان به رابطه عاطفی بلند مدت با مردانی تمایل پیدا می کردند که به جای جملات سبک یا کلیشه ای از جملات مستقیم یا خنثی برای باز کردن سر صحبت با آن ها استفاده می کردند. دلیلش این بود که در حالت اول مردان به چشم زنان کمتر قابل اعتماد یا باهوش به نظر می رسیدند.

بنابراین به جای خطاب قرار دادن زن ها با جملات ناخوشایند و کلیشه ای، مثل «من شماره تلفنم را گم کردم. می شود مال شما را داشته باشم؟» رک بگویید «می توانم شماره تان را داشته باشم؟».

حاشیه نرفتن این مزیت را دارد که در عرض همان چند دقیقه ی ابتدایی معلوم می شود یک زن به ارتباط با شما تمایل دارد یا خیر. به علاوه، شما را از اضطرابی در امان نگه می دارد که ممکن است با بیان جملات مبهم یا ناخوشایند گریبان گیرتان شود.

۲- قرمز بپوشید

تعجبی ندارد که نحوه ی لباس پوشیدن و رسیدگی به ظاهرتان بر میزان جذابیت شما برای دیگران اثر دارد. اما بسیاری از مردان علیرغم آگاهی از این مسأله از ظاهر خود غافل می شوند.

مرحله ی اول تمیز و آراسته بودن است. برای گام بعدی، تحقیقات نشان می دهد پوشیدن رنگ قرمز می تواند استایل بسیار توجه برانگیزی برای شما بسازد.

برای مثال، تحقیقی در سال ۲۰۱۰ نشان داد مردانی که رنگ قرمز به تن کرده بودند و یا طیفی از قرمز در پوشش خود داشتند از نظر زنان هم از جذابیت ظاهری برخوردار بودند و هم از جذابیت جنسی. این موضوع در مورد فرهنگ های مختلف صدق می کرد و نتایج در چین، انگلیس، آلمان و آمریکا یکسان بود.

گرچه قرمز را معمولاً رنگی می دانند که به خانم ها جذابیت جنسی می بخشد، اما تحقیقات نشان می دهد این ارتباط میان رنگ قرمز و جذابیت جنسی در مورد مردان هم وجود دارد.

۳- شوخ طبع باشید

برای جذب کردن زنان نیازی به استنداپ کمدین بودن نیست؛ مردی که بتواند منعکس کننده ی شادی، خنده و انرژی مثبت باشد، به طور خودکار زن ها را به خود جذب می کند. زنان به مردانی کشش دارند که فکر می کنند می توانند به آن ها واقعاً احساس خوبی دهند و شوخ طبع بودن همین تأثیر را دارد.

تحقیقات نیز اهمیت شوخ طبعی در روابط عاشقانه را اثبات کرده است. به گفته ی محققان، وقتی دو نفر به موضوع یکسانی می خندند در حقیقت به یکدیگر می گویند: «من همان طرز فکر و ارزش های تو را دارم و به طور قطع همان چیزهایی که از نظر تو شگفت انگیز است برای من هم هست.»

منبع: forbes
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود