ثروت کیانو ریوز بازیگر محبوب هالیوودی چقدر است؟

ثروت کیانو ریوز بازیگر محبوب هالیوودی چقدر است؟

کیانو ریوز، هنرپیشه، موزیسین، تهیه‌کننده و بشردوست تحسین‌شده، در فیلم های موفق بسیاری بازی کرده است. او که شخصیتی درونگرا دارد، به خاطر اخلاق و رفتار خاصش بسیار محبوب است. کیانو ریوز تا الان دارایی خالص خیره‌کننده ۳۸۰ میلیون دلاری را به دست آورده است.

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

ریوز که با ایفای نقش برجسته خود در فیلم یانگبلاد (Youngblood) در سال ۱۹۸۶ به شهرت رسید، به سرعت در هالیوود نامی برای خود دست و پا کرد. ریوز از بازی‌های نمادینش در ماجراجویی عالی بیل و تد (Bill and Ted’s Excellent Adventure) و سرعت (Speed) گرفته تا نقش‌آفرینی فراموش‌نشدنی‌اش در سه‌گانه ماتریکس (The Matrix) و شخصیت محبوب جان ویک (John Wick)، اثری ماندگار در صنعت سینما بر جای گذاشته است.

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

او با نقش آفرینی در آثاری مانند داستان اسباب‌بازی ۴ (Toy Story 4) و بارگذاری مجدد ماتریکس (The Matrix Reloaded) به موفقیت جهانی این فیلم‌ها در گیشه و فروشی که در مجموع به بیش از ۴.۶ میلیارد دلار انجامید کمک شایانی کرده است.

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

فراتر از دستاوردهای روی پرده، بشردوستی و اقدامات سخاوتمندانه ریوز، او را به عنوان یک الگوی واقعی به شهرت رسانده است.

ماتریکس و جان ویک

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

دستیابی ریوز به فهرست A هالیوود را می‌توان به دنبال درخشش او در فیلم اکشن سرعت در سال ۱۹۹۴ دانست که تحسین منتقدان را به همراه داشت، دو جایزه اسکار گرفت و توانست درآمد خیره‌کننده ۳۵۰.۵ میلیون دلاری را در باکس آفیس بین المللی و داخلی کسب کند.

با این حال، این سه گانه خلاقانه ماتریکس بود که او را در حقیقت به سمت سوپراستار شدن سوق داد. این سه گانه با مجموع درآمد ۱.۶ میلیارد دلاری در گیشه، مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود کرد و بازی ریوز در نقش «نئو» با عناوینی چون «درخشان» و «مسحورکننده» مورد استقبال قرار گرفت.

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

در سال ۲۰۱۴، ریوز یک پروژه بسیار موفق دیگر را آغاز کرد و نقش اصلی را در اکشن دلهره آور «جان ویک» به تصویر کشید. این فرنچایز نیز تحسین منتقدان را برانگیخت و با درآمدی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار، تبدیل به یک فیلم پرطرفدار باکس آفیس شد. ریوز نقش خود را در دو دنباله بعدی این فیلم تکرار کرد و «جان ویک» را به عنوان یکی از نمادین‌ترین نقش‌هایش تا به امروز تثبیت کرد.

با در نظر گرفتن ارقام تعدیل شده بر اساس تورم، فیلم های کیانو اکنون به فروش خیره کننده ۴.۶ میلیارد دلار در سرتاسر جهان رسیده‌اند.

کیانو ریوز چقدر ثروت دارد؟

دوران حرفه‌ای چشمگیر کیانو ریوز، استعداد چندجانبه و کاریزمای غیرقابل انکار او، جایگاهش را به عنوان نماد هالیوود تثبیت کرده است. او با ثروت خالص ۳۸۰ میلیون دلاری، همچنان مخاطبان را در سراسر جهان مجذوب خود می‌کند و اثری ماندگار در صنعت فیلم بر جای می‌گذارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • Shayan تیر ۲۲, ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید
  دمتون گرم
  ولی فروش فیلماش تقریبا ۶.۹ میلیارد دلاره نه ۴.۷

 • Shayan تیر ۲۲, ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید
  فقط این فروش فیلماش الان تقریبا ۶.۹ میلیارد دلاره نه ۴.۷ میلیارد

 • امید تیر ۲۴, ۱۴۰۲

  همش ۶.۵ میلیارد دلار؟!! پولی نیست که

 • آقای کاربر مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

  کیانو ریوز کیه؟ باید بنویسی عشق ریوز