تست شخصیت شناسی: در این شرایط اولین اقدام شما چیست؟

تست شخصیت شناسی: در این شرایط اولین اقدام شما چیست؟

موقعیت های بسیاری در زندگی وجود دارد که می توانند چیزهای زیادی را در مورد شما آشکار کنند. حتی انتخاب گوشی هوشمند شما می تواند جنبه هایی از شخصیت شما را آشکار کند! ما به این طرز فکر عادت کرده‌ایم که در یک موقعیت یکسان، تنها دو نوع انتخاب وجود دارد: انتخاب درست و انتخاب غلط. اما آزمون ما اینگونه نیست. هیچ گزینه ای غلط نیست!

خود را در موقعیت تصویر بالا تصور کنید، اولین کاری که انجام می دهید چیست؟ کتری در حال جوش را خاموش می کنید؟ جواب تلفن را می دهید؟ کودک گریان را آرام می کنید؟ یا جلوی سگی را که در حال جویدن کاناپه خانه است را می گیرید؟ اولین اقدام شما چیست؟

۱. اگر اول کتری در حال جوش را خاموش می کنید

اگر خاموش کردن کتری در حال جوش را انتخاب کرده اید، به این معنی است که شما فردی پرشور و نسبتاً تندخو هستید. شما به سرعت و بی تردید تصمیم می گیرید و هیچ چیز شما را از رسیدن به هدفتان باز نمی دارد. ممکن است خیلی زود از یکنواختی خسته شوید. به امنیت خود اهمیت می دهید و از غافلگیری خوشتان نمی آید. پیروی از یک برنامه مشخص و واضح بدون پیچ و تاب و چرخش غیرمنتظره برای شما آسان تر است.

۲. اگر اول جواب تلفن را می دهید

پاسخ دادن به تلفن می تواند به این معنی باشد که شما فردی متمرکز هستید. قبول اشتباهات دیگران برایتان سخت است. شما را می توان فردی توصیف کرد که قادر به انجام بسیاری از کارها به طور همزمان است. به راحتی می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و از بودن در کانون توجه لذت ببرید.

۳. اگر اول کودک گریان را آرام کنید

اگر ابتدا سعی می کنید کودک را آرام کنید، فردی آرام و مدبر هستید. شما دوست دارید به دیگران کمک کنید و آماده هستید که خود را برای منافع دیگران قربانی کنید. شما فردی خانواده دوست هستید و روابط انسانی جایگاه ویژه ای برای شما دارد. از تنهایی می ترسید و دوست دارید همیشه یک نفر در کنار شما باشد. برای شما، یک شب آرام و دنج با خانواده جذاب تر از یک مهمانی پر سر و صدا در یک رستوران است.

۴. اگر اول جلوی سگی را که در حال جویدن کاناپه خانه است را می گیرید

این تصمیم نشان می دهد که نمی توانید شلختگی را تحمل کنید. برای شما مهم است که همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. تا زمانی که همه چیز همانطور که می خواهید نباشد آرام نخواهید شد. به مادیات و موقعیت اجتماعی بیشتر توجه می کنید.

این ویژگی ها چقدر شخصیت شما را به درستی توصیف می کنند؟ آیا با تمام توضیحات موافق هستید یا مخالف؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: brightside
دیجیاتو
۱۳ نظر

ورود

 • Mahdi مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  من شماره ۴ را انتخاب کردم،ولی اصلا شخصیت مرتبی نیستم،خودم شلخته ام!

 • امیر مرداد ۲۸, ۱۴۰۲

  ببینید ، سگه دیگه مبل رو گاز گرفته کار از کار گذشته
  تلفن هم بیست ثانیه دیگه خودش قطع میشه بچه هم بعد انجام کار ها میشه ساکت کرد ، اما کتری خطریه باید زود خاموش بشه

 • الی مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  بچه بین این همه گرفتاری مهم تره که آسیبی بهش نرسه بعد کتری بعد کاناپه بعدا تلفن

 • من اول بچه رو برمیدارم بعد کاناپه بعد کتری اخرسر تلفن مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  شماره ۳ الویت هست

 • Tahereh مرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  اول از همه بچه از همه چی مهمتره بعدش کاناپه بعدش کتری اخرسر هم اگر تلفن قطع نشده بود تلفن رو جواب میدم

 • .. مرداد ۳۰, ۱۴۰۲

  اول سگو از رو کاناپه کنار میزنم بعد بچه‌رو برمیدارمو میرم زیر کتریو خاموش میکنم و تلفن خونم که کلا برا جواب ندادنه

 • یک آریایی شهریور ۱, ۱۴۰۲

  من خاموش کردن کتری را بر این اساس که آبش گاز رو خاموش میکنه و ممکنه یادم بره و گاز همچنان باز … انتخاب کردم چون پاره شدن کاناپه کار تمام شده تلفن واجب نیست بچه هم خطری متوجهش نیست

 • دقیقا منم 1 رو انتخاب کردم شهریور ۳, ۱۴۰۲

  من به نظرم ولی مسخره بود

 • مهرناز شهریور ۳, ۱۴۰۲

  من کتری رو انتخاب می‌کنم

 • ناشناس۲ شهریور ۳, ۱۴۰۲

  اول بچه بعد کتری بعد کاناپه بعد تلفن
  ممنون که لایک میکنی💕
  هرکی لایک کرد فقط بگه لایک کنم

 • رادمان شهریور ۴, ۱۴۰۲

  اگه خیلی ضروری باشه و کتری جوش اومده باشه:به سرعت از یخچال آب برمیدارم و رو کتری سگ میریزم بعد به سرعت یه شیری چیزی برمیدارم یه نوزاد میدم یا درحین زنگ خوردن تلفن هم نوراد رو در بغلم نگه میدارم و اگه تماس قطع شد بعدش دوبارع بهش زنگ میزنم و کارهای حساس و با عجله انجام نمیدم و حقیقنش من اولش بین دوراهی بچه و کتری موندم چی کار کنم در آخر هردو رو انتخاب کردم

 • رادمان شهریور ۴, ۱۴۰۲

  .