فرزندان سلبریتی ها که کپی برابر اصل والدین مشهور خود هستند

فرزندان سلبریتی ها که کپی برابر اصل والدین مشهور خود هستند

ما علاوه بر ویژگی های شخصیتی والدین مان، ویژگی های ظاهری و فیزیکی آن ها را هم به ارث می بریم. فرزندان سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در ادامه از فرزندان چهره های مشهوری خواهیم گفت که مانند بدل والدین خود هستند.

مگی اسمیت و پسرش کریس لارکین

مگی اسمیت بازیگر مشهور انگلیسی و پسرش کریس لارکین که او نیز مانند مادرش به کار بازیگری مشغول است، نه تنها چهره ای شبیه به هم دارند، بلکه حالات و حرکات مشابهی نیز دارند.

کریس که حالا ۵۶ ساله است در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده که عمده ی آن ها انگلیسی هستند. او در سریال انگلیسی مشهور «دکتر هو» (Doctor Who) نیز نقش آفرینی کرده است.

متیو مک کانهی و پسرش لوی آلوز مک کانهی

لوی آلوز مک کانهی ۱۵ ساله یکی از سه فرزند متیو مک کانهی، بازیگر مشهور آمریکایی و همسرش کامیلا آلوز، مدل برزیلی است. این پدر و پسر هم شباهت زیادی به یکدیگر دارند و ویژگی های ظاهری متیو مک کانهی را به وضوح می توان در چهره ی پسرش دید.

تندی نیوتون و دخترش نیکو پارکر

شباهت زیاد تندی نیوتون و دخترش نیکو پارکر همواره مورد توجه بوده است.

نیکو دنباله روی مادرش بوده و وارد عرصه ی بازیگری شده است. او که حالا ۱۸ سال دارد، اولین بار در ۱۵ سالگی با فیلم لایو اکشن «دامبو» (Dumbo) بازیگری را تجربه کرد. او پس از آن در سریال «روز سوم» (The Third Day) و فیلم «خاطره پردازی» (Reminiscence) حضور پیدا کرد. نیکو حضور کوتاهی هم در سریال محبوب «آخرین بازمانده از ما»  (The Last of Us) داشت که باعث شهرتش شد.

میلا یوویچ و دخترش اور اندرسون

اور اندرسون، دختر ۱۶ ساله ی میلا یوویچ، گویی نسخه ی جوان تر مادر مشهور خود است.

اور هم پا جای پای مادرش گذاشته و از کودکی به بازیگری مشغول است. او اولین بار در سن ۹ سالگی با فیلم «رزیدنت ایول: قسمت پایانی» (Resident Evil: The Final Chapter) بازیگری را تجربه کرد که در این فیلم با مادر خود همبازی بود. پس از آن با فیلم های «بیوه سیاه» (Black Widow) و «پیتر پن و وندی» (Peter Pan & Wendy) جلوی دوربین رفت و پروژه ی Helvellyn Edge را هم در دست انجام دارد که به زودی به نمایش درخواهند آمد.

جسیکا آلبا و دختر هانر مری وارن

هانر مری وارن ۱۵ ساله یکی از ۴ فرزند جسیکا آلبا، بازیگر مشهور هالیوود و همسرش، کش وارن است که تهیه کننده ی سینما است. هر چه می گذرد هانر شباهت بیشتری به مادر خود پیدا می کند.

ریس وترسپون و دخترش ایوا فیلیپ

ریس ویترسپون و مادرش بتی ویترسپون و دختر ایوا فیلیپ شباهت زیادی به یکدیگر دارند، به ویژه خانم بازیگر و دخترش که به خواهران دوقلو می مانند. ایوای ۲۴ ساله که حاصل ازدواج ویترسپون و همسر سابقش رایان فیلیپ است، به کار مدلینگ مشغول است و با برندهای مختلف به عنوان مدل همکاری داشته است.

ویکتوریا بکهام و پسرش رومئو بکهام

در میان فرزندان وکتوریا بکهام و همسرش دیوید بکهام، رومئو شاید بیشترین شباهت را به مادر خود داشته باشد. رومئو بکهام که حالا ۲۱ سال دارد، دنباله روی پدرش بوده و فوتبالیست شده است.

جولیان مور و دخترش لیو فرویندلیش

لیو فرویندلیش ۲۱ ساله نسخه ی جوان تر مادر مشهور خود، جولیان مور است.

او علاوه بر چند تجربه ی کوتاه بازیگری در دوران کودکی، در سال ۲۰۲۰ در فیلم «بعد از عروسی» (After the Wedding) که مادرش بازیگر آن و پدرش بارت فرویندلیش کارگردان آن بود، به عنوان دستیار تهیه کننده حضور داشت.

پرنس ویلیام و پسرش پرنس جورج

پرنس جورج ۱۰ ساله، یکی از ۳ فرزند پرنس ویلیام، ولیعهد انگلیس و همسرش، کیت میدلتون است. این پدر و پسر شباهت مشهودی به یکدیگر دارند که با بزرگ تر شدن پرنس جورج بیشتر نیز می شود.

منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود