سریع ترین گل تاریخ یورو توسط مهاجم آلبانی به ایتالیا و واکنش جالب طرفداران + ویدیو

سریع ترین گل تاریخ یورو توسط مهاجم آلبانی به ایتالیا و واکنش جالب طرفداران + ویدیو

ندیم بایرامی با زدن سریع‌ترین گل تاریخ مسابقات یورو، آلبانی را در بازی مقابل ایتالیا با نتیجه ۱-۰ پیش انداخت. او تنها پس از ۲۳ ثانیه توپ را وارد دروازه کرد و جان‌لوئیجی دوناروما نتوانست جلوی ضربه او را بگیرد. اما این برتری تنها ۱۰ دقیقه دوام داشت و الساندرو باستونی با یک ضربه سر بازی را مساوی کرد. نیکولو بارلا هم با یک شوت از لبه محوطه جریمه پس از ۱۷ دقیقه گل دوم را برای ایتالیا به ثمر رساند.

در یک پرتاب اوت اشتباه از سوی دیمارکو، ندیم بایرامی موفق به ثبت سریع‌ترین گل تاریخ جام ملت‌های اروپا شد. پیش از این رکورد سریع‌ترین گل تاریخ مسابقا یورو در سال ۲۰۰۴ و در بازی روسیه و یونان به ثبت رسیده بود. در این دیدار، دیمیتری کریچنکو در ثانیه ۶۵ موفق به زدن سریع‌ترین گل تاریخ مسابقات یورو شده بود.

فیلمی خنده‌دار نشان می‌دهد که طرفداران آلبانی پیش از بازی یورو ۲۰۲۴ با ایتالیا در مقابل طرفداران ایتالیایی اسپاگتی می‌شکنند. هزاران هوادار از هر دو کشور به دورتموند آمده‌ بودند تا اولین بازی تیم‌هایشان را ببینند. در یکی از ویدیوهایی که وایرال شده، یکی از طرفداران آلبانی اسپاگتی خام را بیرون می‌آورد و در مقابل طرفداران ایتالیایی آن را به دو نیم می‌شکند.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود